Sev Yeter 1 Nisan Pazartesi Özeti 206. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)

Burak 27 Şub 2019 Sev Yeter  0

Sev Yeter dizisinde heyecan devam ediyor. Raman ve Ishita konuşmaktadırlar. Raman bu süreçten çok yıprandığını söylemektedir. Ishita onun sırtına masaj yaptığı esnada Shagun da kahvelerle gelir ve onları görür. Shagun sinirlenerek kahveleri yere atarak ağlamaya başlar. Pihu onu görünce neden ağladığını sorar. Shagun bir şey söylemez ve ona sarılarak ağlamaya devam eder. Raman sabah erken kalacağız diyerek Ishita’dan dinlenmesini ister. Bu esnada Mani gelir. Raman onları yalnız bırakır. Mani Ishita’ya her zaman Raman’ı seviyorum der. Fakat onları kıskandığını belirtir. Her şeye rağmen arkadaş olarak kalmaya devam edeceğim der.

Sev Yeter 1 Nisan Pazartesi Özeti

Ertesi gün mahkeme vardır. Yargıç tanıdık bir isimdir. Yıllar önce Ruhi’nin velayet davasına giren yargıç şimdi de Ruhi’nin yeni bir davasına bakacaktır. Avukat Nidhi’nin hapisten kaçtığını ve Ruhi’yi uzun yıllar önce kaçırarak onu şarkıcı yaparak üzerinden para kazanması nedeniyle ağır biçimde cezalandırılmasını ister. Ruhi içeri girerek tüm iddiaların asılsız olduğunu söyleyince herkes şaşırır. Nidhi’nin kendisini kaçırmadığını aksine hayatını kurtardığını anlatır. Ishita neden yalan söylüyorsun der. Yargıç ondan sessiz olmasını ister.

Ruhi, Ishita’ya sormak istediği sorular olduğunu söyler. Yargıç onay verir ve Ishita sanık sandalyesine geçer. Ruhi, Pihu’yu kurtarmak için beni ölüme terk eden sen değil misin diye sorar. Sen Pihu’yu bana tercih ettin fakat Nidhi benim hayatımı değiştirdi beni ünlü bir şarkıcı yaptı der ve Nidhi ile kalmak istediğini söyler. Raman ağlamaya başlar. Ishita , Nidhi’nin Ruhi’yi dövdüğünü söyler. Nidhi disiplin için bunun gerekli olduğunu anlatır ve her anne baba bunu yapar der. Yargıç mahkemeyi ertesi güne erteler.

Pihu, Ruhi’nin yanına gider ve eve gelecek misin diye sorar. Ruhi hayır der. Pihu babam seni sevdiği halde sen neden Raman’ı sevmiyorsun diye sorar. Ruhi o beni sevmiyor der . Pihu elindeki yemeği ablası ile paylaşır. Ruhi, Pihu’dan Avustralya ya gelmesini ister. Ruhi burada okulum var der. Ertesi gün mahkeme yeniden başlar. Ruhi yeniden söz alır ve Raman’ın etrafındakilerle kötü ilişkileri olduğunu oğlu Adi’ye de kötü davrandığını Ishita’nın yedi yıldır Avustralya’da saklandığını Raman’ın iki gün önceye kadar eski karısı ile yeniden evleneceğini anlatır ve böyle bir ortamda çocuk yetiştirilemeyeceğini belirtir.

Yargıç konunun hassas olduğunu ve bir süre daha düşüneceğini söyler. Nidhi eğer Ruhi bana gelirse velayet davası açacağını söylediği sırada birisi ona terlik fırlatır. Nidhi kimin fırlattığına bakmak için etrafa göz gezdirirken Bayan Bhalla görünür. Yargıç ona durmasını söyler. Bayan Bhalla, Ruhi’den kendisine sarılmasını isterken kendisi ve tüm aile ağlamaktadır. Ruhi ise tepki vermez. Bayan Bhalla, Nidhi bu kıza baskı yapıyor der. Ishita ve Raman ara verilince yargıç ile konuşmaya giderler. Yargıç vereceği kararın yanlış olduğunu söyler fakat kanunlar çerçevesinde hareket etmesi gerektiğini belirtir.

Yargıç emekliliğime az bir zaman kaldı ve vicdan azabı yaşamak istemiyorum. Bu nedenle Nidhi’nin otuz gün daha pasaportuna el konulmasına karar vereceğini bu süre zarfında Ruhi’ye sevgilerini vererek onu kazanmaları için son şansları olduğunu söyler. Raman ve Ishita çok sevinirler…

En iyi özetleri en iyi resimlerle sizlere aktarmak için büyük çaba harcıyoruz. Yorumlarınızı belirterek sitemize destek olabilirsiniz. Keyifli okumalar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 1 Nisan Pazartesi Özeti 206. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)” üzerine 1 yorum

  1. Krystle dedi ki:

    Özetler ve resimler çok güzel 😉 elinize sağlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir