Sev Yeter 101. Bölüm Özeti 5 Kasım Pazartesi Tüyoları # Ashok Mihika’ya Tecavüze Yelteniyor…

Burak 19 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 101. Bölüm Özeti 5 Kasım Pazartesi Neler Yaşanacak ?

 

Sev Yeter dizisinde Ishita ve Şagun aynı restoranda yemek yemektedir. Bu durum  tamamen rastlantıdır. Sharavan Ishita ve Raman ile beraber yemek yerken Mihir de Şagun ve Ruhi yi getirmiştir. Sharavan Ruhi yi görünce ona Ishita nın burda olduğunu söyler. Beraber Ishita nın yanına gidelim der ancak Ruhi tereddüt eder. Şagun Sharavan dan ısrar etmemesini isterken Ruhi’nin kafası karışıktır. 5 Kasım Pazartesi Yaşanacaklara dair tüyoları Sev Yeter 101. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Sev Yeter 5 Kasım Özeti 101. Bölüm Fragmanı

Bir kadın Mihika ya grip aşısından bahseder. Mihika ya kitapçıkları gösterir. Mihika aşı vurulmaya ikna olunca da iğneyi yapar. Ancak Mihika bir vakit sonra baygınlık geçirir. Kadın Mihika yı çekyata yatırır. Ardından Suraj’ı arar ve işin bittiğini söyler. Ishita Sharavan’a neden bu kadar geç kaldın diye sorarken Sharavan Ruhi yi gördüğünü söyler. Şagun bir bayanla sohbete dalmıştır. Ishita Ruhi ye bakınırken göz göze geliyorlar. Ishita ellerini açıp gelmesini ister. Ruhi ona doğru yaklaşırken bir anda suratı asılır ve Şagun’u çağırır. Buradan gidelim der. Ishita elleri bomboş kalınca ağlamaya başlar.

Suraj Ashok’u arar ve Mihika nın sağlık kurumuna yatırıldığını söyler. Ashok şu anda meşgulüm der. Raman Kapadia ile konuşur. Kapadia bir anda Ruhi yi görür ve onun gibi masum bir yüze ihtiyacımız var der. Ashok da onların yanındadır ve konuşmaya dahil olur. Kapadia ona da Ruhi gibi bir yüzü istediğini söyler. Raman bunu kabul edemeyeceğini söyler. Ruhi nin kızı olduğunu ve masumluğunu kaybetmek istemediğini belirtir. Ashok bu iş ben de der. Şagun’u bu mevzuda nasıl ikna edeceğini bilmektedir.. Raman’a sen benim adıma çalışıyorsun ve bu proje benim için çok ehemmiyetli der. O yüzden Ruhi bu projenin yüzü olacak der.

Raman, Şagun beni küçük düşürmek için Ruhi’yi bile kullanır der ancak Ashok kararlıdır. Raman Ishita nın yanına geçer ve ondan özür diler. Sharavan az evvel Ruhi yi gördüklerini ancak masalarına gelmediğini söyler. Raman üzülmeyin, Ruhi çok yakında bize dönecek der. Raman Şagun’u arar ve Ruhi nin reklam olmasını istemediğini söylüyor. Şagun bunu sana soracak değilim diyerek onu sinirlendirir. Şagun otomobilinin bağlandığını görünce çok hiddetlenir. Görevli memur otomobilin vergileri yatırılmadığı  için bağlandığını söylüyor. Şagun otomobilin Raman’ın üzerine olduğunu düşünerek ona kızar.

Ashok da sağlık kurumuna gelir. Suraj Mihika nın kürtaj için hazır olduğunu söyler. Bir müddet sonra hekim gelir. Mihika nın bir kaç sağlık sorunu olabilir ama o kesinlikle  hamile değil der. Ashok ve Suraj afallarken Suraj ilk olarak Şagun şimdi de Mihika seni aldattı diye dalga geçer. Şagun Raman’ı arar ve neden otomobilin aidatını yatırmadın diye kızıyor. Raman senin lüks zevklerini için aidat verecek halim yok diyerek telefonu kapatıyor. Şagun kendiliğinden söylenirken Mihir otobüsü ya da metroyu kullanabilirsin diye akıl verir. Rinki nin her gün toplu taşıma taşıtları ile gittiğini söyler. Şagun çok sinirlenir.

Suraj Mihika seni aptal durumuna düşürdü diye dalga geçerken Ashok Mihika yı gerçekten güç vaziyete sokacak bir şey düşünür. Mihika konutta kendine geldiğinde yanında Ashok’u görür. Mihika karnına bastırır ve bebeğime ne yaptınız diye sorar. Ashok çıldırmış gibi herşeyi bildiğini söyler. Mihika ya saldırmaya başlıyor. Ancak telefonu çalıyor. Ashok Mihika yı odasına kilitler ve Telefonuna bakar. Karşıdaki şahıs Şagun dur ve Ruhi için yapılan öneriyi kabul ettiğini söyler. Ashok bir taşla iki kuş vurmak buna denir diye mutlu olur. Ishita sabah uyandığında Ruhi ile konuşmak ister. Ruhi Ishita dan bir daha aramamasını ister. Ishita yeniden ağlamaktadır.

Şagun Ruhi yi okula hazırlarken onu iyice süsleyip püsler. Şagun ona makyaj yaparken Ruhi makyajdan hoşlanmadığını söyler. Şagun şiir okurken güzel görünmelisin der. Ruhi ise Ishita nın haberi olsaydı buna çok  öfkelenirdi diye düşünür.

Sagun Ashok ile görüşürken Ruhi onu beklemektedir. Raman da aynı yerde çalıştığı için Ruhi yi görür. Seni buraya kim getirdi der. Ruhi, Şagun annem getirdi der. Mektebe neden gitmediğini sorar. Ruhi Şagun beni yollamadı der. Raman Ruhi nin dudağındaki ruju silerken bir taraftanda gözleri Şagun’u aramaktadır Shagun ise Ashok’a katalog çekimi için Ruhi nin suratının çok ergonomik olduğunu söylemektedir. Ashok da yangına körükle gidiyor ve Ruhi bu iş için çok uygun der. Bu sırada Raman yanlarına gelir. Şagun’a kızar ve Ruhi nin bu iş için uygun olmadığını daha evvel söyledim der. Şagun odadan çıkarken Raman Ashok’a da aynı şeyleri söyler.

Şagun dışarda Ruhi ile konuşur. Raman’ın parasının olmadığını ve bu yüzden burda çalıştığını söyler. Şayet sen reklam filminde oynamazsan babanı çıkarırlar ve parasız kalır diye çocuğun kanına giriyor. Ruhi tamam der ancak bunu Raman öğrenmesin der. Vandu, Mihika yı aralıksız aramasına karşın ondan haber alamamaktadır. Bu kaygısını Ishita ile paylaşıyor. Ishita da beraber onun yanına gidelim diyerek yola çıkıyorlar. Yolda Mihika ya ileti yolluyorlar. Telefon ediyorlar ancak Mihika dan ses yok. Ashok Mihika nın telefonunu kurcalalyınca gelen mesaja yanıt verir.

Şu anda dışarda olduğunu ve meşgul olduğunu yazar. Şarzının az olduğunu ve konuta gidince arayacağını söyler. Ishita ve Vandu geriye dönüyorlar. Şagun ve Ruhi taksi beklerken Raman yanlarına gelir ve gidecterli olekleri yere vazgeçeceğini söyler. Şagun inat edince Raman Ruhi nin terli olduğunu ve hasta olacağını söyler. Onlar otomobile biniyor. Bir ara Raman duruyor ve Ruhi ye dondurma alır. Ishita da onları görünce sürücüden durmasını ister. Ishita ayağı sakat olmasına karşın seke seke Ruhi nin yanına giderken Vandu da akasından gider. Ishita daha fazla sabredemeyerek yere düşer. Herkes etrafına bir araya gelir.

Ishita yerde beklerken bir el uzanıyor takviyeye. Ishita Ruhi yi görünce sevincinden ağlamaktadır. Bu duygusal sahneyi Raman ve Şagun da izler. Ruhi Ishita yı yerden kaldırırken Şagun gidelim der. Ishita mutlu olmuştur ve Ruhi hala öğretilerini unutmamıştır. Ruhi Şagun ile taksiye binerken Raman da Ishita yı konuta götürüyor. Şagun Ashok’un yanına gelir ve onunla Ruhi ismine kontrat imzalar. Bunu Rinki görür ve Ishita yı bilgilendirir. Ashok konuta gelince Mihika ya giden yemeği alıyor ve kendisinin vereceğini söylüyor. Ishita ve Mihir, Simmi ile beraber Ashok’un evine giderken Ashok da Mihika nın odasına girmiş ve onu taciz etmeye başlamıştır.

Ishita ve Mihir konağa gelince hizmetçi evde kimsenin olmadığını söyler. Mihika Ashok’un tecavüzünden son anda kurtulmuş alta inerken Mihir ve Ishita ile karşılaşır. Ishita sana ne oldu böyle derken Ashok suratı kan içinde görünür. Mihir ve Simmi Ashok’u bir güzel pataklarlar ve beraber karakola şikayete giderler. Ishita Ashok’un Mihika ya tecavüz etmeye çalıştığını söylerken müfettiş onun evli olduğunu söylüyor. Yasaya göre her hangi birşey yapamayacağını söyler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.