Sev Yeter 1 Ağustos Çarşamba Özeti 33. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)

Burak 19 Tem 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 1 Ağustos Çarşamba Özeti 33. Bölüm’de Neler Yaşanacak ? (Part 2)

Mihir evlilik hazırlıklarıyla ilgili işlerin çok olmasından şikayet etmektedir. İshita her evlilik sürecinde böyle yorucu şeyler olur der. Mihir İshita’ya Mihika’nın nişan hazırlıklarını sorar. Ishita her şeyin yolunda gittiğini yakında Vibnu’nun Amerika ya döneceğini söyler. Nişan hazırlıklarıyla ilgili yapılacak herhangi bir şey var mı der.  Mihika neden Amerika’daki biriyle nişanlanıyor oraya uyum sağlayacak mı der. Ishita sen Mihikay’la ayrıldın neden onu merak ediyorsun der. Mihir ilişkim bitse de ona çok değer veriyorum onu önemsiyorum der. Ishita Mihika’yla ben ilgileniyorum merak etme sen kendi işine Trisha ile olan nişanına odaklan der. Ishita’nın yaptığı plan tutmuştur ve Mihir Mihika’yı kıskanmaktadır.

Ishita Mihika’nın nişan alışverişi için Raman’ın gelmesini ister. Raman vakti olmadığını söyler. Ishita  Mihika’nın kardeşi olduğunu onunla ilgilenmesi gerektiğini söyler. O zaman Trisha ve Mihika’nın nişan alışverişlerini beraber yapalım, itiraz istemiyorum der. Beraber alışverişe çıkarlar. Mihir alışverişte Vibhu ve Mihika’nın eğlenceli gülüşmelerini görünce kahrolur iyice kıskanır. Mihir ve Trisha aynı kıyafeti beğenirler. Raman Trisha’ya Ishita da kardeşine kıyafeti alma ister ancak satıcı sadece bir tane kıyafetin kaldığını söyler. Raman Trisha’nın kıyafeti almasını İshita da kardeşinin almasını konusunda tartışırlar. Ishita dediğini yaptırır ve kıyafeti kardeşi için satın alır. Raman sanki ödül kazanmış gibisin diyerek Ishita’yla dalga geçer. Raman, Vibhu’ya geliyor ve ona takılıyor. Ishita ve Mihika’nın kızgın olduğunu söyler.

Mihika buraya geldiğinde istasyonda bir adamı dövdü, çok çabuk sinirleniyor, ama özünde iyi kalbli diyerek Vibnu’yu uydurma hikayelerle korkutur. Vibnu Mihika’nın iyi kalbli olduğunu ama onu  çok tanımadığını söyler. Daima Mihika gibi kızlardan hoşlandığını( iyi kalbli ve kızgın ) söyler Raman’a sarılır ve onun rüyalarının kadını olduğunu söyler. Raman ve Romi evdeyken Pathak (avukat) gelir ve Parmeet’in kefaretle serbest kaldığını söyler. Simmi gülerken Raman Parmeet’i kimin serbest bıraktırdığını düşünür. Avukatı emin olmamakla birlikte Ashok der. Raman kızar ve hapishanede değişeceğine hala kötülüklerine devam ediyor der. Simmi Parmeet le buluşur. Parmeet özlediğini söyler. Simmi neden Ashok’la işbirliği yaptığını sorar o senin düşmanın dese de Parmeet şimdi kimin dost kimin düşman olduğunu daha iyi biliyorum der. Ashok’un kendisine ev, iş ve saygınlık kazandırdığını söyler.

Daha sonra seni oradan alacağım, Raman ve İshita’ya karşı sen yanımda ol evde yaşananlardan beni haberdar et , seni çok sevdiğimi biliyorsun der. Mihika Mihir’in aldığı hediyeleri geri vermek ister. Artık Vibhu ile beraberim ve eskiye yönelik hatıra istemiyorum der. Mihir bu hediyeleri tüm kalbimle samimiyetimle  sana verdim lütfen geri verme der. Mihika nişan davetiyesini Mihir’e verir Mihir benimde nişanım aynı günde olduğu için gelemeyeceğim der. Başka gün olsa gelecek miydin der. Mihir hayır der ve sen Vibhu’dan daha iyisini hak ediyorsun der. Mihika beni ağlatmayacak mutlu olacağım birisiyleyim der. Mihir ağlayarak hediyeleri geri alır. İshita, Raman, Romi ve Simmi düğün hazırlıkları yapacakları dans hakkında kareografist ile konuşurlar. Ishita Trisha’yı sorar ve salona neden hala ulaşmadığını öğrenmeye çalışır. Evden  erken ayrılmıştı der.

Bala eve gelir ve herkese Mihir’in onunla tanıştığını söyler. Ishita bu oyunu planladığını söyler. Hepimiz Vibhu’nun Mihika ile meşgul olmadığını biliyoruz der. Mihika, Ishita’nın bunu neden yaptığını söylüyor ? Mihir, Trisha ile nişanlanmak istediğini açıkça gösterdi der. Bala Mihir’in bir desteğe ihtiyacı olduğunu söyler. Seni seviyor ama Raman’ın önünde itiraf etmekten korkuyor der. Parmeet arabasını dışarı çıkarırken ve Ishita’yı görür. Ishita onu gördüğünde şok olur. Parmeet seninle görüşmek için sabırsızlanıyordum der. Ruhi Parmeet’i görür ve nasıl olduğunu sorar, neden eve gelmedin ? Vay yeni araba der. Yeni patronunun ona verdiğini söylüyor. Yeni evimde kalıyorum der. Ruhi diyor ki Simmi bua seni özlüyor, herkes Mihir’in nişanında dans edecek Simmi ile dans etmelisin der.

Parmeet kesinlikle gelip dans edeceğini söylüyor. Ishita gelir ve Ruhi’yi Parmeet’ten uzak tutar ve arabada oturmasını söyler. Parmeet alaycı şekilde yeni arabamla Ishita seni gezdireyim istersen der. Ishita bana tekrar bulaşırsan, sana sadece tokat atmayacağım, etrafındaki herkesi de döveceğim der. Ishita Vibhu ‘yu görür. Vibhu’nun yanında kız arkadaşı Malini de vardır. Ishita Vibhu’ya birkaç gün daha rol yapması gerektiğini söyler. Ishita eve Ruhi ile gelir Raman’a Trisha’yı bir erkekle sarılırken gördüm der. Raman inanmaz ve Mihika evleniyor artık, Mihir ve Trisha ile uğraşmayı bırak der. Daha sonra Trisha gelir. Ishita nerede olduğunu sorar. Neden dans salonuna gelmedin der. Trisha erkek kardeşiyle buluştuğunu söyler. Provaya gideceğim der ve ayrılır. Ishita yalan söylüyor dese de Raman inanmaz ve ona sataşmayı bırak diyerek Ishita’yı uyarır.

Özetlerin devamı için reklamlara tıklamayı lütfen unutmayınız. Keyifli okumalar…

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 1 Ağustos Çarşamba Özeti 33. Bölüm Fragmanı (2. Kısım)” üzerine 1 yorum

  1. &Aynur& dedi ki:

    cooook guzeeeeeell)))))
    tesekurler pinar hanim)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.