Sev Yeter 102. Bölüm Özeti 6 Kasım Salı Tüyoları # Ruhi

Burak 19 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 102. Bölüm Özeti 6 Kasım Salı Neler Yaşanacak ?

Ishita ve Mihir, Ashok hakkında davacı olmak için karakola gitmişlerdi. Şagun kızı Ruhi nin katalog mankeni olması için Ashok ile bir kontrata imza atmıştır. Raman, Ashok’un evine gider ve bulduğu katalog kızlarının fotoğraflarını gösterir. Ashok Şagun ile yaptığı kontratı anımsatıyor. Raman kızına asla müsade etmeyeceğini söylerken Ashok ben senin işvereninim diye uyarır. Raman babam değilsin ya diyerek tepki gösterir. Bu sırada konağa polis gelir. 6 Kasım günü yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 102. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 6 Kasım Özeti 102. Bölüm Tüyoları

Komiser Ashok’u Mihika’yı vurmak ve tecavüz etmekle yargılıyor. Raman dinlediklerine inanamıyor ve Ashok’a saldırıyor. Polisler elinden alıp Ashok’u karakola götürüyorlar. Şagun, kızını Ishita ya karşı doldurmaya devam eder. Ona sarılırken senden bir daha vazgeçmeyeceğim der. Vandu Mihika nın Ashok ile neden evlendiğini anlatırken herkes şoktadır. Suraj’ın rol icabı komadaymış gibi yaparak Mihir’i ceza evine attırmayı düşünüyorlardı. Mihika, Mihir’in başı belaya girmesin diye onunla evlendi der. Gördüğünüz herşey rol icabıydı der. Aile göz yaşları içinde Vandu yu dinler. Mihir ise derin pişmanlık hissetmeye başlar.

Konuşmak için Mihika nın yanına giden Mihir ondan yüzlerce kez özür diliyor. Mihika mukadderat bize oyun oynadı ancak biz arkadaş olmaya devam edeceğiz der. Onlar birbirlerine sarılırlarken Rinki de izliyor. Konutta yeniden dua ritüeli yapılıyor. Ishita Ruhi yi düşünerek ağlarken Ruhi görünüyor. Herkes çok neşeleniyor. Bayan Bhalla Ishita dan Ruhi için aarti yapmasını ister. Ishita Ruhi nin alnına boya sürmek isterken Ruhi hayır diye haykırıyor. Buraya eşyalarını almak için geldiğini söyler. Herkes çok üzülüyor. Ruhi beni çağırmadınız dahi der. Adi yi daha çok seviyorsun diye yakınıyor. Bhalla seni de seviyoruz dese de Ruhi gider.

Suraj Ashok’un kefaletle özgür bırakılmasını sağlar. Ashok Ishita ve Raman ailesinden intikam alacağım derken bir yerleri arıyor. Ondan Ruhi yi hemen çağırmasını ve çekimlere başlamasını istiyor. Ishita nın cılız noktasının Ruhi olduğunu öğrenmektedir. Rinki Mihir’in Mihika’ya yanaştığını ancak kendisi yüzünden uzaklaşmak zorunda olduklarını düşünerek üzülüyordur. Ishita bu gidişatın farkına vararak onunla konuşuyor. Mihir’in uslu biri olduğunu ve zamanla herşeyin oturacağını söylüyor. Bu arada Ruhi nin fotoğraf çekimleri başlamıştır. İlk günde çok yorulan Ruhi Şagun’a dert yanar ancak Şagun sabretmesini ister. Şagun bir yere gidince Ruhi de dinlenmek için bir yere oturur.

Ruhi kafasını masaya yaslar ve Ishita’yı özlediğini söyler. Bütün bunlar yaşanırken Ishita evde Ruhi nin sesini duyduğunu zannederek onu arar. Ruhi bitkinliğe daha fazla direnemeyerek yatar. Ashok Raman’ın evine gelir. Mihika nın kendisiyle gelmesini ister. Mihir onun hemen konuttan çıkmasını ister. Polisler dayak attıktan sonra kafayı yediğini söyler. Ashok böyle konuşurlarsa Raman’ı kovacağını söyler. Ishita iyice kafayı yemişsin Raman neden senin yanında çalışsın ki der.

Ashok Raman ve Mihika bunu senden saklamışlar diye güler. Mihir daha fazla saçmalamadan çık git diye haykırırken Ashok, daha evvel Raman kölemdi şimdi de minik Ruhi benim için çalışıyor diye dalga geçerek gidiyor. Ishita gözyaşlarına hakim olamaz.

Sev Yeter dizisinde Ruhi  katalog çekimleri için çalışmalara başlamıştır. Ashok Suraj’ın desteğiyle karakoldan çıkınca Raman ve Ishita’dan intikamını alacağını söyleyerek Ruhi’yi hedeflemiştir. Katalog çekimleri başlamış ancak Ruhi halen istenen performansı gösteremiyordur. Rejisör artık kızmaya başlamış ve Ruhi yi uyarmaktadır. Bu sırada Raman sahneye gelir ve kaydı durdurur. Rejisör Raman’a kızarken Raman da çekimlerin biteceğini söylüyor. Ishita ve Mihir de sete geliyorlar. Ishita Ruhi nin bana gereksinimi var diyerek sezgilerine güvendiğini söyler.

Ruhi Şagun’un söylediklerini düşünerek Raman’ın gitmesini ister. Bu çekimleri gerçekleştireceğini söyler. Raman zorunlu olarak çekiliyor. Rejisör çocuk dahi senden daha duyarlı diye Raman’a trip atıyor. Ishita ve Mihir de setteki yerlerini alarak Ruhi yi izliyorlar. Ruhi hoş bir performans göstererek çekimleri bitiriyor. Settekiler onu alkışlıyorlar. Ishita Raman’a pas vermezken Mihir ile beraber çıkar. Raman da Ishita nın peşinden gider. Ishita neden bana Ashok’un yanında çalıştığını söylemedin diye kızarken Raman buna mecburi olduğunu söylüyor. Raman kulaklarını tutarak ondan özür dilerken Şagun onları izlemektedir.

Şagun içinden Ruhi sizi birleştirmişti şimdi de Ruhi sizi ayıracak diye geçirmektedir. Bayan Bhalla Rinki ile Mihir hakkında konuşur. Ondan çocuk sahibi olmasını ister. Rinki şimdi kariyerine odaklanması gerektiğini söyler. Mihir Rinki’yi arıyor ve akşam bir şeyler yapmak için dışarı çıkmayı öneriyor. Ayrıca Mihika yı da yanlarına almayı önerir. Rinki Mihika nın güç günler geçirdiğini söyleyerek kabul ediyor. Bhlala bir mesele olduğunu düşünür. Ashok sete gelir ve çekimlerin durduğunu görüp rejisöre hiddetleniyor. Rejisör kostüm farklılığı olduğunu söyler. Ashok sette Ishita ve Raman’ı görüp dalga geçmektedir.

Ishita çocukları çalıştırmanın kabahat olduğunu ve ebeveynleri olarak onu izlemeye hakları olduğunu söyler. Ashok öfkelenerek bölüyor. Ishita konuta gitmeden Ruhi ile konuşmak ister. Onun odasına gider. Ruhi beni iyice savsakladınız der. Ishita böyle düşünmemesi gerektiğini söylerken Ruhi Ishita ile çekilmiş resme sarılarak ağlamaktadır. Ishita onu yakalamak üzereyken Şagun cadısı gelir. Şagun çekimlerin başladığını söyleyerek Ruhi yi yolluyor. Ishita sen nasıl annesin diyerek Şagun’a kızar. Ona üç gün vakit verir. Ruhi nin vakit dolduğunda okuluna gideceğini söyler. Mihir Ishita yı eve götürür.

Raman Ishita ya bir sürprizim var diyerek gelir ve elindeki tableti ona verir. Ishita tablette Ruhi nin konuşmasını dinler. Ruhi Ishita nın dünyanın en iyi annesi olduğunu ve ayrı dursalarda kalbinden hiç bir zaman çıkmayacağını söylemektedir. Ishita çok mutlu olur. Ertesi sabah Raman herkesi salona çağırır ve bir sürprizi olduğunu söylüyor. Herkes sürprizin ne olduğu hakkında konuşurken Raman Ruhi nin çok beğendiği köpek Muttu’yu görüp neşeleniyor. Muttu ise bir oraya bir buraya gidip Ruhi nin fotoğrafı önünde uyuyor. Köpek dahi beğendiği şahsa sahip çıkar. Bu olay ailedekileri duygusallaştırıyor. Ishita Ruhi yi getireceğini ve herkesi neşelendireceğini söyler.

Rinki, Mihir ve Mihika ile beraber zaman geçirmek için giysisini değiştirmektedir ve elinde Mihika nın fotoğrafı vardır. Aynı onun gibi giyinmeye çalışıyor. Mihir gelir ve sen batı stili giysilerden hoşlanırdın der. Rinki, Mihika da böyle kıyafetler giyiyor ve ben de denemek istedim der. Ishita Raman ile bir alışveriş merkezine gider. Ruhi ye giysi alacaklar ancak alışveriş merkezinde indirim olduğu için çok kalabalık. Bekçinin düdüğü ile kadınlar akın eder. Raman çok güç vaziyette. Rinki okulda bazı işlerim var diyerek Mihir’İ yollarken Mihir ve Mihika buluşuyor. Birlikte baharatlı bir yemek yiyorlar. Rinki de onlara katılıyor.

Rinki hiç beğenmediği halde öksüre öksüre baharatlı besinleri mideye indiriyor. Gözlerinden yaşlar gelinceye kadar yemeye devam eden Rinki tam bunları Mihir’in gözüne girmek için yapmaktadır. Raman Ruhi için giysi bakarken kadınların hışmına uğruyor. Bayanlar Raman’ı hırpalamak için üstüne yürüyorlar. Onu Ishita kurtarıyor. Konağa dönerlerken ikisi de çok gülüyorlar.

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 102. Bölüm Özeti 6 Kasım Salı Tüyoları # Ruhi” üzerine 1 yorum

  1. s dedi ki:

    Lutfeeen ruhi adi raman ve ishita birlikte olsunlar mutlu olsunlar shagunda cezsini ceksin artik bu shagundan biktim hem cocuklari dolduruyoor artik biktim bi dursun yaa LUUUUUUTFFFEEEEEENNNNNNN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.