Seray Gözler Kimdir ? Tutsak Sevim

Kanal D ekranlarında çok yakında yayınlanacak olna Tutsak dizisinde yeni karakterler ortaya çıkmaya başladı. Dizide tecrübeli oyuncu Seray Gözler Sevim rolüyle karşımıza çıkacak.  1441 Productions’ın yapımını üstlendiği, senaryosunu Gürkan Tanyas’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Serhan Şahin oturacak. Ayrıca dizide baş rollerde Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Caner Şahin yer alacak. 

Seray Gözler Kimdir ?

Tutsak dizisinde Sevim karakterini oynayacak olan Seray Gözler 27 Eylül 1961 tarihinde Adana’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Tecrübeli oyuncu Süper Baba dizisinde oynadığı Şule karakteriyle tanınmaya başlanmış ve sonrasında çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde Süheyla olarak karşımıza çıkmıştır. 

Seray Gözler Hayat Şarkısı, Zoraki Koca, Sultan, Aynalar, Böyle mi Olacaktı, Yabancı Damat, Süper Baba, Bir Tren Yolculuğu, Ayaşlı ve Kiracıları ve Çalıkuşu dizilerinde rol almıştır.Seray Gözler Devlet Tiyatrosu sanatçısı Saydam Yeniay ile evli olup bir erkek çocuk sahibidir..

Tutsak Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play