Sev Beni Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Sev Beni Başlama Tarihi

Burak 16 Haz 2018 Sev Beni  0

 Sev Beni Ne Zaman Başlayacak ? Sev Beni Dizisi Saat Kaçta Hangi Kanalda ?

Hint dizilerinde yaşadığı başarının ardından Kore dizilerini de birer birer açıklamaya başlayan Kanal 7 son olarak orjinal ismi “Weightlifting Fairy Kimbok Joo ” olan dizinin yayını için anlaşmaya vardığını duyurdu. Dizinin Türkçe adı Sev Beni olacak ve yaz aylarında Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanacak.

Sev Beni dizisi Kore’de her biri 60 dakika süren toplamda 16 bölüm olarak yayınlandı ve final yaparak ekran ömrünü tamamlandı. Fakat diğer Kore dizilerine nazaran Sev Beni çok daha yeni bir dizi. Dizi 2016 yılının sonlarında yayın hayatına başladı ve 2017 yılında Kore televizyonlarına final yaparak veda etti. Kore’de yaklaşık 1 yıl ekranlarda olan dizi Kanal 7 ekranlarında her gün bir bölüm olmak üzere sadece 16 gün yayınlacak.

Dizi büyük itimalle yaz aylarının sonuna doğru ekrana gelecek. Feda ve Sil baştan dizilerinin yayın tarileri belli. Bu diziler yayınlnıp final yaptıktan sonra Kanal 7 uygun bir güne Sev Beni dizisini yerleştirecek. Sezon başladığında ise Kanal 7 ekranlarında Kore dizileri yayınlanıp bitmiş olacak ve Kördüğüm , Sev Yeter  ve Elif dizisi günlük olarak Kanal 7 ekranında yer alamaya devam edecek. Ah Kalbim dizisi ise hafta sonuna alınacak ya da Fİnal yaparak ekranlara veda edecek.

Sev Beni Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak ?

Sev Beni dizisinin yayın tarii ve saati henüz belli değil. Bu diziden önce Feda ve Sil Baştan isimli Kore dizileri ekranlarda olacak. Dizi yaz sezonunun sonlarına doğru ekranlardaki yerini alacaktır. Kanal 7 için Feda ve Sil Baştan dizileri şu anda çok daha fazla önem taşıyor. Sev Beni dizisi ise Eylül ayına sarkabilir ve 2 haftalık ekran macerasını Eylül ortalarında tamamlaması muhtemel. Hint ve Kore dizileri ile ilgili gelişmeleri sitemizde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sev Beni Fragman

Sev Yeter 45. Bölüm Özeti 17 Ağustos Cuma Fragmanı (2. Kısım)# Ailedeki herkes Issu’yu destekler.

“Sev Beni Dizisi Ne Zaman Başlayacak ? Sev Beni Başlama Tarihi” üzerine 10 yorum

 1. Biri KORE mi dedi? dedi ki:

  Ceylan ve Lal size kesinlikle katılıyorum. Haftada 5 gün ve saat; 19:00. Ve. kesinlikle geç olmasın!

 2. lal dedi ki:

  kulaklarınızı tıkamayın sizlerden heran gibi birşeyler istemiyoruz sadece dile döküyoruz
  kore dizilerini hafta içi 5 gün 19 00 da
  kanal 7 ekranlarında görelim

 3. ceylan dedi ki:

  sizi anlamak güç hergün hafta sonu birde hafta içi var ve en uygunu hafta içi karşıyı dinlemiyor karşının istegini yerine getirmiyorsunuz si aslında seyirciyi anlamıyorsunuz biz bir öneri sunuyoruz ve kore dizilerini hafta içi 19 00 da istiyoruz ve bunu kanalınıza bildiriyoruz seyircinizin istegini duyun

 4. Anonim dedi ki:

  özetini paylaşın lütfen

 5. Işıl☀ dedi ki:

  ❤❤ Sil baştan ❤❤

 6. Kore sevdalisi dedi ki:

  Cox guzel dizi izledim.Koreantur.com

  Asyafanatikleri net burda turkce altyazi var.

  1. Işıl☀ dedi ki:

   Kore sevdalısı çok teşekkür ederim. Bilgi verdiğin için.)

   1. Kore sevdalisi dedi ki:

    Isilcim rica ederim ne demek..Moon lovers harika altyazi var..Uncontrolably fond ask ve drama tavsiye ederim..Amma cok dramatik…

    1. Işıl❄ dedi ki:

     Kore sevdalısı tavsiye etiğin Moon lovers drama ve Uncontrolably fond izledim dun gerçekten çok hoşuma gitti.çok teşekkür ederim. Başka var mı flim yada dizi seve seve izlerim. Teşekkür ederim. 🙂

 7. Işıl☀ dedi ki:

  Sev beni dizisi çok kısaymış ama izlenir bence eğlenceli diziye benziyor galiba ama sil baştan dizisi çok güzel netden izliyorum ama Türkçe altyazılı bulamadım bende onların dilinden izliyorum pek anlamıyorum ama dizi beni ekrana kilitledi. Harika çok heyecanlıyım tekrarını Türkçe olarak kanal 7 de izleyeceğim için bu dizi tutar .
  Ama feda dizisinde de baktım hep intikam hiç hoşuma gitmedi. Bu dizi izlenmez ama benim düşüncem.
  Ayy sil baştan Kore dizisi mükemmel Herkese tavsiye ederim. Beğeneceğinize emin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.