Sev Yeter 104. Bölüm Özeti 8 Kasım Perşembe Tüyoları # Süpermen Raman

Burak 20 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 104. Bölüm Özeti 8 Kasım Perşembe Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Şagun Ruhi nin psikolojisi etkilendiği için Ishita hakkında kısıtlama kararı alınmasını avukatına bildiriyor. Avukat zaman kaybetmeden Ishita nın avukatı Pathak’a gereken belgeleri yolluyor. Pathak vaziyeti Ishita ve ailesi ile görüşüyor. Yargıcın karşısına çıkıyorlar. Şagun Ruhi nin psikolojisinden bahsederek yargıcı etkilemeye çalışıyor. Yargıç Şagun dan yana karar alacakken Sujata, Mihika ile içeri giriyor. Sujata çok iyi bir anlatımla vaziyeti özetleyince yargıç Ishita nın Ruhi yi görebileceğine karar verir. Velayet davasını da gereken dokümanların bitirilmesi için erteler. 8 Kasım’da yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 104. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 8 Kasım Özeti 104. Bölüm Tüyoları

Ishita bu gidişata neşelenirken Şagun hiddetlenip çıkar. Ishita Sujata ya teşekkür eder. Sujata her zaman mazlumun yanında yer alacağını söyler. Sujata Ishita nın daveti üzerine Raman ailesi ile tanışmaya gelir. Bhalla ailesi ona teşekkür ederken Sujata Mihika nın davası ile de ilgilendiğini söyler. Ashok’un ibreti alem için cezalandırılması gerektiğini söylüyor. Bayan Bhalla Rinki ye kesintisiz talimatlar vererek Mihir ile yakınlaşmasını ister. Son olarak ona bir film DVD si verir. Filmi Mihir ile izlemesini ister. Ertesi gün onu arar ve bir şeyler oldu mu diye sorar. Rinki filmi beraber izlediklerini ancak bir şey yaşanmadığını söyler. Bhalla ona yanlış filmin DVD sini verdiğini düşünür.

Bayan Bhalla Bay Bhalla ile konuşurken Ishita ve Romi nin çocuk sahibi olamayacaklarını ancak Rinki nin çocuk sahibi olarak suratımızı ağartacağını söylerken Bay Bhalla onların bu işlerine karışmamasını söyler. Bala Mihika yı bırakarak Vandu için dondurma alır. Otomobiliyle giderken siyah bir araba önünde duruyor. Bala çok hiddetlenir ve adamın yanına gidiyor. Suraj gazete haberlerinden Ashok’un kendi karısının ırzına geçmeye çalıştığını okuyor. Ashok’a daha şimdiden 5 projenin iptal edildiğini söyler. Ashok düzenlemek için zamana gereksinimi olduğunu söyler. Bu arada Ruhi nin çalıştığı işletmede kontratı iptal etmiştir.

Şagun haberi alıyor ve hemen Suraj’ı arayarak Ruhi için istenen parayı yatırmalarını söyler. Aksi taktirde duruşmaya gideceğim der. Suraj canın cehenneme diyerek telefonu kapatır. Ruhi mektep elbiseleriyle mektebe gitmek ister ancak Şagun yollamak istemez. İçeri Raman ve Şagun gelir ve Ruhi okula gitmeli onun eğitim hakkı elinden alınamaz der. Ruhi de mektebe gitmek istediğini söyleyince Şagun mecburi kalır. Ishita ve Raman onu mektebe götürürler. Ruhi kafam karıştı der. Beni vermek için uğraştınız şimdi de almak için uğraşıyorsunuz der. Ruhi mektebe giderken Ishita Raman’a kızar.

Ashok Mihika’yı yolda meblağ ve gazeteye görüşme verdiği için azarlar. Onun kolunu sıkıp canını acıtır. Romi onları görüp müdahale ediyor. Ashok istersem Raman’ı hemen işten atarım diyerek onları tehdit ediyor. Mihika Romi yi soğukkanlılaştırır. Ruhi nin Muttu ile mutlu olacağını düşünen Ishita ve Simmi köpekle beraber Ruhi nin yanına giderler. Ruhi Muttu yu görünce çok sevinir. Ancak Şagun bu köpek burada kalamaz diye kızar. Ishita ve Simmi onun bu hallerine çok güler.

Raman yeniden Ishita ile şiddetli bir kavganın ardından dışarı çıkmıştır. O sırada Sujata kendi otomobiliyle bir yerden gelmiş ve telefonla birisiyle konuşmaktadır. Sujata otomobilden indiğinde de konuşmaya devam eder. Ishita nın çok kolay şekilde inandığını söyler. Bundan sonra Ishita’yı manipüle etmenin çok basit olacağını söylerken Raman arkasındadır.

Raman Sujata’nın yanına gider ve söylediklerini tekrar söylemesini ister. Sujata tüm sivil kuruluşlarının Ishita ve Ruhi nin davasını desteklediğini, kendisinin de yalnızca bu davayı aldığını söyler. Şimdi çalışmam gerekiyor diyerek Raman dan izin ister. Raman Sujata giderken kimin için çalıştığını bulacağım der. Raman’ın gitmesinin ardından Sujata aynı şahsa telefon ediyor ve şimdilik kurtulduğunu söylüyor. Şagun köpekten dolayı Ruhi ye fırça atmaktadır. Mihir ondan serinkanlı olmasını ve herşeyi aşkla anlatması gerektiğini söylüyor. Ruhi Ishita nın böyle olduğunu söylüyor. Şagun köpeği zincirle bağlamasını isterken Ruhi yapamayacağım der.

Raman Sujata ya güvenemeyeceklerini söylerken Ishita onun çok iyi bir insan olduğunu söylüyor. Ayrıca Mihika nın davası ile de ilgilendiğini söylüyor. Raman dinlediklerini söylese de Ishita Raman’ın yanıldığında ısrar eder. Raman iyice öfkeleniyor ve köpek Muttu dahi senden uslu diyerek çıkışıyor. Gazeteci Tanu Ashok ile görüşme yapmaya gider. Bu sırada Sujata ve Mihika sivil toplum teşkilatından bayanlarla Ashok’un evini basarlar. Tanu onları kendisinin çağırdığını söyler. Bayanlar Ashok’un boynuna terliklerden yapılmış bir kolye takarlarken Mihika da canlı yayında Ashok’u tokatlar. Bu vaka o anda TV yi izleyen Ishita ve Raman ailesini neşeye boğar.

Bala telefonda birisiyle konuşur. Ishita ya palavra söyleyemeyeceğini belirtiyor. O anda artta Sujata beliriyor ve palavra söylemezse başın belaya girer diye onu tehdit eder. Ishita, Sujata nın çok iyi olduğunu ve ona çok güvendiğini söyler. Romi Sujata nın Ruhi yi görmem gerekir diyen bir konuşmasına tanık olur. Ondan şüpheleniyor ve takip etmeye karar verir. Sujata nın kafede birisiyle konuştuğunu görür. Masaya iyice yanaştığında onun Bala olduğunu farkediyor. Ishita nın alçıdaki ayağı kaşınıyordur. Ishita güçle ayağını kaşırken Raman gelir ve onun ayağına krem uyguluyor. Ardından Ruhi nin yazdıklarını okuyor.

Ruhi babası için süpermen ifadesini kullanmıştır. Ruhi mektepte yapılacak olan deneme yazma müsabakasına Raman’ı davet eder. Raman ona sürpriz bir şeyler yapmalıyım diye düşünürken Ishita Süpermen kostümü ile yarışmaya gitmesini ister. Raman kabul ediyor. Özel otomobiliyle mektebe giderken araba yolda bozulur. Raman taksi çevirmek ister ancak bu sefer de cüzdanını getirmediği için kimse almaz. İnsanlar ona gülerken Raman Mihir’i arar. Mihir ona bornoz giydirerek neden böyle bir şey yaptığını sorar. Raman baba olduğun zaman kavrarsın der. Ruhi ise sahneye çıkmış babasını anlatıyordur. Onun süpermen olduğunu ve her zaman yanında olduğunu söylüyor.

Bu esnada Raman süpermen elbisesiyle gözükür. Ruhi işte benim babam dediğinde öbür çocuklar onun sahte süpermen olduğunu söyleyerek dalga geçerler. Ishita Raman’ı korunmaya geçiyor ve Raman’ın dünyanın ne dediğini önemsemeyen gerçek bir kahraman olduğunu ve kızının mutluluğu için süpermen giysisini giydiğini söylüyor ve alkışlamaya başlıyor. Tüm salon Raman’ı alkışlarken Ruhi de deneme yazma müsabakasının birincisi olarak mükâfat alıyor.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir