Sev Yeter 106. Bölüm Özeti 12 Kasım Pazartesi Tüyoları

Burak 20 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 106. Bölüm Özeti 12 Kasım Pazartesi Neler Yaşanacak ?

Kendisini bağışlatmak için Bala ile iş birliğine giden Subbu Ruhi nin yine Ishita ile beraber olmasını sağlamıştır. Ishita ise Subbu’yu yine yaşamında görmek istemez. Ancak mukadderat onu bu isteğinden alıkoyuyor. Bundan sonra Ishita ile Subbu nerede ve ne zaman karşılaşacaktır ? Raman’ın davranışı ne olacaktır ? 12 Kasım Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoalrı Sev Yeter 106. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 106. Bölüm Özeti 12 Kasım Tüyoları

Vandu, Subbu yu yine Ishita nın yaşamına sokan Bala ya çok öfkelenmiştir. Vandu’yu Mihika ve Simmi durgunlaştırmaya çalışırken Bala Raman dan Subbu ile konuşmasını ve Ishita nın artık evli ve iki çocuk sahibi bir kadın olduğunu anlatmasını istiyor. Raman tamam, üzülme bunu krizi yöneteceğim diyerek Bala yı teskin ediyor. Adi, Sharavan ve Ruhi kendi aralarında konuşmaktadırlar. Ruhi Ishita nın Raman’ı öptüğünü gördüğünü söyler. Sharavan da annem de babamı öperken görmüştüm der. Adi onların ablavutça sohbetine güler. Sharavan parçalayınca Ruhi burnunu hakimiyet eder. Ishita’nın palavra söylersen burnun uzar dediğini söyler. Adi palavranın çok yanlış olduğunu belirtirken Ruhi Raman’ın Ishita’yı öptüğünü hiç görmediğini itiraf eder.

 

 

Bhalla Rinki ile Mihir’i balayına yollamada kararlıdır. Rinki Mihir’i arıyor ve bu hafta izin almasını istiyor. Mihir Raman’ın dağılmasından sonra çok çalışması gerektiğini söylüyor. Rinki yi azarlar. Rinki ne diyeceğini bilemez ve telefonu kapatır. Bhalla ona balayı kolilerini söylemek istiyor ancak Rinki Mihir’in işleri olduğunu ve konuşacak bir şey olmadığını söyler. Raman Ishita ile Şagun hakkında konuşur. Ishita Şagun’un bir anne olduğunu ve Adi yi görmeye hakkı olduğunu söyler. Raman da Subbu’nun zamanında kusur yaptığını ancak şimdi bağışlanmak istediğini söyler.

 

 

Ishita bu mukayeseyi neden yaptığını sorar. Raman Subbu’nun bir uçak kazasında karısını ve çocuğunu kaybettiğini söyleyince Ishita şok olur. Raman Subbu yu bağışlama mevzusunda Ishita yı ikna etmeye çalışıyor. Ishita Subbu’nun kliniğinden gider. Subbu Ishita nın dişini muayene ederken Subbu Ishita nın bağışlamak üzere olduğunu düşünür. Ertesi sabah Subbu bunu annesi ile konuşur. Adi mektepte verilen bir ödev üzerine rejisör olarak komedi filmi yapmak ister. Romi adamları ben bulurum diyerek bir çok insanı seçmelere çağırır. Ancak gelenlerin hiç biri yeterli olmuyor. Bu arada kahkahalar havada uçuşmaktadır.

 

 

Adi sonunda Ishita ve Raman’ın aşk öyküsünü filme almak ister ancak Ishita nın tekerlekli sandalyede olması buna mani olmaktadır. Bu sırada Mihir görünür. Bayan Bhalla Mihir ile Rinki’nin bu rolü oynamasını ister. Adi nin hocayı Mihir’in iyi olduğunu ancak Rinki nin bu işi beceremediğini söyleyince Mihir Mihika’ya yanaşır. Onunla rolü oynuyor. Herkes onları çok severken Rinki ağlamaktadır. Adi nin hocayı onların muhteşem bir çift olduğunu söyler. Ishita konferans hakkında konuşmak için Subbu nun yanına gider. Subbu ondan özür diler ve geçmişi hatırlamayı bırakmasını ister. Ishita herşeyi unutmayı ve yaşama yine bağlanmayı öneriyor. Bakalım bundan sonra neler olacak yaşamımızda der. Subbu nun annesi ona yemek getiriyor.

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 106. Bölüm Özeti 12 Kasım Pazartesi Tüyoları” üzerine 1 yorum

  1. Ceren dedi ki:

    Ellerinize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir