Sensiz Olmaz 31. Bölüm 16 mayıs Fragmanı Rudra Annesi İle Yüzleşir

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 16 mayıs Fragmanı Rudra Annesi İle YüzleşirSensiz Olmaz 31. Bölüm

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Sensiz Olmaz dizisi 16 mayıs pazartesi akşamı 31. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz’da bu hafta Rudra annesi Mala Thakur ile yüzleşecek. Evi terk eden annesini kurtaran Rudra onu karşısına alır ve ağzına geleni söyler.

 Sensiz Olmaz 16 Mayıs Özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 16 mayıs akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde Rudra annesini eve getirir ve geçmişte annesizlik ile ilgili yaşadığı her şeyin hesabını ona sorar. Thakur ise çok pişmandır. Paro ise çok sevdiği ve annesi olarak gördüğü Mala Thakur’un bunların neden yaşandığını anlatmasını ister.

Rudra eve getirdiği annesini 15 yıl önce gittiği gibi şimdide gitmesi için kovar. Rudra’nın babası Dilsher Mala’nın evden gitmesine sebep olan kişidir. Mala Thakur her ne kadar oğlunu almak ve götürmek istese de Dilsher buna izin vermemiştir.

Paro ise Rudra’nın yanında olduğunu ona hissettirmek istemektedir; ancak Paro bir kez de olsa annesini dinlemesi gerektiğini ona anlatmaya çalışmıştır.

Paro ise artık yemini konusunda biraz zaman vermeye karar vermiştir. Rudra’nın kendisini trenin önüne atmasına dayanamayan Paro verdiği yemini biraz da olsa ertelemiştir; ancak Paro yemenini yerine getirmediği sürece Rudra’nın huzuru hiç olmayacaktır.
Rudra, Mala’ya annesiz büyümüş olmanın zorluklarını anlatır ve onu hiçbir zaman affetmeyeceğini söyler. Paro, Mala’yı konağa getirince Dilsher ilk defa Rudra’ya karşı gelir ve eski karısının konakta kalmasına müsaade eder. Mohini evdeki güç dengelerini kendi lehine çevirmek için Sumer’i konağa geri getirdiğinde Danver bu duruma tepki gösterir ve onu kovar. Diğer yandan Mohini, 28 yıl önce Mala yüzünden yaşadıklarını anlatınca, onun Dilsher ve Rudra’ya olan nefretinin arkasındaki gerçek sebep ortaya çıkar.
zden vazgeçer ve ikili birlikte yeniden Jaipur’a döner. Rudra ona önemli bir itirafta bulunmak ister ve onu BSD Karargâhına götürür. Karargaha gelen sürpriz bir isim Rudra’nın hayatını bir anda altüst eder.
Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Fragmanı