Sensiz Olmaz 9 Mayıs Fragmanı Paro’nun Gözü Kapanır 26. Bölüm

Sensiz Olmaz 9 Mayıs Fragmanı Paro’nun Gözü Kapanır 26. BölümSensiz Olmaz 9 Mayıs resimleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümü ile 9 mayıs pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz 26. bölümü ile 9 mayıs cuma Kanal 7’de Sensiz Olmaz dizisi özetleri ve fragmanları ise dizibilgi.tv sayfalarında

Sensiz Olmaz 9 Mayıs da Laila Paro’nun gözlerine acı biber sürer.

Sensiz Olmaz 26. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 26. bölümünde Laila evi karıştırmaya başlar. Summer’in evden atılmasını fırsat bilen Laila evin hanımı Monhini’nin açık yarasının oğlu Summer olduğunu fark eder. Gelir gelmez Parvati’ye eziyet etmeye başlayan Laila’nın tek amacı Rudra’yı geri almaktır. Paro ise Rudra ile bir şeylerin yoluna girdiğine sevinirken yine bir komploya kurban gider.

Laila Paro’nun gözüne kırmızı boya yerine kırmızı acı biber sürer ve Paro’nun gözleri yanar. Paro artık Laila’nın yardımına muhtaçtır. Paro’nun yengesi ise Laila’dan hiç hoşlanmaz.

Rudra ise Bsd’ye döndüğü ilk gün devesi kaybolan bir adamla karşılaşır. Bu deve sınıra insahsız silah taşıma özelliğine sahiptir. Rudra ise hemen bu deve oyunun Tejewat’ın bir oyunu olduğunu fark eder ve artık Tejewat’ı yakalamasına az kaldığını hisseder.

Sensiz Olmaz 9 Mayıs Özeti

Gözleri görmeyen Paro’nun en büyük yardımcısı ise Rudra’dır. Rudra her ne kadar da Paro’ya aşkını itiraf etmese de ona karşı davranışları herkesin dikkatini çeker.

Monhini ve Laila anlaşmıştır. Laila Rudra’yı buralardan alıp götürecek ve sevdiği adama kavuşacaktır. Monhini ise evine

Sensiz Olmaz 9 Mayıs Fragmanı Paro’nun Gözü Kapanır 26. Bölüm (5 Yorum)