Sensiz Olmaz 6 Mayıs Fragmanı Rudra’nın Eski Sevgilisi 25. Bölüm

Sensiz Olmaz 6 Mayıs Fragmanı Rudra’nın Eski Sevgilisi 25. Bölümsensiz olmaz 25. bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümü ile 6 mayıs cuma akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz 25. bölümü ile 6 mayıs cuma Kanal 7’de Sensiz Olmaz dizisi özetleri ve fragmanları ise dizibilgi.tv sayfalarında.

Sensiz Olmaz 6 Mayıs Özeti Tüyoları

Sensiz Olmaz dizisinin 6 mayıs akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Rudra artık iyileşmiştir ve kendini iyi hissetmektedir. Rudra artık Paro’nun ayrılık vaktinin geldiğini de anlamıştır ve iki sevgili yüzleşmeye başlarken; gizemli bir misafir eve çıkar gelir. O misafir Laila’dır. Laila Tejawat’tan kaçmış ve Rudra’nın yardımcısı Aman’a sığınmıştır.

Rudra’nın evine gelen kız, Rudra’nın eski sevgilisidir. Rudra ile ilişkisi olduğunu öğrenen Tejawat onu çok acayip dövmüştür. Paro için acı olan ise Rudra’nın eskiden bir sevgilisinin olmasıdır. Hiç bir kıza güvenmediğini söyleyen Rudra’ya rağmen bir kız gelip onun sevgilisi olduğunu idda etmektedir.

Tejaewat’ın yanında Rudra’nın evden kaçan ve Rudra ile babasını terk eden annesi vardır. Rudra ise bu yarasını sonunda Parvati’ye anlatır. Parvati’ye neden kendisinin yanında olmak istediğini ısrarla sorarken Parvati’nin cevabı ise bazı soruların cevabı yoktur olur.

Parvati ise LAila ile ilgilenirken Rudra Laila’nın söylediklerinin doğruluğunu yardımcısı Aman’dan teyit etmeye çalışır. Peki Laila bir tuzak mıdır? Yoksa Tejawat’a götüren ipucu mu? Daha fazlası için Sensiz Olmaz 6 Mayıs akşamı 16:30 da Kanal 7’de   sensiz olmaz 6 mayıs

Sensiz Olmaz 25. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 6 Mayıs Fragmanı Rudra’nın Eski Sevgilisi 25. Bölüm (3 Yorum)