Sev Yeter 03 Eylül Pazartesi Özeti 56. Bölüm Fragmanı (2. Kısım) # Parmeet Ashok’tan para almayacağına yemin eder

Burak 29 Ağu 2018 Sev Yeter  0

Sev Yeter 03 Eylül Pazartesi 56. Bölüm’de Neler Yaşanacak?

Issu eve gelir ve Mihika onu arar dışarı gelmesini söyler. Issu çıkamayacağını söyler. Mihika ısrar eder ve bir dakikalığına gelmesini ister. Issu dışarı çıkar ve Raman ona levhayı gösterir. Issu isminin Bhallaların evinin sahibi doktor Ishita Bhalla olarak levhada yazdığını görür ve Issu bunu gördüğüne çok şaşırır ve mutluluk göz yaşı döker.

Romi Sarika’nın annesi ile konuşmak için onların evine gider. Sarika’nın annesi onu birisi zanneder ve içeri davet eder. Romi onun geldiğini nasıl bildiğini düşünür. Kadın onu mutfağa götürür ve kaçak yapan yeri gösterir. Ondan tamir etmesini ister. Romi ne yapacağım der. Kadın sen nasıl bir tesisatçısın der. Sarika annesi ile görüşür. Kadın tesisatçının  yarım saattir bir musluğu tamir edemediğini söyler. Daha sonra kadın mutfağa girer ve her yeri su basmıştır. Kadın ne yapıyorsun der hesap sorarken Romi evden kaçar.

Issu Raman’ın yaptığını ailesine anlatır. Kendisinin çok mutlu olduğunu söyler. Iyer ailesi de çok mutlu olur. Ben ona hiçbir şey söylemedim her şeyi kendisi düşündü der. Iyer ve Bhalla aileleri akşam yemeğindedir. Amma din görevlisinin Mihir ve Mihika’nın evliliğinin ertelenmesini söyledi der. Parmeet evin giderleri için para vermek istediğini söyler ve Bayan Bhalla’ya 30000 lak verir. Raman annesine neden parayı aldığını söyler. Bayan Bhalla o parayı elime verdi der. Raman parayı geri vermesini söyler Tartışma başlar. Simmi gelir. Issu Raman’ı tutar. Raman parayı Pameet’e geri verir. Parmeet, kendisine saygısı olduğu için verdiğini söylüyor. Raman, benlik saygını genişletelim o zaman der, etrafına bak, beş yatak odalı ev, eğer kiraya alırsanız, masraflı olur, burada misafir olabilirsiniz, eğer burada kalmak istiyorsanız, o zaman 65000 lak verin der. annesine bir 30000 daha almasını söyler. Simmi ağlar ve Raman Parmeet’e hakaret eder. Parmeet Simmi ile konuşur Raman para için ölüyor der ona parayı getirip suratına atacağım o kadar parayı bulamayacağımı zannediyor der ve Simmi’ye sarılır.

Issu Raman’a neden bu şekilde davrandığını sorar. Raman eğer Parmeet parayı Ashok’tan alırsa bu değişmediğinin kanıtıdır. Eğer Kendi bileğinin hakkıyla kazanırsa değiştiğini düşüneceğim para benim umurumda değil der. Simmi ve Bayan Bhalla kira verme hususlarını konuşurlarken yanlarına Issu gider ve Raman’ın düşüncesinden bahseder. Eğer parayı kendisi kazanırsa saygınlığını kazanacağını ve Raman’ın susacağını söyler. Aksi olursa Parmeet değişmemiştir der. Simmi bunun üzerine kocasından Ashok’un parasını almayacağına dair söz alır ve çocuğunun üzerine yemin ettirir.

Suraj Adi’nin okul giderlerini karşıladığı için Ashok’a kızar O senin oğlun değilki Raman’ın oğlu ve hep böyle kalacak der.  Suraj Ashok’a Adi için masraf yapmamasını söylerken Raman ve Adi birliktelerdir ve konuşulanları duyarlar. Adi’nin kalbi kırılır ve ayrılır. Raman Suraj’a kızar. Ashok neden kızdığını sorar. Raman Adinin okul parasını kendisinin vereceğini söyler. Oğluna bir şey olursa onları mahvedeceğini söyler. Raman eve gelir ve olanları Issu’ya anlatır. Issu Adi yavaş yavaş Ashok’un gerçek yüzünü öğreniyor ve senin sevginin farkına varacak der. Shagun Suraj’a kızar aile meselelerine karışmamasını ister ve Ashok ile araları açılır. Ashok Suraj’dan özür dilemesini ister. Parmeet kredi çekmek ister ancak Ashok kredi için kefil kağıtlarını imzalamaz. Raman Adi için Shagun’a para verir. Shagun iyice Suraj’a bilenmektedir.

 

 

 

Sev Yeter 243. Bölüm Özeti
Sev Yeter 240. Bölüm Özeti 17 Mayıs Cuma Fragmanı
Sev Yeter 16 Mayıs Perşembe Özeti 239. Bölüm Fragmanı
Sev Yeter 239. Bölüm Özeti 16 Mayıs Perşembe Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir