Serhat TEOMAN(Sinan) Anne Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Mf Yapım’ın sevilen dizisi Anne Dizisinde bir ayrılık gerçekleşti. Karısını korumak için canını ortaya koyan Sinan Komiser ne yazık ki araba çarpması sonucu ölerek Anne Dizisinden ayrıldı. Sinan karakterinin ölmesi ile Serhat TEOMAN’da Anne dizisinden ayrılmış oldu.

Anne Dizisinin 30 mayıs akşamı yayınlanan 30. bölümünde Cengiz bir plan yaparak Zeynep’i kaçırmış ve Zeynep’i kurtarmak için Cengiz’iz peşine düşen Sinan’da Cengiz’in eline düşmüştü. Cengiz’in karısının namusuna el sürdüğünü düşünen Sinan için ise artık Cengizi le savaş bir ölüm kalıma dönüşmüştü.

Şule’nin olay yerine gelmesi ise Sinan’ı ve Zeynep’i öldürmekten son anda vazgeçen Cengiz Şule’yi de alıp kaçmış ancak Sinan peşlerini bırakmamıştı. Yolda ise ne yazık ki kovalamaca sırasında Şule’nin yol ortasında kaldığını gören Sinan Şule ve Hasan’ı kurtarmak için kendini feda etti. Sinan’a araba çarptı ve Sinan öldü.

 

Aslında Anne Dizisinde Sinan komsierin ölmesi ile finale çok yaklaşıldığı da ortaya çıktı. Peki [pembebuton]Anne Dizisi ne zaman final yapacak?[/pembebuton] Detaylar için tıklayınız

Serhat TEOMAN Anne Dizisinden Neden Ayrıldı?

Aslında buna ayrılık diyemeyiz zaten kısa süre içinde Anne dizisi final yapacak; sadece Serhat Teoma biraz erken ayrıldı senaryo gereği diyelim

dizibilgi google play

Serhat TEOMAN(Sinan) Anne Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (2 Yorum)

  1. zeynebin hayatı kararacak. omrunde ilk defa dizi geregi birirni sevdi ve oda oldu. ben sineo seveni idim. sinanla gurur duyuyoruz. o karısını kurtardı. ya da calıstı da diyebiliriz.ne yasarlarsa yasasınlar o suleyi de kurtardı ama canına kıymiş oldu.onu heop kendim kadar sevecegim. cansu dereyi de oyle.onlar bize gercek bi sinep askı yasattılar. bu ask unutulur mu hiç keske asla final yapmasa ve serhat teoman abim diziden ayrılmasaydı. ancak oldu bitti. onu hep sevdim ve omrumun sonuna kadar da cansu dere ve serhat teomanı kendi,m kadar da seveceğim. iyi ki onları tanımızsız ve iyi ki onlar bize bu olumsuz tek gerceği yasattılar,sinepi.ASLA SİNEP/CANSER DEN VAZGEÇMEYİZ VE ASLA VAZGEÇMEYECEGİZ. ONLAR OLUMSUZ TEK GERÇEK VE SONSUZ ASK.