Servet Dizisi Can Yiğit (Yusuf Çim) Kimdir ?

Burak 26 Şub 2018 Servet dizisi  0

Servet Can Yiğit Kim ? Gerçek Adı Biyografisi

Show Tv de yakında ekranlara gelemeyehazırlanan Ortaks Yapım imzalı Serve dizisi için geri sayım başladı. Emir Khalilzadeh’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin oyuncu kadrosuda netleşmeye başladı. Dizide başrolde bulunan  Yusuf Çim Can Yiğit  karakterini canlandıracak. Yusuf Çim kimdir ? Biyografisini sizler için hazırladık.


Servet Dizisi Can Yiğit Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası eczacıdır. İlk ve orta öğretimini tamamladıktan sonra lise eğitimi için meslek lisesini tercih etmiştir. Bilgisayar Programcılığı bölümünü tamamladıkan sonra Ünivesite Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlamıştır.

1.88 boyundaki oyuncu 2009 yılında modellik yapmaya başlamış ve önemli markalar için defileye çıkmıştır. Daha sonra reklam filmleri ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.2011 ylında Best Model of Turkey yarışmasında 2. olmuştur.  Rol aldığı Çilek Kokusu dizisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran oyuncunun beş şarkılık “Olsun bi kere” isimli bir müzik albümü de bulunmaktadır..

Servet Dizisi Ferah (Bahar Şahin) Kimdir ?
Servet Dizisi Nerede Çekiliyor ? Çekim Mekanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.