Sensiz Olmaz 33. Bölüm 18 mayıs Fragmanı Rudra’nın sürprizi

Sensiz Olmaz 33. Bölüm 18 mayıs Fragmanı Rudra’nın sürpriziSensiz Olmaz evlilik teklifi

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Sensiz Olmaz 18 mayıs çarşamba akşamı 33.bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağını merak ediyorsanız doğru konudasınız. İşte Sensiz Olmaz 33.bölüm tüyoları

Sensiz Olmaz 18 Mayıs Özeti

Sensiz Olmaz dizisinde Paro artık Rudra ve annesinin barışmasını ister. Rudra’nın annesi Mala ise eski kocası  Dilsher’ın oğlu Rudra’yı kendisine nasıl bu kadar düşman ettiğini anlamıştır. Rudra her gün zehirlenmiştir bu nedenle de bu zehiri akıtmak yine Rudra’nın babası Dilsher’e düşmektedir. Mala Dilsher’den Rudra’nın kendisini sevmesi için yardım etmesini ister.

Laila ise Mala’yı kurtararak Rudra’ya yakın olmak ister; ancak Rudra’nın Laila’ya verecek hiç yüzü yoktur.

Evde yapılan bir sütlaç anne oğul arasında her şeyin kapanmasında önemli bir adım olmuştur. Rudra yer yemez eski annesinin  sütlaçı olduğunu bilir. Monhini ve Rudra her ne kadar Mala’yı evde istemeselerde eğer Rudra’nın yengesi Monhini Rudra’nın annesi Mala’ya saldırırsa Rudra annesini savunacaktır.

Paro bu zamana kadar evlenmiş olsalar da Rudra’dan bir evlilik teklif ialmamıştır. İşte bu bölümde Rurdra’nın Paro’ya yaptığı romantik teklifi izleyeceğiz.

Sensiz Olmaz 33. Bölüm 18 mayıs Fragmanı Rudra’nın sürprizi (1 Yorum)