Sensiz Olmaz 5 Mayıs Fragmanı Rudra Ölecek mi 24. Bölüm

Sensiz Olmaz 5 Mayıs Fragmanı Rudra Ölecek mi 24. Bölümsensiz olmaz rundra

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümü ile 5 mayıs perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz 24. bölümü ile 5 mayıs perşembe Kanal 7’de Sensiz Olmaz dizisi özetleri ve fragmanları ise dizibilgi.tv sayfalarında.

Sensiz Olmaz 5 Mayıs Özeti

Monhini Rudra’yı demir tozu ile zehirlemiştir. Düğünden sonra Paro ve Rudra için bir parti verilir ve bu parti Rudra’nın teyzesi tarafından organize edilir. Monhini parti için helva yapar ve helvanın içine demir tozu katar. Monhini’nin amacı Paro’yu zehirlemek ve insanlara Rudra’nın Paro’ya kötü davrandığını ispat etmektir; ancak helvayı Paro yerine Rudra yer.

Rudra acil hastaneye kaldırılır; ancak durumu oldukça kötüdür. Rundra’nın kalbi bu zehire daha fazla dayanamaz ve kalbi durur. Rudra’nın kalbinin durması etrafındakileri çok korkuturken; Paro Rudra için dua etmektedir. Rudra’nın babasını duaları ile ölümden kurtaran Paro şimdide sevdiği adam Rudra için dua etmektedir. Sonunda Parvati’nin duaları kabul olur ve Rudra yeniden hayata döner.

Paro Rudra’yı çok sevmiştir ve onun yaşaması için ondan vazgeçmiştir. Parvati tanrılarına Rudra’nın tamamen iyileştiği gün onu terk edeceğine dair söz vermiştir.

Maithili ise Rudra’yı kimin zehirlediğinin peşindedir. Paro’yu ve Rudra’yı çok seven
Maithili evde demir tozları bulur ve bunu hastaneye araştırılması için götürür. Doktorun bunların demir tozu olduğunu ve Rudra’yı da bu maddenin zehirlediğini söylemesi ile olay aydınlanır. Rudra’yı kaynanası Monhini zehirlemiştir.

Doktor, Maithili’ye test etmesi için kendisine verdiği yiyeceğin içerisinde Mohini’nin odasında bulduğu demir tozlarının olduğunu doğrular. Hayati tehlikesini koruyan Rudra tam da kendisinden umutların kesildiği bir anda uyanır. Bu beklenmedik gelişme Mohini ve Sumer’de büyük bir endişe yaratır. Maithili, Paro’ya düğün günü Dilsheer’in odasında çıkan yangının ve Rudra’nın zehirlenmesinin arkasında Mohini’nin olduğunu anlatır. Başından beri Mohini’den kuşkulanana Paro, herkesin bir arada bulunduğu bir kahvaltı masasında bildikleriyle onu köşeye sıkıştırır. Paro doğruyu söylediğini ispatlamak için Mohini’den Rudra’yı zehirlediğinden şüphe ettiği yiyecekten yemesini ister. Zor duruma düşen Mohini kendisine karşı duyulan şüphelerin yersiz olduğunu kanıtlamak için o yiyecekten yer ve kısa bir süre sonra fenalaşır. Herkesin güvenini yitiren Mohini çareyi oğlu Sumer’i suçlamakta bulur. Bu sırada Dilsheer’de sürpriz bir şekilde geri dönmüştür.