Sev Yeter 10 Ağustos Cuma Özeti 40. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Shagun Balaya Adi’nin özel öğretmeni olarak iş verir

Burak 01 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 10 Ağustos Cuma 40. Bölüm’de neler yaşanacak? 

Önceki bölümde Simmi’nin bebeğine Ishita isim vermiştir. Ishita ve Raman Amma’ya çarpan kişiyi araştırmaya devam etmektedirler. Bala aklanmış ancak iş bulamadığı için sıkıntıdadır. Sev Yeter’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor.Diziyi izlemenize gerek kalmayacak şekilde hazırladığımız özetlerimizle karşınızdayız…

Issu aceleyle çıkarken Bay Bhalla ona Raman’ın arabasını almasını söylemiş oda emercensi bir durum olması nedeniyle Ramn’ın arabsını almıştı ancak bundan Raman’ın haberi olmamıştır. Raman gerçekleri Issu’nun ağzından öğrenmek istemiştir. Telefonda konuşuyormuş gibi yaparak arabasının bir kazaya karıştığını söyler. Issu bu duruma şok olur. Raman arabasının yerinden dahi hareket etmediğini söyler. Bu konuda tartışırlar. Issu onun arabasını aldığını ancak kaza olmadığını söyler. Raman telefonu kapatır ve Issu’ya arabasını bir daha alma der Daha sonra telefonda kimsenin olmadığını ve onu kandırdığını söyler. Issu bu sayede Amma’ya çarpan kişinin Gaffur’dan telefonunu aldığını söyler.

 

Bala Raman’ın Shravan’ın kamp parasını ödemesine üzülür. Kendisini dilenci gibi hisseder. Bala özel ders vermek ister (birisi arayarak evine gelmesini ister)ancak Vandita Bala’nın idealleriyle çeliştiğini söyler. Bala Ashok’un evine gider kendisini Bakshi’nin kolejinden olduğunu söyler. Adi ve Shagun’u görünce şok olur. Bayan Bhalla Romi’ye işte ilk gününü sorar. Romi iyi der. Raman acele ettirir ve Bayan Bhalla onu çok çalıştırmasını söyler. Issu kapıyı açar ve polisler verdiğiniz numaradaki adam kazaya karışmamış der. Issu nasıl der. Polis bu numara Raman’ın adına kayıtlı der. Issu saçmalık der birisi bizimle oyun oynuyor der. Raman bunu bizi tanıyan birisi yapmıştır der.Issu dokümanları başka birisine verdin mi diye sorar. Bu dokümanları evden kim almıştır diye düşünür. Raman müşteri servisinden öğreneceğini söyler.

 

Shagun Adi’nin iyi bir öğrenci olduğunu ancak bir rehbere ihtiyacı olduğunu söyler.Bu nedenle özel eğitmen kiraladıklarını söyler. Bala Shagun’un kendisini tanımadığını düşünür. Detayları ve ders saatlerini maille göndereceğini söyler. Shagun Adi’nin geleceği için doğru karar aldıklarını söyler. Bala onun için en iyi öğretmen der.  Ishita’nın akrabası olmasının önemli olmadığını ve Adi’nin profesyonel olarak eğitim alacağını Ashok’a söyler.Bu yüzden kavga ederler.

Raman mangoları getirir ve şoförüne Amma’ya kutuyu vermesini ister. Ishita onunla konuşur. Ishita, Appanın eskiden mangoları Vandu ve ona getirdiği gibi şimde de Raman’ın getirdiğini düşünür. Raman Ishita’ya bugün tatilin var mı diye sorar? Ruhi burada değil, sıkılmış hissediyor olabilirsin, kahve içelim mi? der. Ishita Raman’ın öfkesini kontrol eder ve ateşine bakar  yok der, Raman o zaman neden? diye sorar. Arkadaş olarak kahve içebileceğimizi söylemiştin, düşün ve bana söyle der. Ishita Bala’nın sözlerini düşünür ve anlar. Ishita Bala’yı arar ve Raman’a aynı fikirde olduğumuzu  söyledin mi der . Ishita ona söyleme, bu tür şanslar sıklıkla gelmez der.

Bayan Bhalların evinde Raman ve Bay Bhalla kriket maçı izler. Bayan Bhalla keşke hep böyle mutlu olsak der. Bayan Bhalla Simmi’ye pakoras getirir. Isssu Simmi’nin telefonunun çaldığını görür ve Simmi telefonu alarak  odadan çıkar. Simmi Parmeet ile konuşur. Onu çok özlediğini ve görüşmek istediğimi söyler, Ben sensiz olamam, der. Simmi bebeği doktora götüreceğini söyler. Parmeet iyi beraber  gidelim, seni ne kadar özlediğimi bilmiyorsun der . Aramayı bitirir. Parmeet, Raman’ı sıkıntıya sokmak için Simmi’yle görüşmesinin önemli olduğunu söyler.

Raman ne olup bittiğini sorar. Ishita, Bua bizi pujaya davet etti der. Raman gideceklerini  söyler Mihir’i arayarak pujaya gideceklerini söyler.  Mihika gülümser. Appa rahat değilseniz, onlara hayır diyeceğim der. Raman hayır der, bizi sevgiyle çağırıyorlar, geleneksel kıyafetler ile  gideceğiz,  der. Herkes şok olur. Raman Madrasi kıyafetini giyer ve Issu koltukta uyuyordur. Raman sevgiyle ona bakar.  O esnada bir bardak düşer ve Issu uyanır. Daha sonra Sarisini giyer ve hazırlanır.

Özetlerimizi beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve emeğimiz için reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.