Sev Yeter 105. Bölüm Özeti 9 Kasım Cuma Tüyoları

Burak 20 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 105. Bölüm Özeti 9 Kasım Cuma Neler Yaşanacak ?

Raman kızı için süpermen giysiyi ile okuluna gitmiş yaptığı fedakarlık ile herkesin taktirini kazanmayı başarmıştır. Raman çocukların isteği üzerine onlarla resim çektirirken Ruhi de babası için teşekkür kartı yapmak üzere sınıfına gitmişti. Şagun Ruhi nin DVD lerini hazırlaması için birileriyle konuşurken Raman Ruhi nin nerde olduğunu sorar. Şagun az evvel yanımdaydı der ancak Ruhi ortalarda yoktur. Raman karakola gideceğini söylerken Şagun dan mektepte kalmasını istiyor. Ishita da Ruhi’nin kaybolduğunu anlayınca Mihika ile beraber mektebe gelir. Ishita yerde Ruhi nin kalemini bulur. Ardından Mihika da on metre ilerde başka bir kalem daha bulur. Ishita demek ki bize işaret bırakmış der. 9 Kasım Cuma günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 105. Bölüm Özeti’nde sizler  için hazırladık.

Sev Yeter 9 Kasım Cuma Özeti 105. Bölüm Tüyoları

Romi Sujata nın Ruhi hakkında konuşmasına tanık olmuş ve ondan şüphelenmişti. Bu yüzden Ruhi nin başına bir şey gelmesinden korkmaktadır. Bala yı arayan Romi ondan Ruhi nin mektepte olup olmadığını sorar. Bala haberi olmadığını söylerken Ruhi nin sesi  geliyor. Yanında da Sujata vardır. Bala sesin gelmiyor diyerek telefonu kapatıyor. Romi dinlediği sesin Ruhi olduğundan emin. Ishita ve Mihika kanıtları toplaya toplaya bir eve varırlar. Kapıyı çaldıklarında şoktadırlar. Raman konuta geldiğinde Ruhi yi görür ve çok mutlu olur. Sujata Ruhi nin babası için sınıfa girdiğinde onunla bir plan yaptıklarını söyler. Sujata Ruhi ye seni ilk kim bulursa seni en çok seven kişi odur dediğini anlatır.

Onlardan özür dileyen Sujata bunu yapmasaydım Ruhi Ishita’yı hiç bir zaman kabul etmeyecekti diyor. Ishita Sujata’ya teşekkür ediyor. Şagun bu vakada bozulsa da Ruhi’yi konuta götüreceğini söyleyerek herkesi üzer ancak Ruhi gelmeyeceğini söylüyor. Yargıca Ishita dan hoşlandığını ve bu konutta kalmak istediğini söyleyeceğini belirtir. Şagun o zaman Adi’yi götüreceğim diyerek ondan hazırlanmasını istiyor. Ishita Adi bizim oğlumuz ve burada kalacak diyor. Adi de Ishita teyze ve Raman babamla kalmak istiyorum deyince Şagun konuttan ayrılır. Giderken tabi Ishita’ya hakaret etmekten geri kalmaz.

Adi ve Ruhi nin çok iyi uyuşması Raman’ı çok mutlu etmiştir. Raman özlediği aile sahnelerini yaşadığını söylerken Ishita da çok mutludur. Ruhi Muttu’yu çok özlediğini söyleyince Raman Romi’ye onu getirmesini söyler. Romi Mutu yu getirir ancak Ruhi kedi de istediğini söylüyor. Adi ve Ruhi bir kutu içinde kedi geldiğini söyleyerek Raman’a göstermek isterler ancak Raman’ın kediye alerjisi olduğu için onlardan kaçar. Çocuklar babalarını ellerinde kutu ile kovalarlar. Raman sonunda hapşurur. Ancak kutu boştur. Çocuklar babalarına şaka yapmışlardır. Romi Sujata hakkındaki kuşkularını ve Ruhi nin sesini Bala’nın yanında dinlediğini söyler. Raman daha evvel söylemediği için kızar.

Raman ve Ishita Bala nın yanına gidiyorlar ve bir mesele olup olmadığını soruyorlar. Bu esnada Sujata yine ortaya çıkar. Sujata’yı bir anda görünce afallıyorlar. Raman başınızda bir iş mi var diye zorlayınca Sujata bir şeyler var ama detayları sonra izah edeceğim diyerek bir iş adamından bahseder. Raman ve Ishita otele giderek şu anda buluşması olan iş adamını soruyorlar. Adam ise buluşmadan çıkıp otomobiline gider. Sekreter bayan aradıkları adamın gittiğini söyler ve adamı gösterir. Ishita ve Raman adamın peşinden gitseler de yetişemezler.

Raman ailesi ile birlikte yemeğe çıkar . Yemekte oldukça eğlenen Adi ve Ruhi Ishita ve Raman’ın keyif kaynakları olurlar. Ancak onlara nazar deyiyor. Ishita tatlıyı yerken bir anda dişinin ağrıdığını söyler. Ishita konuta gelince buz uygulaması yapsa da boşunadır bir işe yaramaz. Romi siteye yeni taşınan bir diş hekiminden bahseder. Beraber o diş hekiminin yanına giderler. İçeri girdiklerinde Ishita’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Karşısında evliliğin kıyısından döndüğü Subbu vardır. Ishita gidelim diyerek oradan ayrılırken 2. bir sürpriz daha gerçekleşir. Sujata!!! Ishita neler olduğunu kavramaya çalışırken Sujata, Ruhi nin seninle olmasını sağlayan Subbu ya teşekkür etmeyecek misin diyerek ona mani olur.

Sujata Bala ile bu yüzden konuştuğunu ve ondan yardım aldığını söylüyor. Subbu Ishita dan özür diliyor ve geçmişte yaşattığı kasvetleri bağışlatmak istediğini söylüyor. Ishita, Ruhi için minnettar olduğunu söylüyor ve bundan sonra kendi yolunu çizmesini istiyor. Subbu en azından dişine baksaydım dese de Ishita oradan ayrılır. Dışarda Ishita Raman’dan hoşlandığını ve Subbu gibileri hiç sevmediğini söylüyor. Raman mutlu oluyor. Ertesi sabah Raman Bala’ya bu vakayı sakladığı için tepki gösteriyor. Bala beni Sujata durdurdu ve Subbu’nun büyük bir pişmanlık yaşadığını ayrıca kendisini bağışlatmak istediğini söylüyor. Bu nedenle Ishita nın tepkisinden korktuğum için söylemedim diyor.

Ishita her fırsatta Adi ile ilgilenmeye devam ederken Bhalla da Rinki nin Mihir ile dolaşmasını istemektedir. Ishita da bunun iyi fikir olduğunu söylerken Mihika gideceği yerler hakkında yardımcı olabileceğini söylüyor. Mihir gelince Bhalla geziden bahsediyor ancak Mihir bunu daha sonra düşüneceğini söylüyor. Ancak Ishita da bu mevzuda ısrarcı olur. Ishita diş doktorları konferansında Subbu’nun referans olduğunu ve bir konuşma yapacağını öğreniyor. Ishita Subbu nun pişmanlıklarının kendisini etkilemeyeceğini söylüyor ve konferansa katılmayacağını belirtiyor. Bu sırada dişi yeniden ağrımaya başlar. Raman başka diş hekimi bulamayınca zorunlu olarak Subbu’nun kapısını çalar.

Subbu ve Sujata dua ederken Raman gelir ve panditin karınız ve çocuğunuz huzur bulsun diye dua ettiğini duyar. Subbu onu görür ve karısı ile çocuğunu bir uçak kazasında kaybettiğini söyler. Mukadderata bak ki Ishita nın çocuğu olmadığı için terkettim ancak Yaradan karımı ve çocuklarımı benden aldı der. Raman üzgün olduğunu söyler. Ishita Bala ya Subbu’dan dolayı tepki gösterir. Onu yine yaşamıma sokmayacağım der.

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.