Sensiz Olmaz Rundra Ölecek mi Kurtulacak mı 4 – 5 Mayıs

Sensiz Olmaz Rundra Ölecek mi Kurtulacak mı 4 – 5 Mayıssensiz olmaz rundra

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşmaya devam eden Hint dizisi Sensiz Olmaz’da şok gelişmeler yaşanıyor. 4 mayıs çarşamba günü ekranlara gelecek Sensiz Olmaz dizisinin 23. yeni bölümünde Rundra zehirlenmiştir ve ölüm ile mücadele halindedir. Rundra’nun en büyük duacısı ve destekçisi ise eşi Paro Parvati’dir.

Sensiz Olmaz Rundra Yaşayacak mı?

Siz değerli ziyaretçilerimizi daha fazla heyecanlandırmadan hemen sorularınızın cevaplarını yanıtlayalım. Rundro’yu kutlama için yapılan helva’nın içine zehir katan yengesi zehirledi. Monhini’nin amacı aslında Parvati’yi zehirlemekti. Parvati zehirlenince herkese bunu kocası Rundro’nun yaptığını söyleyerek Rundro’yu BSD’den attıracaktı; ancak Rundra helvayı yiyince zehirlenen Parvati’nin yerine kendisi oldu.

Monhini yaptığı kutlama helvasının içine demir tozu koymuştu. Bu demir tozunu midesine alan Rundro ağır şekilde hastaneye kaldırılır. Her ne kadar gerekli müdehaleler yapılsa da  Rundra’nun kalbi durur; ancak son anda Rundra’nun yardımuna Paro’nun duaları yetişir ve Rundra kurtarılır. Ashish Sharma sensiz olmaz

Sensiz Olmaz Rundra Kurtulacak mı?

Sensiz Olmaz dizisinden Rundra asla ayrılmayacaktır. Ever kesinlikle Rundra kurtulacak ve yaşayacaktır.

Ashish Sharma Sensiz Olmaz(Rangrasiya)dizisinden ayrılacak mı?

Ashish Sharma kesinlikle Sensiz Olmaz Rangrasiya dizisinden ayrılmayacaktır.

Sensiz Olmaz Rundra Resimleri Fotoğrafları

Sensiz Olmaz 23. bölüm Fragmanı