Sensiz Olmaz 8 Haziran Çarşamba Fragmanı 47. Bölüm Rudra aşkını itiraf Eder

Sensiz Olmaz 8 Haziran Çarşamba Fragmanı 47. Bölüm Rudra aşkını itiraf Eder

sensiz olmaz 42. BölümKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz 8 Haziran Çarşamba finale bir adım kala izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere Sensiz Olmaz dizisinde artık Rudra’da Mayra’ya aşık olmaya başlamıştı; ancak ortada bir de 3 gün içinde olacak olan Rohit gerçeği vardı.

Mayrah parasını konuşturur ve Ranawat konağının tapusunu Rudra’nın üzerine tesciller ve  suçsuz olan Samrat ve Maithili’nin konağa geri gelmesini ister. Gelinin ve oğlunun eve geri gelmesini istemeyen Monhini tüm hırsını Maithili’den çıkarmak ister; ancak Mayrah Monhini’ye engel olur. Rohit ise Rudra’yı sevmemektedir ve Mayra’yı ondan kıskanmaktadır. Mayrah ona Rudra ve kendisi arasında bir şey olmadığını ve olmayacağını da söyler.

Maithili ve Mayrah’ın konuşmalarını dinleyen Mohini gelinine karşı yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyar. Rudra ise rüyasında Paro’yu görür. Gelin Maithili Rudra ile Mayrah hakkında konuşur. Rudra gördüğü rüyanın ardından Mayrah’a bir itirafta bulunacaktır

Rohit her ne kadar bir şey demese de Rudra ile Mayra arasında ki samimiyetten ve bakışmalarından aralarında bir şeyler olduğunu anlamıştır. Rudra ise Mayra’ya artık Paro gibi değil mayra gibi bakmaya başlamıştır. Rudra Mayra’nın evlenmesi durumunu düşündüğünde çıldıracak gibi olmaktadır.

Mayra’nın Paro olmadığını anlayan Rudra sonunda Mayra’nın karşısına geçer ve artık onu Mayra olarak kabul ettiğini ve onu çok sevdiğini itiraf eder. Mayra duydukları karşısında büyük şok yaşar. Mayra artık Rudra’nın da kendisini sevdiğini bilmektedir; ancak ailesine ne söyleyecektir. en önemlisi de Rohit’tir. Rohit’e durumu anlatan Mayra nasış bir tepki alacaktır.

Sensiz Olmaz dizisi yeni bölümü ile 8 Haziran Çarşamba 16:00 da Kanal 7’de

Sensiz Olmaz 8 Haziran Çarşamba Fragmanı

sensiz olmaz 1 haziran

Sensiz Olmaz 8 Haziran Çarşamba Fragmanı 47. Bölüm Rudra aşkını itiraf Eder (2 Yorum)