Sev Yeter 109. Bölüm Özeti 15 Kasım Perşembe Fragmanı # Ishita’ya İlan-ı Aşk

Burak 01 Kas 2018 Sev Yeter  0

Raman Ishita’ya rol yaptığını anlatmaya çalışmaktadır. Gözlerim görmese de seni gayet iyi bulurdum diyerek gönül almaya çalışır. Oda çiçekler ve balonlarla süslenmiştir. Raman artık herşeyi açık açık söylemeye kararlıdır. Diz çökerek aşkını itiraf eder ve seni seviyorum der. Ishita ağlamaya başlar. Raman senin sayende hayatım daha iyi bir yer haline geldi der. Her şey için teşekkür eder. Ona yazdığı şeyleri söyler. Raman yeniden Ishita’nın kalbini kazanmayı başarmıştır.

Raman bu sözleri tekrar tekrar haykırır. Sebi seviyorum Ishita… Raman ve Ishita mutlulukla birbirlerine sarılırlar. Raman ofisten arandığını ve Amerika’ya gitmesi gerektiğini söyler. Ishita git ve yılın işadamı ödülünü alıp gel der. Raman ve Ishita salona gelirler. Simmi kupayı okşarken Raman yarışmayı kim akzandı diye sorar. Mihir ve Rinki’nin kazandığını söylerler. Adi ve Ruhi, Raman’ın mutlu olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini düşünerek sevinirler. Raman ise Amerikaya gideceğini söyler.

Raman, Ruhi’den Ishita’ya dikkat etmesini ve o gelene akdar yürümesini ister. Ruhi ise dikkat edeceğini söyler. Mihir eşyalarını balayı için hazırlamaktadır. Rinki ise ben onunla hiçbir yere gitmem der. Herşeyin rol gereği olduğunu ve bu ilişkinin eski haline dönmeyeceğini söyler. Raman’ın gitmesinin ardındn Ishita ailesine olanları anlatır. Mihir Ishita ile görüşmek istediğin söyler. Rinki’nin eve dönmek istemediğini Ishita’nın bunu zamana bırakması gerektiğini söyler ve Mihir’i eve gönderir.

Bala, Subbu’ya yaptıklarından dolayı teşekkü eder. Raman da Ishita’ya ailesinin istediği istediği sözleri sayende söyledi diyrek Subbu’yu över. Ishita uzanıp Raman’ı düşünürken çocuklar gelir. Ishita onlara ses kaydını dinletir. Shagun, Raman’ın amerikaya gittiğini söyler. Ashok, Raman yokken çocukları almak üzere harekete geçmeleri gerektiğin söyler. Mihika ile Romi konuşur. Mihika, Ishita’nın bir planı olduğunu söyler ve bunu bilen tek kişiler Simmi sen ve ben der. Ertesi gün Bayan Taneja, Bhalla’nın yanına gelerek kızından bahseder.

Bhalla’ya Mihir’i sorar. Bayan Bhalla Mihir’in henüz boşanmadığını söyler. Rinki onları dinlediği sırada Bayan Taneja nasıl olsa boşanırlar der ve kızları için acele ettiklerini söyler. Bhalla kadınla tartıştığı esnada Simmi, Ishita’nın planının tuttuğunu düşünmektedir. Bhalla kadını dışar çıkarır. Adi kriket oynadığı sırada bir türlü sopa seçemez. Bu sırada Subbu gelerek Adi’ye kendisinin en sevdiği kriket sopasını verir. Uzun zamandır ortalıkta olmayan Parmit Şahun ile birlikte görülür. Shagun, Parmit’e Ananya’yı özleyip özlemediğini sorar. Parmit çocuklar özlenmez olur mu  diye cevap verir.

Shagun ondan kendi çocukları olan Adi ve Ruhi’yi kaçırmasını ister. Parmit ise Raman’ın buna müsade etmeyeceğini söyler. Acab Parmit buna cesaret edebilecek midir ? Raman yokluğunda Subbu’nun neler yapacağı merak konusudur. Sev Yeter 109. bölüm özeti devam ediyor.

Mihir çok sayıda yerden iş teklifi almaktadır. Ishita çantasını kontrol ettiği bir sırada cep telefonunu klinikte unuttuğunu hatırlar. Subbu. Raman ile konuşarak Ishita’nın telefonu ile çıkagelir. Telefonu Ishita’ya verir. Ishita telefonda Raman günlük olaylardan bahseder. Raman, Ishita’yı dinlediği sırada uyuyakalır. Subbu ise Simmi’nin çocuğunu görünce onu sever ve bir süre daha Bhalla’nın evinde kalmaya devam eder. Ishita telefonun ardından Subbu’yu görünce çok şaşırır. Subbu, Ananya’nın ateşi olduğunu söyler. Simmi ise iyi olduğun belirtir. Bahan Bhalla Subbu’nun eve gelmesinden rahatsızdır.

Nelu elinde bir çanta ile gelir. Ishita ise Subbu’nun bilgisayarını burada unuttuğunu söyler. Bu esnada kapı çalar. Ishita Subbu’yu beklediği sırada Parmit gelir. Evdeki herkes onun gitmesini isterken Parmit kızımı görmeme kimse engel olamaz der. Bay Bhalla Parmit’e gitmesi söyler. Bu sırada Ishita’da polisi çağıracağını söyler. Parmit bir sonraki geldiğimde kızımı alarak gideceğim der. Subbu kötü bir rüya ile uyanır. Kalktığında kız ile eşinin resimlerini görür. Simmi’nin çocuğunu ateşlendiğini düşünür ve meral ederek Bhalla evini arar.

Simmi, Parmit’in herşeyi yapabilecek karakterde olduğunu söyler ve ondan çekinir. Ishita güçlü olmak gerekiyor derken her daim Simmi ile birlikte olacağını belirtir. Telefonu Bayan Bhalla açar. Bu saatte neden aradığını sorar. Subbu ise Ishita ile görüşmek ister. Bhalla, Ishita’nın uyuduğunu söyleyerek bir mesajın varsa ben ileteyim der. Subbu ise sabah arayacağını söyler. Bhalla, Ishita’nın uyanık olduğunu görünce neden Subbu aradı diye sorar. Ishita ise bilgisayarını burada unutmuş büyük ihtimalle onun için der. Ertesi sabah Shagun. Parmit’e Simmi bir erkekle görüşecek der. Parmit ise bunu yapamaycağını söyler.

Parmit bir telefon alarak hastaneye gider. Simmide Ananya’yı hastaneye geitirmiştir. İşlemler birrikten sonra Simmi, Subbu’yu görerek şaşırır. Subbu, Ananya’nın hatırı için birşeyler yemelerini ister. Parmit onları hastanenin kantininde mutlu mesut görünce sinirlenir. Simmi eve Subbu ile bitlikte döner. Simmi her şey için Subu’ya teşekkür ederken Ishita memnun olur. Subbu’nun gidişinin ardından Pamit içeri girer. Ananya’nın babası olduğunu ve Simmi’nin yeni bir baba bulduğunu söyler. Simmi ile Subbu’nun kafede çekilen fotoğraflarını gösterir. Ishita, Subbu benm arkadaşım der. Polis çağırmadan evden uzaklaşmasını ister. Parmit giderken Simmi’yi uyarmayı ihmal etmez.  Bayan Bhalla, Ananya’nın Adi gibi olmasından korktuğunu söyler. Ishita ise Simmi’nin yanında olmaları gerektiğini belirtir.

Raman, Ishita ile telefonda konuştuğu sırada bir sorun olduğunu anlar. Fakat Ishita, Simmi’nin meselesinden bahsetmez. Ishita ve Simmi, Sujata’nın yanına gider. Sujata boşanma gerçekleşebilir fakat Parmit, Anaya’yı rahat bırakmaz der. Shagun, Bhalla evinde sadece Rinki’nin kaldığını hizmetçi Nelu’dan öğrenir. Shagun pasaportu almanın tam zana

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.