Servet Dizisi Nerede Çekiliyor ? Çekim Mekanları

Burak 04 Oca 2018 Servet dizisi  0

Servet Dizisi Nerede Çekiliyor ? Çekim Yerleri ve Mekanları

2018 Mart ayında ekranlara gelmesi beklenen Ortaks Yapım imzalı Servet dizisinin çekimlerine başlandı. Konusu ve oyuncu kadrosu büyük oranda netleşen dizi ile ilgili merak edilen konulardan biri de dizinin çekileceği mekanlar oldu.

Servet Dizisi Hangi İlde Çekilecek ?

Show Tv nin yeni sezon projelerinden olan dizi Mart ayır ortalarında ekranlara gelecek. Dizinin çekileceği mekanlar henüz netleşmedi fakat dizinin açıklanan konusunda dizi Adana ilinde geçiyor. Büyük ihtimalle dizinin çekimleri İstanbul ve Adana illerinde gerçekleşecek. Dizinin konusundan yola çıkılacak olursa dizi Adana’nın mütevazi mahallerinde çekimler başlayacak ve daha sonra set İstanbul’a taşıyacak.

Servet Dizisi Konusu Nedir ?

Dizinin konusuna gelirsek ; yetiştirme yurdunda büyüyen Ferah gerçekte zengin bir ailenin varisidir. Uzun süre önce Ferah’ın annesi dedesinin düşmanlarında biriyle birtelik yaşayınca annesini cezalandırmak için dedesi Ferah’ın öldürülmesi emrini vermiştir. Ağır hastalık geçiren Ferah’ın annesi ölüm döşeğindedir ve çok sevdiği oğlu yerine koyduğu Kerem’den Ferah’ı bulmasını ister.

Servet Dizisi Can Yiğit (Yusuf Çim) Kimdir ?
Servet Dizisi Ferah (Bahar Şahin) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.