Sev Yeter 100. Bölüm Özeti 2 Kasım Cuma Tüyoları # Ruhi’nin Velayeti Geri Alınacak mı ?

Burak 19 Eki 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 100. Bölüm Özeti 2 Kasım’da Neler Yaşanacak ?

Avukat 48 saat içinde Ruhi sizin yanınızda olacak diye müjdeli haberi verdikten sonra Ishita Adi nin yanına gider. Adi ile uykudayken de konuşmanın hoş olacağını söyleyerek lafa başlar. Raman ise Adi için bir psikolog ile konuşur. Psikolog Adi nin fobileri yüzünden intihar alternatifini düşünebileceğini söyler. Ishita Adi ye Ruhi neyse sen de benim için O’sun der. Raman ve ben seni hiç bir zaman ayrıştırmadık ve senin Şagun’un yanına gitmeni istemiyoruz der. Raman görüşmenin ardından dışarı çıkar. Hem içiyor hem psikoloğun laflarını düşünür. Adi için Ruhi yi feda ettiğini düşünerek kendisinden nefret eder.

Adi yi Şagun’un yanına yollamayacağını söyler. Raman konuta geldiğinde Ishita karşılar ve neden telefonlarına bakmadın der. Yarın 9 da duruşmamız var ve avukat Vohra bize zorunlu evrakları yollayacak der. Raman iyi ki yaşamımda varsın diyerek onu yatağa yatırır. Romantik dakikalar yaşanıyor. Ertesi sabah Ishita Vohra nın yolladığı evrakları inceler ancak mektup ortada yoktur. Ishita salona gelir ve mektubun kayıp olduğunu ailesine anlatır. Herkes dört bir yanda mektubu ararken Raman da gelir. Ishita Vohra nın asistanını arıyor. Ishita ondan mektubun bir kopyasını ister. Asistan Vohra nın Newyork’a gittiğini söyler. Böyle bir şeyi yapamayacağını söyler. Ishita mahvolur.

Raman Ruhi nin gelmeyeceğini söyleyerek herkesi afallatıyor. Ruhi annesine alıştı der ve bir zaman daha orda kalacağını söyler. Herkes afallamış şekilde ona bakarken Ishita sen ne dediğinin farkındamısın diye sorar. Raman mektubu ben aldım der. Ishita Raman’a büyük tepki gösterirken ailesi Ishita yı zor durdurur. Raman mektupla gelir ve Adi nin psikolojik durumundan bahseder. Onun intihar etmek istediğini söyler. Bu halde onu nasıl yollayabilirim diye çıkışıyor. Mihir ve Rinki duruşmadalar ve Raman ailesini bekliyorlar. Duruşma saaati yanaşmasına karşın kimse ortada gözükmüyor.

Duruşma başladığında Ishita gelir. Yargıç Ishita dan konuşmasını ister. Ishita Ruhi nin annesi ile kalmasını Adi nin de yanlarında kalmasını ister. Ruhi nin tebessümleri bir anda kötümserliğe dönüyor. Raman da duruşmada. Ruhi ağlamaya başlarken Şagun ile kalmak istemediğini bağırıyor. Yargıç emin misin kızım der. Ishita adaletli olmak istediklerini bu yüzden Ruhi nin annesi ile kalmasında mahzur olmadığını tekrarlıyor. Raman da göz yaşlarına boğuluyor. Yargıç kararını Şagun dan yana kullanıyor. Ruhi ayrılırken İshita diye haykırır. Ishita onu görmezden gelir.

Ishita ve Raman eve geldiklerinde Ruhi yi düşünüyorlar. Raman ne pahasına olursa olsun onu kurtaracağım derken Ishita bunun üstesinden beraber geleceklerini söyler. Şimdi Adi ile ilgilenmemiz gerekir diyen Ishita gözlerindeki yaşları siler. Brilikte kahvaltıya geçiyorlar. Bhalla ailesi Adi’nin her istediğini yaparak onu şımartıyor. Şagun ise Ishita yı karalama çalışmalarına başlamıştır. Ailenden kimse seni beğenmiyor diyerek Ruhi yi düşman etme peşindedir. Ishita uyumak üzereyken ateşleniyor. Raman onu farkedince kaygılanıyor. Ishita Ruhi yi sayıklıyor. Eve hekim çağırıyorlar. Hekim stresten dolayı ateşlendiğini söyler.

Raman Ruhi yi getireceğim diyerek Şagun’un yanına gider ve ona adeta yalvarır. Şagun ikna olur ancak beraber gideceklerini söyler. Bhalla ailesi Ruhi yi görünce neşeleniyor. Ancak Ruhi’nin suratı asık. Simmi Ishita ya Ruhi nin geldiğini söyleyince Ishita nın gözleri açılıyor. Ruhi Ishita nın duruşmada Adi yi seçtiğini düşünerek Ishita nın elini tutmuyor. Ishita şok olurken Ruhi burası artık benim konutum değil diyerek gitmek ister. Şagun onu zorlasa da Ruhi gideceğini söyler. Bhalla Ruhi yi çok sevdiğini söyler. Ancak Ruhi bana kimse sahip çıkmadı. Ishita dahi beni oyun oynuyoruz diyerek kandırdı der. Raman ve ailesi ağlarken Ruhi gider.

Ishita Şagun’un Ruhi yi mektebe götüremeyeceğini düşünerek kesintisiz Şagun’u arar ancak Şagun telefona yanıt vermiyor. Ishita Adi nin nerde olduğunu sorar. Bhalla onun Raman ile futbol kulübüne gittiğini söyler. Raman futbol koçuyla Adi hakkında konuşurken koç, Adi nin çok mutlu olduğunu ve futbol oynarken herşeyi unuttuğunu söyler. Raman bir şey olması halinde kendisine haber verilmesini söyleyip gidiyor. Ishita da Simmi ile Ruhi nin yanına gider. Okuldaki nöbetçiden Ruhi nin gelip gelmediğini sorar. Bu sırada Ruhi Şagun ile beraber gelir. Şagun Ruhi den öpücük isteyip onu okula yollarken Ishita ya da artık vazgeç diyerek kızıyor.

Ruhi nin artık bir annesi var der ve ondan uzak durmasını ister. Simmi ve Ishita konağa gelirler. Simmi yaşadıklarını Raman’a anlatır. Ishita nın daha fazla hastalık sahibi olabileceğini söyler. Raman Ishita nın yanına gittiğinde Ishita hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Raman onu teselli etmeye çalışıyor. Mihir Şagun’un kaldığı otel odasına gelir ve faturayı gösterir. Bu faturayı şimdi kim ödeyecek der. Raman artık senin harcamalarını ödemek zorunda değil der. Bavulunu getirir ve kendi evlerinde kalacaklarını söyler. Mihir Raman’ı arar ve Şagun’un bundan sonra kendi evlerinde kalacaklarını söyler. Raman en azından Ruhi ye bakacak birileri olacak diye biraz rahatlar.

Sharavan Ishita ve Raman ile beraber yemeğe gitmek ister. Vandu Ishita nın bacağı ağrıyor der. Ancak Ishita Sharavan’In isteğini kırmamak için kabul eder. Raman ile beraber restorana gidiyorlar. Mihir de aynı restorana Ruhi ve Şagun’u getirmiştir. Sharavan lavaboya giderken Ruhi yi görür ve onu çağırır. Ruhi nin suratı asılır…

Sev Yeter dizisinde duygusal anların yaşandığı bir bölümü daha geride bıraktık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın. İyi Seyirler…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.