Sensiz Olmaz 8 Ekim 9 Ekim 10 Ekim Özeti 21 22 ve 23. Bölüm

Burak 14 Eki 2017 Sensiz Olmaz(Rangrasiya)  0

Kanal 7’nin sevilen dizisi Sensiz Olmaz 8 ekim pazar günü 21. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Sensiz Olmaz 8 ekim özeti

Sensiz Olmaz 21. Bölüm Özeti

BSD Paro ile Rudra ilişkisini öğrenmek için görevlileri evlerine gönderir. Mohini onlarla tanışıp amaçlarını öğrendiğinde Paroyu götürmeleri için elinden geleninin fazlasını yapar. Rudra ile Paro BSDden yeni dönmüşlerdir. Geldiklerinde böyle bir sürprizle karşılaşırlar. Rudra Paro’nun kolundan tutarken onları görünce elinden tutar.Kadınların biri onu hemen soruya çeker. Neden yağmur altındadın, böyle işkenceye nasıl dayandın falan filan…Paro hepsinede güzel cevap verir. Kendisinin burda mutlu olduğunu hiç bir işkence görmediğini söyler..

Bu ikilinin ilişkilerinin ne boyutda olduğunu öğrenmek için evde hazırlıklar yapılır. Üç tabak koyulur ve üçüsindede ayrı şeyler vardır. Paro ile Rudra gözleri kapalıyken bir tabağı seçecekler ve o tabak kırmızı güllü tabak olmuştur. Kadınların birisi Paroya sen üzüldüğünde seni nasıl teselli eder diye soru verir. Paro ne söyleyeceğini şaşırarak Şarkı söyler der. 😀 😀
Rudra ona hem şaşkın hem kızgın kızgın bakar. Akşam olunca Mohini bu ikilinin birlikte uyumadığını bilerek fırsat bilir. Kadının birisine şikayetçi olur. Tam o sırada Paro’nun yattığı yerde fare dolaşır. Hem fareyi hem kadınu fark eden Paro Rudra’nın yanına yatar. Kadın bu ikiliyi görerek çok mutlu olur. Bayan Damyantiyi bu ikiliyi görmesi için ikna ederek oraya getirir. Bide ne görsün Paro ağlıyor.

Ağlamasının sebebi ise Rudra’nın onu yalnış anlayarak, kötü, kalp kırıcı cümleleri kurmasıdır. Kadınlar onu gözetlerken, Rudra onları fark eder ve Paroya şarkı söyler. 😀
Her kes şaşırır… Ortalık sakinleşip eski haline gelince ikili odaya gider. Paro Rudra’ya artık şarkıyı hiç bir zaman söylememesi gerektiğini söyleyerek bol bol kahkaha atar.

Rudra Paroya herkesin önünde kırmızı bileklikleri takar. Paro çocuklar gibi sevinir. Görevlilerden bayan Damyanti az olsada onlardan şüphe eder. O yüzden yinede düğünle alakalı soruları yağdırır. İkili güzel cevaplar verince Bayan Damyanti kötü rapor yazmayacağını söyleyerek yardımcısı ile oradan tam ayrılırken yardımcısı Rudraya artık şarkı söylememesini söyler 😀 😀 🙂 Böylelikle her şey iyiye gider.

Sensiz Olmaz 9 ekim Özeti 22. Bölüm

Parvati bilezikleri çıkarırken Rudra onun bir şeyleri gizlediğini hemen fark eder. Rudra Paro’nun neden uzun kollu elbise giydiğini, Mohinin ona bilezik taktırmasını, yani kısaçası Paro’nun elini yakarak görevililere onları kötü göstermeye çalıştığını öğrenir. Rudra eşyalarını toplayıp Paroya Jaypura gittiklerini söyler. Jaypurda hem keyfli hem romantik hemde duygusal anlar yaşanır.

Jaypura geldiklerinde Paro Rudra’ya yıkanmak istediğini söyler. Alışmadığı yer olunca duşa girdiğinde bir tuhaflık hisseder. Kovayı sorar 😀 . Herşeyi detaylı Rudradan sorar 😉 😉 Rudra anlatmasına anlatır ama ona komutanı arayınca aşağa iner. Kapının anahtarını yanında aldığı için elektriklerde kesilir. Paro karanlıkta kalmıştır. Anahtarın yanında olduğunu fark eden Rudra hemen odaya koşmakla olur. Paro onu görünce sımsıkı sarılır.

Komutanı ve Getanjeliyle çay içtikten sonra partiye hazırlanmaya giderler. Misafirlerden iki tanesi Paro’nun üzerindekilerle dalga geçecekler. Tabi sonra Paro onlara ağzının payını verir. Rudra Paroya odada kalmasını söyler ve kendisi hazırlanarak partiye katılır. Paro’nun yokluğunu fark eden Getanjeli onun yanına gelir. Güzel bir şekilde hazırlar, giydirir. Aman Rudra’ya karın nerde dediğinde Parvati güzel birşekilde aşağıya iner. Rudra Parosundan gözlerini ayıramaz.
Onunla dans etmek zorunda kalır. İkili çok güzel dans ederler. Rudra bianlık Paro’yu öpmek ister. Paro ve Rudra sarhoş olurlar. Paro komutan Singden Rudrayı geri almasını için yalvarır. İçğiyi bayağı kaçıran ikili aralarında güzel konular konuşurlar, bazen saçmalayarak, bazende doğru konuşarak. Rudra Paro’yu öpmek isteyince Paro elini koyar ve Rudra onun elini öper. Tabi sabah kalktıklarında bu olayı sadece Rudra hatırlar.

Şimdi haberi evden alalım. Gece yarısı eve Devani gelir. Mohiniden para ister. Vermezse tüm gerçeği anlatacağını söyler. Bu yaşanmışları Maitride izler. Mohini parayı verip yerine geçtiğinde Maitri Devaninin izinden gider. Devani onu fark ettikten sonra bıçakla tehtid ederek gitmesini söyler. Mohiniye evinde yılan beslediğini arayarak anlatır. Maitri bayağı şüphelenmiştir. Eline güzel ipuçları geçmiştir.

Sensiz Olmaz 10 ekim Özeti 23. Bölüm

Rudra ne kadar çabalasada yaptığının şaka olduğunu söylesede Paro onu affetmez. Rudra ile konuşmaz. Paro gönlünü almasını isterken Rudra hiçkimsenin gönlünü alamayacağını söyler. Rudra Parosunu üzgün üzgün görmeyi kıyamaz ve aynaya “Sorry” diye yazar. Paro bunu okuduktan sonrada onu affetmeyince Rudra delirir 😀 . Son çare ondan “Özür dilemek” olur. Paro ona pembe bilezikler alırsa affedeceğini söyler.. Rudra bilezikleri almak için Maitriden sorar.

Cadaloz Mohini Paroyu evden göndermek için adeta herşeyi yapar. Bu kez  Sumerin getirdiği zehirle Paronun  ritüelden sonra yiyeceği tatlıları zehirlemek olur.

Rudra pembe bilezikleri satın almıştır. Rudra bilezikleri Paro’nun eline takarken, komutan Singh arar. Telefonu açan Rudra geçen akşam Paronun kendisini işe alması için yalvardığını öğrenir. Rudra çok sinirlenir. Paroya bayağı kızar.

Evi terk ederek ordan uzaklaşır.

Ritüel hazırlıkları tamamlanmıştır. Rudra gelmediği için ritüeli Paro’nun kendisi yapar. Rudra bir köşede onu düşünmektedir. Tören tamamlanacakken Rudra gelir.

En son olarak cadaloz Mohini tatlıları yedirmek için kararlıdır. Rudra’ya tatlıları elleriyle Paroya yedirmesini söylerken Rudra tatlıları benden uzaklaşman için diyerek kendisi yiyecektir. Paroya  bana beni anlıyormuş gibi bakma diyerek ordan gider.

Az zaman geçtikten sonra Rudra fenalaşır, terler. Paro diye seslendikten sonra yere yıkılır. Paro ona ilk yardımı yapar. Hastaneye kaldırdıklarında doktor iyileşip iyileşmeyeceği sabah belli olur der. Paro tatlıların zehirlendiklerinden emin olarak bu konuyu Maitriyle danışır. Cadaloz Mohini bu yaptığıylada sakinleşmez. Rudra’nın bedenine iğneyle demir tozunu bırakmak ister.

Gece yarısı Rudra’nın yanında hiç kimsenin yokluğunu fırsat bilen Mohini hemen işine başlar. Tam iğneyi bedenine sokucakken kapıdan Paro gelir ve böylelikle onu kurtarır. Maitri ise demir tozunu bulur. Sabah onu ve zehirlenmiş tatlıyı doktora kontrol etmesi için verir. Doktor Rudra’nın hiç bir ilerleme yapmadığını söyleyince Paro dua etmeye çıplak ayağıyla koşar.

Sensiz Olmaz 8 ekim Fragmanı

Sensiz Olmaz 9 ekim Fragmanı

Sensiz Olmaz 10 ekim Fragmanı

Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti 34. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 30 Ekim Özeti 33. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti 32. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 24 Ekim Fragmanı 31. Bölüm Özeti

“Sensiz Olmaz 8 Ekim 9 Ekim 10 Ekim Özeti 21 22 ve 23. Bölüm” üzerine 58 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  sensiz olmaz cok güzeldi neden devam etmiyor

 2. Rzali dedi ki:

  Gunaydin benim Azeri guzellerim, Turk prenseslerim, Turmenistan meleklerim, Gurcustan tatlilarim:Deniz ,BEGUM ABLASININ TATLISI ,Konul ,Aytac, Hulya ,Fatima, Defne , Sedef ,Tuana ,Serpil, Lacyn ,lale, Ezgi ,Zara, Zaya , Busra, Vatan, Nursel, Reyhan ,Nilufer, Guzellik, Asi firtina, Elifsu ,Sahil, Firuze, Su ,Elam, Asli , Mahri, Sema ,Zoya Asaf ,Deniz kentli nasilsiniz kizlar?

 3. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler canım arkadaşlarım ❤️❤️⭐⭐♥️♥️ allah razı olsun hepinizden sizi çok seviyorum tatlı rüyalar allaha emanet olun ❤️❤️⭐⭐♥️♥️

 4. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  ASİ FIRTINA:)Teşekkür ederim ben çok iyim 🙂
  Sen nasılsın:)?:)
  Pazar tatilimi tembellik yaparak geçirdim:):)
  Yattım uyudum tv seyrettim sosyal medyada dolaştım:)
  Bugün beni evden hiç kimse çıkaramadı arkadaşlarım baya uğraştılar ama:):)
  Sensiz Olmazı seyrettim pamuk kalpli sert binbaşıyı ve ona sırılsıklam aşık iki kadını:):)Dizi ile ilgili yorumlarımı sonra yazacağım:):)
  Yaaa ben bu Ah Kalbim dizisinin oyuncularını hiç beğenmedim:)Valla bak çok itici geldiler bana:):)
  Neyse seyrettikçe belki gözüm alışır:):)
  Alışmazsa da seyretmem olur biter:)
  Asi Fırtınacıım görüşürüz:)
  Şimdi JODHA AKVARI seyrediyorum:)Ba Baaayyy

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Teşekkürler Hülya iyiz Elhamdülillah bizde Savaşçı yı izliyoruz yorgunum bugün baya yolculuk ettik anneciğin bırakmaz iş yapasın nazlamıştır seni hadi filmin keyfini çıkarr hayırlı gecelerr haa bu arada sensiz olmaz varmıydı ki bugün saatleriyle uğraşiyorlar günleriyle falan kafası karışmış kanal 7 nin ne yaoacağinı bilmiyor

 5. Rzali dedi ki:

  ben nasil olurda senin ismini yazmamisim..bak simdi kendime kizdim ozur dilerim Defnem nasilsin tatlim.sen beni sordun diye mutlu oldum hem de cok

  1. Defne dedi ki:

   Teşekkür ederim Haticecim.Umarim sende iyisindir canim❤opuyrm seni

  2. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselcişni*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Ayyyy HATİCECİİM:)Sana yazdığım yorum yine çıkmamış sinirlerim bozuldu vallah yine internet sorunu yaşıyorum:/
   Nasılsın güzel Haticeciim iyi misin:)?:)
   Ben çok iyim:)Aşağıda Sultanın fotosunu gördüm daha da iyi oldum:):)
   Nasılda karizmatik duruyor benim yeşil gözlü kaplanım:):)
   Ayy Sultana kaptırdım yine kendimi:):)
   Haticeciim tatlişim sana sımsıkı sarılıyorum ve koskocamaan öpüyorum:):)
   İnşallah bu sefer yorumum çıkar:)Ba Baaayyyy:)

   1. Rzali dedi ki:

    gunaydim Hulya canim sen nasilsin.iyi ben hem de cok sizin bana olan sevginizi gorunce cok iyi oluyorum.evet bazen benim de yorumlarim cikmiyor.sana iyi gunler dilerim guzelim

 6. Defne dedi ki:

  HATICECIM benim adımı yazmamışsın ki.Sana cevap verecektim 🙁
  Hosgeldin nasilsin Hatice??
  ☘☘☘☘
  NURDANCIM benim saclarim ince ve dümdüzdür.Her türlü şekli kolayca alır.Ama siyah değil açik kestane yada bal rengi de diyebilirsin.:))Evet saclarimla ve cildumle ugrasmak zorundayim.Calisan bi insan oldugum icin göze batiyorsun.Surekli göz önünde ve toplumdasın.Ben kuafore gitmem.Her türlü seyi kendim yapabiliyorum zaten.Sadece saclarimi ablam keser.Kendisi bu konuda harikadir.Kuaforleri sevmem pek.Evet hintlilerin kadin ve erkekleri hepside sac boyasi kullaniyo.Binbasi da kullaniyo.Onlarinki hint özü kinasi oluyo yani daha organik,zararsiz ve güzel oluyor.Bende hint kinasinin ozlerini kullaniyorum.Cok guzel duruyo sacta.Kalici degil.Bikac ayda akip gidiyo:))

 7. Rzali dedi ki:

  qaliba ben gorunmez oldum.neden kimse benim yoruma cevap vermedi ki?ah benim sevimli arkadaslarim ah

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Hatice kusura bakma gözümüzden kaçmış nasılsın

 8. Asi fırtına dedi ki:

  Yahuu yine mi saatler değişmiş bu sensiz olmaza ne olıyo böyle vay arkadaş kanal 7 şaşırdı kendini

  1. Defne dedi ki:

   Tabi tarif ederim Nurdancim.Dermatologumun verdigi ozel saç serumlari var.Once onlari kullaniyorum.Sonra saç yağlarim var.Jojova,sarimsak,papatya
   Isirgan,tatli badem,hindistan cevizi yagiyla saclarima masaj yapiyorum.En son yatmadan oncede lavanta otunu kaynatip saclarimi yikiyorum ve son aşama şampuanimin icine koydugum çam terebentiyle saclarimi durluyorum canim:))sabah ise giderken de kuru şampuanla hemen sekil veriyorum saclarima.Benim saclarim ince telli oldugu ve dökuldugu icin sürekli bakim yapmak zorundayim Nurdancim
   ☘☘He ya kizlar yok.Kanal 7 ah kalbimi verecekmis gec saate ertelemis sensiz olmazi.Hafta icinde de sadece pazartesi,sali
   Carsamba yayinlanckmis sanirim.Sasirdi kanal7 şaşırdı.Seyirciyi de bıktırdı

   1. Asi fırtına dedi ki:

    Defnecimm maşaAllah epey uğraşıyorsun. Bende kuaföre gidip kestirip bir fön çektirince mus mutlu oluyorumm 😉 😉 😉 😉 düz saçları severim genelde ince olurlar ama hoş duruyorlarr ama hayalim düz sim siyah saçlar ama malesefff neyse mesela binbaşının saçları çok hoşşş bide kınalı mı boyalımı rengimi öyle bilmiyorum ama çok yakışıyor major sap a

 9. Defne dedi ki:

  Allahim bu nedir ya haberleri izleyemiyorum..
  Her yerde kadın cinayeti ve ülkenin krizi ve terör..
  Bi tane güzel haber yok Allahim ne korkunc bi dünyada yaşıyoruz

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Evet yaa nasıl bir dünyada yaşıyoruz izleyemiyorum haberlerii sağolsun didoş yardımcı oluyor çizgi film istiyorr

   1. Asi fırtına dedi ki:

    Nasılsın gamZelimm tatil nasıl gidiyor

    1. Defne dedi ki:

     Sagol Nurdancim pazarlari seviyorum.Evimin genel temizligini ve kendi kisisel bakimimi yapiyorum. Cilt bakimi,sac bakimi ve bolca dinleniyorum hafta icine enerji depolamak icin:))
     Sen neler yaptin nasilsin canim?

     1. Asi fırtına dedi ki:

      Saç bakımının içeriii nasıl Defne tarif etsene

      Bende gezmedeydim 4 te eve geldik sonra çocuklarla dışarı çıktık yemek yedik. Şimdi çay içiyoruZ gamzelimm bizim kızlar kayıp yahuu

 10. Defne dedi ki:

  SEDEFIMM bilmukabele❤❣
  ☘☘☘
  NURDANCIMM aynen öyle.Harika erkek yoktur;ama harika seven erkek vardir:))
  ☘☘☘☘
  O sen olsan bari o sen olsan bari 🙂 Binbasinin saçini Paronun okşadığıni zannederken bu şarki calmaliydi bence:))
  Geldin mi baristik mi affettin mi 😉 ha haa haa
  Layla ya nasil ahlaksiz bir pespayesin sen.Evli adamin saçını okşarken insan bir ürperir yani..

 11. ***SEDEF*** dedi ki:

  DEFNEM ❤PARLAYAN❤GÜNEŞ❤
  bende çok şükür iyiyim:)))
  hoş bulduk:)))
  hep iyi mutlu huzurlu ol parlayan güne))))

  SEMACIM başınız sağolsun, ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun…

 12. Asi fırtınaa dedi ki:

  Hülyacım nasılsın tatil nasıl geçiyo

 13. ***SEDEF*** dedi ki:

  HÜLYACIM İYİ KALPLİ TATLI KIZ:)))
  ben de çok şükür iyiyim 🙂
  iyi kalpli tatlı kız sana cevap verdim amma yayınlanmamış:(((
  tekrar yazacam☺☺
  evet diğer sayfada doldu ama ben yazamadım işim vardı I’m sorry 🙁
  ahhh ne doğru söyledin ben kendimi bildim bileli HZ.YUSUF’u veriyorlar tamam tekrarını veriyorsunuz amma 1-2 defa verin 4-5 defa değil yani☺ başka dini filimler de verilebilir yani,
  ah kanal 7 aldılar YB o saate verdiler izlenmedi tabi(çok normal hiç doğru bir karar değil o saat) şimdide kaldırdılar YB,SO dan sonra vereceklermiş ben yayınlanmayana kadar inanmam şahsen kanal 7 güvenimizi sarstı bir kere…
  o güzel övgülerin beni çok mutlu etti(kimi etmez ki)☺☺☺
  iyi kalpli tatlı kız:)))
  seni,
  YÜCE RABBİME EMANET EDİYORUM…

  not: bu yayınlanır inşallah…

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Nasılsın balım guzum biriciğimm

   1. ***SEDEF*** dedi ki:

    iyiyim çok şükür gözüm…
    sen nasılsın???
    gözümün nuru biriciğim sana kördüğüme yazdım ben☺☺

 14. Anonim dedi ki:

  ☺☺☺☺☺ ☺ )☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺1☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 15. Anonim dedi ki:

  ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺ ☺ ☺ ☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 16. deniz ***** ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ dedi ki:

  herkese merhabalar nasilsiniz kizlar ? hepinizi cooooooooooooooook seviyorum vaktim yok yoksa hepinizin adfini tek tek yazardim olsun HEPINIZIN ADI KALBIMDE BUYUK HARFLERLE YAZILI opdum sizin pembis yanaklarinizdan bay bay BENI UNUTMAYIN YOKSA RUYANIZA GELIRIMMMMMMMMMM ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  1. Defne dedi ki:

   Denizimm seni unutmamiz mümkün değil..opuyorum cok seni❣❣❤

 17. Defne dedi ki:

  SEMACIM başın sağolsun.Bekliycez seni.
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  HÜLYACIMM umarim dedigin gibi verilir yeni sayfalar..
  Ahh izleme şu Tapasya casisini ve Isca Salağini Hülyos.Izleyip reyting kazandirma şu sacma diziye Allah askina.Kanser edecek insani:))Komşularım anlatıyor ona bile tahammül edemiyorum..Umarim yayindan kalkar..
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  NURDANCIM evet çok kırıcı ama erkeklerin dünyası bizden çok farklı inan.Bekar bi insan oldugum icin begendigim ve hayatıma girmek isteyen şans verdiğim insanlar oluyor.Oyle şeylerine şahit oluyorumki inanılır gibi değil.Sanirim erkekleri böyle kabul etmek gerek. Iç derinliklerini bilmezsek bize huzur verir bu☺

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Aynen öylee Defnecimm yaratılışmı desek huy mu desek kişilik mi desek bilmiyorum ama öyle nezaketli ince hassas bir erkek çok nadir milyonda birr

 18. Arnavı çok seven ve Suktanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  ŞEKER ARKADAŞIM*♡*NURSELCİİİİİİİİMMMMMMMMM*♡*
  CANIM ARKADAŞIM*♡*REYHANCIIIIIIIIMMMMMMMMM*♡*
  SİZİ BEKLİYORUM TATLİŞLERİİİİİİMMM:):):):)

 19. Defne dedi ki:

  Ayy Nurdancimm sen neden şaşırdın ki Binbasinin aciklamalarina?:))
  Layla benim icin ihtiyaclarimi karsiladigim bir seyyar satıcıydı dedi kisaca binbaşı ☺Erkek milleti işte ne ararsan onlarda var.Her türlu rezillik.Elimin kiriydi diyip köpüklü sabunla yikayiverirler seni:))Ama Paro da az gerizekali degil.O yilani eve aldi,besledi.Simdi sokacak tabi seni.Bu kadar mi safsin saf numarasi mi yapiyorsun anlamadim..Benim öyle kocam olacak ve o kadini evde tutucam haa ??Daha neler 😉
  Bu kadar sacmaliga 2satir romantizm için katlandima inanamiyorum bazen 🙂

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Çok incitici bir durum sonuçta el kiri diye tabir edilen de kadın Defnecimm Rudranın anlatma şeklide kırıcıydııı ne bileyim rahatsız oldum oaroda bir zamanlar aynı durumdaydı herhalde o yüzden koruyor cadıyı

 20. Defne⭐Sevgi Afroditim ELAMM dedi ki:

  GÜNAYDIN SO AILESI❤❤
  MAHRICIMM hosgeldin.Nasilsin?Şukur kavusturana.Cok sevindim engelinizin kalkmasina:))
  ☘☘☘☘☘
  12.05de Iyiyim Madhubalam diye Serpilcime benim adima yorum yazan şahis❗Neden boyle birsey yapma ihtiyaci duydun?Bu sahte isim kullanmak OUT oldu artik.Daha klass şeyler deneyin:))Neyse Serpil Hocama saygisizlik yapmamissin⬇⬇O yuzden kizmadim fazla.Ama kötü islerde ismimi kullanirsaniz size asla HAKKIMI HELAL ETMEM❗
  ☘☘☘☘
  HÜLYACIMM tesekkur ederim hatrimi kirmayip diger sayfaya yazdigin icin:)Canim bu sayfa dolunca ve yeni ozetler gelmezse yine diger eski sayfalari yedekte tutalim biz yine☺
  ☘☘☘☘
  ELAMM RUH IKIZIM❤AFRODITIM❣KELEBEGIM⚘⚘GÜNÜN AYDIN OLSUN.ÖPUYRM SENI✨⭐☉☀

  1. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Defneciim ne demek sen davet edersin de ben gelmez miyim tatlişim:):)
   İnşallah yeni sayfalar aksatmadan yayınlanır bundan sonra:)
   Ben şuan Kördüğümü izliyor şu Tapasya ne sinir bozucu iki yüzlü şeytan sinsi kadın yaaaa saçını başını yolasım geliyor rezil kıız:/:/:/
   Sonrada Sensiz olmazı seyredeceğim heyecanla bekliyorum pamuk kalpli sert binbaşıyı ve binbaşıya deli gibi iki aşık kadın Paro ve Laylaaa:):):)
   Görüşürüz Defnoş:)
   Öpüyorum seni:):)

   1. Zoya Asaf dedi ki:

    HÜLYA tapasiya tıpkı sen

 21. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  SELAM TATLİŞ KANKİLERİİİM:):)
  Nadılsınız:)?:)
  Ben bomba gibiyim dee tv açtım y.b tekrarı yerine PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELERİ verdiler:))))))):))))
  Hafta sonu saat 19:00 da bin defa tekrarı yayınlanmış olan HZ.YUSUF’u veriyorlar:))))
  Hem gülmek hem ağlamak istiyorum:):(
  Gülmek istiyorum çünkü o sarhoş ayyaş psikopatı benim gibi sevmeyen çokmuş demek ki:))))))):)))))))))))
  Ağlamak istiyorum çünkü
  SULTAN çok özledim:(Az önce internetten izledim biraz müziğini bile özlemişim:(Yayından tamamen kaldırmasalardı yayın saati kaç olursa olsun kesin izlerdim:):)
  İnternetten izliyorum amma tv den izlemek daha zevkli oluyor:)
  Tatliş kankilerim size öpüyorum:)İyi Pazarlar diliyorm:)Görüşürüz:)
  Ba Baaaayyyyy:)

  1. ***SEDEF*** dedi ki:

   HÜYACIM İYİ KALPLİ TATLI KIZ:)))
   bende çok şükür iyiyim☺☺
   evet ilk sayfa doldu bile ve ben hala yoktum I’m sorry 🙁
   fırsat bulsaydım hemen yazardım amma yoktu:(((
   ahh ne doğru söyledin ben kendimi bildim bileli kanal 7 HAZ.YUSUF u veriyor 1-2 kez tekrarı yayınlanır amma 3-4 kez yayınlanmaz ki başka dini filimler de verilebilir…
   aldılar YB yani o saate verdiler hiç olmadı sonra ne oldu izlenmedi o saate çok normal çoğu insanın o saate işi oluyor ama tekrarı yayınlanacak SO dan sonra☺
   diyor kanal 7 ben yayınlanmayana kadar inanmam☺☺☺
   o güzel övgülerin için teşekkürler benim hakkımda böyle düşünmen çok mutlu etti beni (kimi etmez ki☺)
   Kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça. Nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm içinde insan yok…
   (çok sevdiğim sözlerinden biridir HZ.mevlananın güzel söz değil mi?)
   HZ.MEVLANANIN
   güzel bir sözüyle seni,
   YÜCE RABBİME EMANET EDİYORUM…

 22. Rzali dedi ki:

  gunaydin kizlar nasilsiniz?Begum ablasinin tatlisi nerdesin neden yazmiyorsun?seni cok ozledim.hulya,sedef, reyhan,serpil, tuana, lacyn,nursel, busra, asi firtina, fatima ,deniz kentli ,deniz,elifsu, VATAN, zaya, zara ,sahil, tuana,sema nasilsiniz kizlar

 23. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı sabahlar günaydın nasılsınız canım arkadaşlarım ben bi kaç gün sonra dönerim köyde cenaze var demiştim ya o bizim akrabaymiş ben şifi telefonla oynasam ayıp olur bi kaç gün sonra dönerim allaha emanet olun

  1. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   SEMACIIM CANIMCIIM BAŞIN SAĞOLSUN…ALLAH RAHMET EYLESİN…ALLAH NUR İÇİNDE YATIRSIN…

 24. ***SEDEF*** dedi ki:

  HÜLYACIM:)))
  NASILSIN tatlişim:))
  yeni sayfa açılsın yazarım sana dedim amma 2 tana açıldı bile☺☺☺
  senle konuşmaya hiç fırsat bulamadık☺ inşallah bundan sonra buluruz her neyse benim kaçmam gerek 🙂
  ALLAH A EMANET OL…

  1. Mahri dedi ki:

   Sedocanım 🙂 nasılsın?
   Bişey sorcam 2 sayfa açıldığını söylemişsin..biri bu ikinci nerde?

   1. ***SEDEF*** dedi ki:

    oooo kimleri görüyorum ben acaba yanlış mı görüyorum ne 😉
    MAHRİ ABLAM HERŞEYİM nerelerdesin sen böyle yoksun özletiyorsun kendini bak hiç olmuyor 🙂
    çok şükür iyiyim ya sen nasılsın sen sen???
    bir bu sayfa diğere i de 19 bölüm özeti oluyor☺☺☺
    ah canım ablam çok özledim seni niye özletiyorsun sen bakem kendini???
    seni seviyor ve de,
    YÜCELLER YÜCESİ RABBİME EMNET EDİYORUM…

  2. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma*♡*şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Merhaba Sedefçiim canımcıım:):)
   Evet iki sayfa açıldı birincisi doldu taştı bile sen nerelerdesin bakiim:)?)
   Ben çok iyim tatlişim Teşekkür ederim :)Sen nasılsın:)?:)
   Bende seninle sohbet etmeyi çok istiyorum canımcıım sen yaşına göre çok olgun bi kızsın:) akıllı terbiyeli ahlaklı güzel kalpli Sedefçiim benim:):)
   Sana sımsıkı sarılıyorum ve o güzel yanaklarından koskocamaan öpüyorum seni:)
   Allaha emanet ol:)

 25. ***SEDEF*** dedi ki:

  HAYIRLI SABAHLAR OLSUN 🙂
  ❤❤❤GÖZÜM❤❤❤
  ❤ZARAM❤ :)))
  ❤DEFNEM❤ :)))
  ❤SERPİLİM❤ :)))
  ❤ELOŞUM❤ :)))
  ❤HÜLYAM❤ :)))
  ❤TUANACIM❤RZALİCİM❤DENİZCİM❤
  NASILSINIZ İYİSİNİZDİR İNŞALLAH:)))

  1. Defne dedi ki:

   SEDEFIMM Hoşgeldin. Sagol bitanem sen nasilsin??❤❣

 26. Asi fırtına dedi ki:

  Ayyy bu bölüm efsaneydiii neydii yaa öylee

  Vayy arkadaşş biir ilişki ancak bu kadar duygusuz anlatılır be major sap. Duygu yok his yok kelime yok sadece ihtiyaç. Yuhh artık yuhh paronun haline üzüldüm sessizleşmesine içinin acımasına ne bileyim kadın olmak zorr

  Ya bu layla ya ne demeli be aptal kız adam his yok düşünce yok verilmiş söz yok diyor sadece ihtiyaç diyor yine sen benim Rudram benim rudramm nee zıkkım aptal kadınn

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Çok sinirleniyorum böyle konuşarda benim vicdanım kaldırmıyor arkadaşş bu nee böyle o kadar basit ihtiyaçmışşşşşş sanada zıkkım major sap

   1. Asi fırtına dedi ki:

    Uyudunuz herhalde hatun kişilerim olaydınız iki lafın belini kırardıkk neyse Allah rahatlık versinn hatun kişilerimm

 27. Arnavin en büyük hayranı reyhan ❤ dedi ki:

  Evvet işte bu
  İNŞALLAH tekrar aynı sorunları yaşamayız dileyilm ve başlayalım :)))))) defnecim tamda umudumuzu yitirmiştikki yeni sayfamız gelmiş:)))) Evet bu internet sorunu türkiye genelinde var özelikle büyük şehirlerde ve eyer doğruysa kasım ayında bu sorun bitecekmiş diyorlar

  Kızlar nerdesiniz hadi gelin yeni tertemiz sayfaya yazalım:)))))))))
  HÜLYACİM NURSELCİM ELOŞUM
  BEGUMCÜM TUNACİM LAÇYİNCİM DENİZCİM GÜZELİKCIM RZALİCIM
  Hepinize iyi geceler tatli rüyalar:))❤❤❤

 28. Arkey Madhubala dedi ki:

  Geldım Defnem.Nasılsın

  1. Defne dedi ki:

   İyim madhubalam sen nasılsın

   1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Ben de ıyıyım Defnem .Fılm ızlıyorum.

 29. Defne dedi ki:

  KIZLAR GEREK KALMADI YENI SAYFA GELDI..HADI GELIN BACILARIM☺☺

  1. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Defnooş bende senin söylediğin bölüme yorum yazmıştım bi tekrar buraya bakiim dedim yeni sayfa açılmış çok şükür:):)
   Nurselciimde döktürmüş yine özetlerde:):)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir