Sensiz Olmaz 30. Bölüm 13 Mayıs Fragmanı Paro Rudra’yı Terk Eder

Sensiz Olmaz 30. Bölüm 13 Mayıs Fragmanı Paro Rudra’yı Terk EderSensiz Olmaz 13 mayıs 3

Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan Sensiz Olmaz dizisi 13 mayıs cuma akşamı 30. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Sensiz Olmaz’da bu hafta karkular gerçek olacak. Rudra Paro’nun kendisini terk etmesinden çok korkuyordu; 13 mayıs cuma akşamı Rudra’nın korkularının nasıl gerçek olduğuna şahit olacağız

Sensiz Olmaz 13 Mayısta neler olacak

Kanal 7 ekranlarında 30. bölümü ile ekranlara gelen Sensiz Olmaz dizisinde Rudra’nın iyileşmesi için dua eden ve eğer Rudra sağlığına kavuşursa onu feda edeceğini söyleyen Paro sözünü tutar. Doktorlar tarafından kolu iyileştirilen ve tam anlamıyla sağlına kavuşan Rudra Paro’nun gittiğini öğrenince çılgına döner ve onu yolda yakalar. Paro her ne kadar söz verdiğini de söylese Rudra onu dinlemez ve korkularının gerçek olduğunu güzel kadınlara güvenilmemesi gerektiğini babasının söylediğini söyler.

Paro ise perişan haldedir ne yapacağını bilemez. Artık geri dönmesi de imkansızdır; çünkü artık onu Rudra kabul etmez. Zaten korkularında boğulan Rudra da çaresiz halde acılarına gömülmüştür. Sensiz Olmaz 30. Bölüm 1

Laila ise son hain planını gerçekleştirmek üzeredir. Planın ilk aşaması ise Mala Thakur’u senaryo ile tutuklu kaldığı yerden kurtarmaktır. Böylece amaç Rudra’nın annesine yakın olmaktır.

Maithili ise her ne kadar da Paro’yu durdurmaya çalışsada ona engel olamaz; ancak Paro’nun bunu Rudra’yı çok sevdiğinden yaptığının farkındadır. Samrat ise her şeyin iyi olacağından emindir.

Paro ise herşeye rağmen Rudra’ya onu çok sevdiğini ve kendisine kızmaması gerektiğini söyler.

Laila Mala’nın kendisine ve korumaya vurarak kaçtığını söyler. Tejawat ise artık sinirlerine hakim olamaz. Tejewat artık her yerde Mala Thakur’u aramaktadır. Tejewat hem Mala’yı sevmekte hemde Rudra’dan kurtuluşunun tek yolu olarak görmektedir.

Paro ise ne yapacağını bilmez şekilde kendini tren yolunda bulur.
Paro’nun kendisini terk edeceğini söylemesinin ardından Rudra büyük bir şaşkınlık yaşar ve onu bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Laila yaptığı plan sayesinden Mala’yı Kral Thakur’un elinden kaçırmayı başarır ve ikili tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Paro’nun kararından vazgeçmeyeceğini anlayan Rudra intihar etmek için tren raylarının üzerine çıkar. Paro, Rudra’nın kendisine olan sevgisini fark edince verdiği sözden vazgeçer ve ikili birlikte yeniden Jaipur’a döner. Rudra ona önemli bir itirafta bulunmak ister ve onu BSD Karargâhına götürür. Karargaha gelen sürpriz bir isim Rudra’nın hayatını bir anda altüst eder.
Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Sensiz Olmaz 30. Bölümden Sahneler

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 30. Bölüm 13 Mayıs Fragmanı Paro Rudra’yı Terk Eder (1 Yorum)