Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Özeti 76. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)

Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Özeti 76. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Sev Yeter dizisinde Simmi ve Romi bir plan yaparlar ve mihika olayını çözmeye karar verirler. Plan gereği Sİmmi, Parmit’in evine gidecektir. Kapı çalar ve Parmit karşısında Ananya ve Simmi’yi görünce çok şaşırır. Simmi, Mihika olayının ardından psikoljisinin çok bozuduğunu bu nedenle burada kalacağını söyler. Parmit kabul etmek zorunda kalır. Simmi artık kolayca delil elde edebildiğini düşünmektedir.

Shagun kadın örgülerini toplayarak Amma’nın evine gider. Fakat Ruhi onları durdurur. Mihika’nın hastanede olduğunu söyler. Ishita anneme sürekli olarak sorun çıkarıyorsun diyerek onu azarlar. Shagun, Amma ve Appa’nın olduğu bölme doğru yönelir. Amma ve Appa bir anda kalabalık bir kadın grubu tarafından sarılır. Amma fenalaşır ve bunları haketmediklerini söyler. Ruhi, Bayan Bhalla’nın yanına gider ve yardım iser. Bhalla elinde bıçakla gelir. Amma ve Appa’yı göndererek dinlenmelerini sağlarken kadınlara yerlerinde kalmalarını söyler.

Shagun’un 6 yıldan bu yana nikahsız olarak Ashok ile yaşadığını ve kızı Ruhi’yi terketiğini söylerken Ruhi’yi yalnızca kameralar karşısında sevdiğini söyler. Kadınlar ise bundan haberimiz yoktu diyerek Shagun’a kızarak orayı terkederler. Ishita, Bayan Bhalla’ya sarılır. Herkes Amma’yı sakinleştirmekiçin uğraşmaktadır. Bu sırada Raman ise Ruhi ile ilgilenmektedir. Simmi daha fazla ağlarken Parmit’e yakınlaşmaya çalışır.

Parmit, Simmi’den orada kalmasını isterken Simmi, Ashok ya seni kovarsa diye sorar. Parmit ise Ashok asla beni kovamaz onun hakkında çok şey biliyorum der. Mihika olayında kameraları söktüğünü, otel çalışanlarına rüşvet verdiğini ve tüm bunları Suraj ile birlikte yaptıklarını söyler.

Ayrıca Ashok’un kesinlikle Mihika’ya dokunmadığını fakat etkisinin büyük olduğunu belirtir. Simmi bu yaşannalardan Ishita ve Raman’ın haberi olması gerektiğini düşünür. Raman ve Ishita, Mihika’yı hastaneden alıp eve getirmişlerdir. Amma, Mihika’yı görünce sarılır. Raman’ın hayat hikayesi için kapak fotoğrafları çekilecektir. Herkes çok telaşlanır. Mihir ise Mihika’yı hayata döndürmek için yoğun bir çaba sarf etmektedir fakat bunu Mihika’ya belli etmemeye çalışır.Fakat Mihika, Ashok’un yaptığı kçtülüğü birtürlü aklında çıkaramaz.

Sev Yeter 76. Bölüm özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı Belirtmeyi Lütfe unutmayın…

dizibilgi google play

Sev Yeter 1 Ekim Pazartesi Özeti 76. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) (9 Yorum)

    • İyiyim Asim sen nasılsın?
      Çok az dikiş işim kaldı onu halledip ikimizin yerine sayfasına da baskına gideceğim belki gitmem ya ruh halime bağlı ama giderim gibi