Servet Dizisi Ferah (Bahar Şahin) Kimdir ?

Burak 24 Şub 2018 Servet dizisi  0

Servet Ferah Kim ?  Gerçek Adı Biyografisi

Yakında Show Tv ekranlarında yerini alması beklenen Servet dizisi merakla beklenirken dizinin oyuncu kadrosuda yavaş yavaş netleşiyor. Başrollerinde Yusuf Çim , Baran Bölükbaşı , Ali Sürmeli bulunduğu Servet dizisinde Ferah karakterine hayat veren genç oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Merak edenler için Ferah’ı canlandıran Bahar Şahin Kimdir yakından tanıyalım.

Servet Dizisi Ferah Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1997 Ylında Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinli olan genç oyuncu 1.65 boyundadır. Güncel kilosu 48 kg dir. 14 yaşlarındayken anne ve babasının ayrılmasından sonra eğitimine İstanbul’da devam etmiştir. Lise yıllarında okulun tiyatro ekibinde yer almıştır.  Ünlü oyuncu Ufuk Özkan’ın eşi olan Nazan Güneş’in yeğenidir. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve oyunculuğa devam etmeye karar vermiştir.

Arzu Eğmir ile bir yemek esnasında tanışmış ve daha sonra O Hayat benim dizisinin ekibinde yer alma şansını yakalamıştır. Bu şansı iyi kullanan oyuncu bu sırada profesyonel eğitimcilerden oyunculuk dersleri almıştır. Küçük yaşta dahil olduğu dizide 4 sezon Müge karakterine hayat vermiştir.

Bu dizinin ardından Lise Devriyesi dizisinde Işıl karakteri ile kariyerini sürdürmüştür. Dizideki önemli karakterlerden biri olan Işıl’ı da başarıyla canlandırmasını bilmiştir.  Oyunculuk dışında seslendirme çalışmalarında da bulunmuş ve Pepe ‘nin sinema filminde Liko karakterinin sesi olmuştur. Başrollerinde Alper Rende Sıla Erkan Çağla Taşkın gibi isimlerin bulunduğu Oha Diyorum isimli sinema filminde yer alarak beyaz perde de boy göstermiştir.

Son olarak Erkan Petekkaya’nın başrolünde bulunduğu Kayıtdışı dizisinde yer almış ve burada İnci karakterine hayat vermiştir. Dizi iyi başlasa da zamanla reytinglerindeki düşüş nedeniyle ekranlara erken veda etmiştir.

Servet Dizisi Can Yiğit (Yusuf Çim) Kimdir ?
Servet Dizisi Nerede Çekiliyor ? Çekim Mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.