Sev Yeter 04 Eylül Salı Özeti 57. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Suraj abisi Ashok’a zengin bir kız bulmak istemektedir.

Burak 29 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 04 Eylül Salı 57. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Amma eve marangoz getirir ve Bayan Bhalla  marangoz istediklerini nasıl anladığını söyler. Amma Ruhi söyledi der. Bayan Bhalla, adama iş verir. Amma nerede oturursa sallandığını söyler, bu yüzden onların tamir edilmesini ister. Adamdan Simmi’nin odasındaki eşyaları da tamir etmesini ister.Amma Parmeet’in yatağını bozmasını ister. Amma memnundur ve adamın görevini yapmasını ister. Adam endişelenme der, en ufak bir temasta kırılacak şekilde ayarlayacağım der ancak Amma yanlış yatağı bozdurduğunu sonra anlayacaktır. Amma, Ruhi’nin Paisam talep ettiği için gideceğini söyler, Ruhi gelmeden önce yapacağım der. Bayan Bhalla ona teşekkür eder ve hizmetçiye adama yardım etmesini rica eder. Adam Parmeet’in odasını sorar. ancak hizmetçi Raman’ın odasını ona gösterir. O güler ve Ammanın dediklerini yapar. Parmeet yolda ve Raman’ın kendisiyle ilgili alay etmesini, Simmi’nin ve Ishita’nın sözlerini düşünür. Bir adam gelir ve Parmeet ile tartışır. Simmi bana yemin ettirdi şimdi nasıl para kazanacağım der . Shagun’un çağrısını alır ve geleceğini söyler. Amma marangoza parasını verir ve onu gönderir. Mihikayı arar ve ona işlerini yaptığını söyler.

Parmmet Shagun ile görüşmeye gelir. Shagun Ashok’la evlenmek üzere olduğunu ve kardeşi Suraj’ın problem çıkarttığı söyler ve bu konuda Parmeet’den yardım ister. Parmeet Ashoktan para almayacağına dair Simmi’ye söz vermiştir ancak bu Shagun’dur ve part time bir iş olarak değerlendirebileceğini düşünür ve Shagun’a yardım etmeyi kabul eder. Shagun bir hayalet gibi Suraj’ı takip etmesini söyler bir zarf içinde belli bir miktar para verir kalanını iş bitiminde vereceğini söyler.

Raman eve gelir ve akşam yemeğini sorar. Parmeet berber yiyelim der ve herkesi yemeğe davet eder. Raman’a para  verir. Raman bu paraları Ashok mu verdi der. Parmeet bu parayı tamamen dürüstlüğü ile kazandığını söyler. Simmi’den yemek yapmasını ister ve Simmi ona kendi elleri ile yemek yedireceğini söyler. Issu bu kadar çabuk nasıl para kazandığını düşünür. Parmeet gururla parayı sayması için Issu’ya verir. Raman Parmeet’in parayı Ashok’tan çaldığını bile düşünmektedir. Raman daha sonra para destesinde Bhalla işaretini görür ve bu parayı Shagun’a Adi için verdiğini fark eder. Bunun anlamı Parmeet’in parayı Shagun’dan aldığıdır der. Issu Simmi’ye destedeki aynı Bhalla işaretleri gösterir. Bu, paranın Shagun’dan alındığının kanıtıdır der. Simmi saçma olduğunu söyler. Bayan Bhalla Issu’ya hak verir. Simmi kızarak Parmeet’in yanına gider ve parayı nereden aldığını sorar. Parmeet borç aldığını daha sonra ödeyeceğini söyler. Simmi ona yalancı der. Raman ve annem haklı sen parayı Shagun’dan almışşın der. Paradaki işaretleri gösterir ve bu işaretli paraları Raman Adi için Shagun’a veriyor der. Parmeet şok olur. Beni utandırdın ve tüm saygınlığını evde kaybettin ve her şeyi bitirdin diyerek ağlamaya başlar. Parmeet ayrılır Sahgun’a giderek paradaki işaretleri kontrol eder. Raman Simmi’ye Parmeet’in doğru adam olmadığını tekrar söyler.

Raman ve Ishita Parmeet hakkında konuşurlar ve gülerler. Raman Ruhi’nin burada olmadığı gibi huzur içinde uyuyacağını söyler. Yatağa atlar ve yatak kırılır ve düşer. Issu Amma bunu marangoza yaptırdı der ve kalkmasına yardım eder. Belki yardım etmesi gerektiğini söyler. Raman’a yere yatmamasını ve kanepede yatmasını söyler kendisi yer yatağına yatar. Tartışırlar. Raman küçük kanepededir ve uyuyamaz, sırtını incitir. Ishita’nın üzerine düşmek üzeredir. Ona çok yakındır ve kalkarak şimdi nerede uyuyacağını sorar.

Sabah olmuştur ve Parmeet ağlayan Simmi’ye yiyecek bir şeyler getirmiştir. Bütün gece uyumadığını biliyorum der. Beni döv, azarla, bunu hak ettim der. Acını göremeye dayanamıyorum der. Simmi’nin öfkesi gider ve Parmeet ona yaptıklarını yedirir. Ishita mutlu evimizi kırdı, biliyorum ben senin ismini bozuyorum ama, bir gün, onlar kızlarını verdikleri aynı eski Parmeet olduğumu bilecekler der. Ona sarılır. Onun sözlerinden hiç çıkmayacağını söyler, İşhita’ya bir ders vermesi gerektiğini düşünür. Sabah olmuştur ve Amma yatağa ve Parmeet’e ne olduğunu merak ettiği için gelir. Simmi annesine marangozun yatağı tamir etmediğini söyler. Amma merak eder o zaman o yatak kırılmadıysa kimin yatağı kırıldı diye düşünür. Raman sırtını tutarak gelir ve Ammayı karşılarlar. Issu annesine marangozu sen mi çağırdın diye sorar bizim marangozluk bir işimiz yoktu ki der. Raman yataktan düştü ve sırtını incitti der. Amma bunu Parmeet için yaptığını ama planının ters teptiğini söyler. Raman ve Issu gülerler.

Shagun arkadaşları ile beraberdir ve ona düğün tarihini sorarlar. Shagun en kısa zamanda der, büyük bir düğün olacak bu yüzden planlama için zamana ihtiyacımız var der. Shagun kardeşinin burada olduğunu söyler, çok yakında kişisel olarak davet etmeye gideceğim. Arkadaşı Riya, anne babasının damadın fotoğraflarını yolladığını söyler, ama o hazır değilim der. Shagun onunla evlenmesini ister. Riya, bağımsızlığı ile çok mutlu olduğunu söyler, ve Shagun resimlere bakar. Shagun, Ashok’un resmini görünce şok olur. Shagun bunun mümkün olmadığını, bir karışıklık olduğunu söyler. Riya, hayır der. Shagun ayrılır. Bayan Bhalla Romi’ye nasıl gittiğini sorar ve sürekli telefonla oynamasına kızar. Romi ofise gideceğini söyler ancak arkadaşı ile giderek hediye küpe alır ve Sarika ile ilgili konuşurken. Bayan Bhalla onları görür ve Sarika meselesinin ciddi olduğunu söyler.

Suraj Ashok için iyi önerilerde bulunur. Shagun eve gelir ve bunu görür. Ona neler olduğunu sorar, , Ashok’un fotoğrafını başkalarına nasıl gönderirsin diye sorar. Kendimi hakaret edilmiş hissediyorum, o benim nişanlım der. Suraj Shagun ile dalga geçer ve ona kız baktığımızı bilmiyormusun der. Shagun şok olur ve evime gelip benim önümde ortalığı kızıştırıyorsun der. Suraj  senin evin olduğunu kim söyledi, bu ev değil ki der. Onun için yapabileceğin şeyi yaptın, onun parasını istiyorsun der. Shagun onun peşinde olmadığını söyler, o beni seviyor der. Ashok’un sevgisi değişir, bu onların hepsini eve almak anlamına gelmez der. Shagun, Suraj’ı bağırır. Suraj eşini ve şimdi Ashok’u kaybettiğini söyler, aileniz de seni terk etti, yalnızsın, hiç kimse seni umursamıyor, Ashok zengin bir kızla evlenecek ve biraz kâr elde edecek der ve ayrılır. Shagun hayretler içinde kalır.

Bayan Bhalla, İşita’ya Romi’yi anlatır. Romi’nin hata yapmasını istemiyorum, Romi ve Sarika bir çok buluşuyor der. Issu onun arkadaşı olduğunu söyler.Bayan Bhalla Sarika’yı sevmiyorum, o Parmeet’le beraberdi, aralarında neyin yanlış olduğunu bilmiyorum, Parmeet’in yanlış olduğunu biliyorsun, Sarika’nın Romi ile görüşmesini istemiyorum der Ishita, onların arkadaşlığından daha fazlasını düşünmediğini söyler. Oğlumu tanıyorsun, birçok kız arkadaşı var ve şimdi Sarika,. Ailesi kötü ve kötü bir yerde kalıyorlar. Sarika’ya anlat, biraz para ver ve bir yere transfer yaptır oğlumun Sarika’dan uzak olmasını istiyorum der. Issu Romi hakkında endilendiğini biliyorum ancak bu Sarikanın kötü oduğu anlamına gelmez der. Onun anne ve babası önemli değil önemli olan karakteri der.Parmeet yanlış birisi ama o değil der. Parmeet bana da yanlış davrandı bende mi kötüyüm der. Ben Sarika ile konuşurum ve doğru ise onu yapacak der. Parmeet Issu’yu görür ve telefonda kız arkadaşı ile konuşuyormuş gibi yapar. Yarın çiftlik evinde buluşacağını söyler. Issu bu konuşmaları duyar ve ayrılır.Kiminle konuştuğunu merak eder ve Simmi’ye haber vermeye karar verir. Parmeet Issu’nun oltaya geldiğini düşünür şimdi ne yapacağım benimle oyun oynamanın sonuçlarına katlanacaksın der. Issu Parmeet’in konuşmasını Raman’a ve Simmi’ye anlatır. Raman kızar ve onu basmamız için iyi bir fırsat der ve çiftlik evine giderler. Korumaya evde kimin olduğunu sorar koruma bay ve bayan Parmeet der. Simmi şok olur ve ağlar.

Özetimizi beğendiyseniz reklamlara tıklamayı unutmayalım…

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

“Sev Yeter 04 Eylül Salı Özeti 57. Bölüm Fragmanı (1. Kısım)# Suraj abisi Ashok’a zengin bir kız bulmak istemektedir.” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Teşekkürler çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.