Sensiz Olmaz 32. Bölüm 17 mayıs Fragmanı Monhini Evi Terk Eder

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 17 mayıs Fragmanı Monhini Evi Terk EderSensiz Olmaz 32. Bölüm

Kanal 7’de devam eden Hint dizileri rüzarının arkasında ki en başarılı isimlerden Sensiz Olmaz dizisi yeni bölümü ile 17 mayıs salı akşamı 17:00 da Kana 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz’ın 32. bölüm özeti ve fragmanı sadece Dizibilgi.tv sayfalarında

Sensiz Olmaz 32. Bölümde Neler Olacak

Yenge Monhini evden gitmeye kararlıdır; Çünkü Mala ve Dilsher’ın tekrar bir araya gelerek konağı elinden alacaklarını düşünmektedir. Mala’nın evden kaçtığını; Dilsher’ın ise oğlu Rudra’yı alarak gittiğini konağı kendisinin ev haline getirdiğini söyleyen Monhini; hakkını alamadığını düşünür ve oğlu Summer’ı da alarak evden gitmek ister.

Mala ile aynı evde kalmak istemediğini söyleyen Monhini evi terk eder

Laila ise Tehewat’tan kurtulmuş ve Bsd’ye gelmiştir. Rudra ise Laila’nın annesini kurtararak tekrar hayatına girmeye çalıştığını düşünür

Rudra’nın annesi Mala’nın ise göz yaşı dinmez. Paro Rudra’yı annesi konusunda yumşatmaya çalışır; ancak Rudra’nın kalbi hala taş gibidir. Rudra’nın kalbinin kendisinin aşkı ile nasıl yumuşadığına şahit olan Paro bu günlerinde aşkları ile aşılabileceğini bilmektedir.

Mala ise Rudra’nn Paro ile nefes alabildiğini ve tüm sıkıntılarını atabildiğini görmüş ve çok sevinmiştir; ancak Rudra’nın kendisine olan nefretinin hiç azalmayacağından emindir.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Fotoğrafları

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Fragmanı

READ  Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti 32. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 17 mayıs Fragmanı Monhini Evi Terk Eder (1 Yorum)

  1. paro uykudan uyaninca şaka için rudranin bıyıǧını çekişdirir ikinci defa yapdıǧında rodra kolunu tutar romantik anlar yaşanır. paro rudra ile konuşurken elindeki tepsiyi rudraya verir ve onun aǧzını eli ile tutar yaklaşır ve onu yüzünden öper. rodranin kızgın yuzü deyişir. paro elinden tepsiyi almak ister ama rudra şaşkınlıkdan bırakamaz.rodra paroya aldıǧı kolyeyi ona verir sonra yastıklardaki yünü her neyse havaya firlatir romantik anlar yaşan8r.