Sensiz Olmaz 7 Haziran Salı Fragmanı 46. Bölüm Rohit’in Planı

Kanal 7’nin Sevilen dizisi Sensiz Olmaz’da 7 Haziran Salı neler yaşanacak? İşte detaylar

Sensiz Olmaz 31 mayısKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz’da final haftası çok yaklaştı. Mayra sonunda Paro’yu öğrendi ve Rudra’nın kendisini sevmekten çok nefret ettiğini öğrenir. Bu yaşadıklarının ardından Mayra İngiltere’ye dönmek için bilet alır ve yola çıkar. Dhruw ise Mayra ile babası arasında yaşananlardan dolayı çok üzgündür ve onu sayıklamaktadır. Sensiz Olmaz 31 mayıs resimleri mayra

Sensiz Olmaz  7 Haziran Salı Özeti

7 Haziran Salı günü yayınlanacak Sensiz Olmaz dizisinde Mayra eve Dhruw için eve geri döner. Dhruw Mayra’ya çok alışmıştır ve onsuz yapamayacağını düşünmektedir.

Monhini ise her şeye rağmen Mayra ve Rudra’nın evlenmesini istemektedir; çünkü Mayra ve Rudra’nın evlenmesinden sonra gelecek hediyeler ona kalacaktır. Mayra, Rudra’ya kendisinin nefret etmesinde haklı olduğunu düşünmektedir; çünkü Rudra’nın Paro’ya olan aşkına saygı duymaktadır.

Mayra Rudra’nın nefretine anlam verememektedir. Mayra Rudra’ya olan aşkını kalbine gömmek istemektedir.

Sanaya Irani Sensiz Olmaz fotoğrafları

Evde ki hain ekibin planını öğrenen Rudra, onların Mayrah’ın eşyalarını kaçırmasına izin vermez. Samrat ise Maithili ile olan evlilik yıl günlerini unutur ve gelini küsterür. Mayrah ise bu ikiliyi barıştırmak için sürpriz bir yemek düzenler. Mayrah’ın nişanlısı Rohit, Ranawat konağına gelince Rudra büyük bir sok yaşar.
Rohit ise her şeyden habersidir. Mayrah’ın kendisine gönderdiği videodan haberi olmayan cici damat; mayra’nın hareketlerine anlam verememektedir. Rudra ve Rohit arasında seçim yapamayan Mayrah’ın bir an aklından Rohit ile evlenerek geçer ancak Dhruv’un söyleyecekleri vardır.

Sensiz Olmaz 7 Haziran Salı Fragmanı 46. Bölüm Rohit’in Planı (5 Yorum)

  1. Neden paro öldüki saçmalık mayrahı hiç sevmedim rudra seni gôrmeden günler. Nasıl geçer bitmesin nolur tekrar verinn