Sev Yeter 107. Bölüm Özeti 13 Kasım Salı Tüyoları

Burak 23 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 107. Bölüm Özeti 13 Kasım Salı Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Ishita, Subbu tarafından diş doktorları konferansına davet almıştır. Mihika balayına gitmek isteyen Mihir’i ikna çabalarında başarılı olmuştur. Fakat  konuşmalarını duyan Rinki durumu yanlış anlamış ve bunu Bhalla’ya aktarmıştır. Shagun, Ashokh’un itibarını zedeleyen Mihika’yı bahane etmiş ve ona işbirliği teklifinde bulunmuştur. Adi okuldan istenen film projesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Raman ve Ishita ile ilgili bir aşk filmi çekilecektir. Raman’ın Ishita’ya açılması gerekmektedir. 13 Kasım Salı günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 107. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 13 Kasım Özeti 107. Bölüm Tüyoları

Mihit iş vereni ile birlikte iş yemeğine çıkar ve orada Ashok ile karşılaşır. Adamın biri Ashok’a nasıl oldu da Mihika ve Shagun’u elinden kaçırdın diye sorar. Ashok, Mihir’e bakarak Mihika’yı gerçek anlamda sevdiğini söyler. Mihir bu duruma çok sinirlenir. Patrouna Ashok’dan uzak durmasını söyler. Mihir çok alkollüdür. Bu esnada Bayan Bhalla, Mihir’in balayı için seyahat firmasına başvurduğunu öğrenince çok mutlu olur. Mihir eve sarhoş bir şekilde gelir. Rinki onu oturtur. Mihir alkolün etkisiyle Mihika’yı yüz üstü bırakarak Ashok ile evlenmesine izin verdiğini ve kendisine tecavüz edildiğinde dahi yanında olmadığına, bu durumda evlilik akrarı alarak büyük hata yaptığına inandığını söyler. Rinki ağlayarak oradan uzaklaşır.

Ishita’nın diş doktorları konferansında ismi okunur. Ishita’nın konuşmasısonlandığında Subbu son çıkan teknikler hakkında bilgi vermek üzere sahneye çağırılır. Uygulamalı olarak teknikleri anlatacak olan Subu için gönüllü hasta Raman’dır. Raman hasta koltuğuna yatar. Ishita buna gerek olmadığını söylese de Raman cesaretli davranmaya çalışır. Subbu Ishita’ya senin için dişinden vazgeçmeye hazır bir kocan oladuğu için çok şanslı bir kadınsın der. Raman’ın Ishita için başka bir sürprizi daha vardır. Akşam yemeği için bir restorantı kapatmıştır.

Raman dişinin ağrısından hiç bir şey yiyip içememktedir fakat Ishita bu durumdan çok etkilenir. Raman Ishita’nın ellerini tutarak gözlerine bakar. Ishita, Raman’ın aşkını ilan edeceğini düşünüp heyecanlanır. Raman sevdiğini söyler fakat dişinden ve heyecanından dolayı söylediklerinin tek kelimesi bile anlaşılmaz. Raman derdini işaretleriyle anlatmaya çalıştığı sırada Bayan Bhalla ve diğerleri aniden orataya çıkar. Raman içki içemediğinden heyecanlı olan Ishita masadaki iki içkiyide fondip yapmıştır. Raman bardaklardan birinde kocaman bir elmas kolye olduğunu söyleyerek Ishita’yı kusturmaya çalışır.

Masada tam bir kargaşa yaşanırken garson gelir ve kolyeyi bardağa koymadım diyerek Raman’a verir. Ishita gülmektedir ve Bayan Bhalla, Raman’a Ishita’yı sevdiğini söylemesi için baskı yapmaktadır. Raman daha fazla bu kargaşaya ve ağrılarına dayanamayarak gidiyor. Öte yandan Ashok bir çalışanına hesapları kimin aldığını sormaktadır. Personel Suraj cevabını verince Ashok kardeşi tarafından dolandırıldığını düşünür. Hemen telefona sarılır fakat Suraj cevap vermez. Ertesi sabah uyanan Ishita dü geceye dair çok az şey hatırlamaktadır. Yanında bir mektup vardır. Bu Raman tarafından yazılmış bir aşk mektubudur. Ishita masanın üzerindeki aynayla saçını düzeltirken boynundaki elmas kolyeyi görünce çok mutlu olur. Elmas öyle büyüktür ki Ishita’nın yüünü aydınlatmaktadır.

Subbu, Bala’ya konferansın Ishita sayesinde çok iyi geçtiğini söyler. Subbu’nun annesi yemeğin hazır olduğunu söyleyerek onları çağırır. Subbu elini yıkamaya giderken Bala annesini uyararak Subbu’nun İşita ya yeniden yaklaşmamasını söyler… Sitemize destek olmak için bir reklama tıklamanız yeterlidir. En doğru özetleri en iyi resimlerle sizlere aktarmaya devam ediyoruz. İsten veönerilirinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 107. Bölüm Özeti 13 Kasım Salı Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. Mahri dedi ki:

    Her şeý dogry çykyýor çok teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.