Sensiz Olmaz 27 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 10. Bölümde Neler Olacak İki seçim

Burak 25 Eyl 2017 Sensiz Olmaz(Rangrasiya)  0

Maitri’nin çoçuğu olmadığı için kendilerine evlatlık edinmek isterler. Bu konuyu Mohini’ye söylediklerinde ise Mohini karşı çıkar. Başka birnin kanını taşıyan çocuğu istemez. Parvati  ise Mohini’nin böyle düşünmesine çok üzülür. AllAh hayvanlara kendi çocuğunu büyütmek, beslemek, sevmek gibi özellikleri vermiş, insana başkalarında çocuğuna bakmak, kendi evladı gibi görmek duygularını vermiştir diyecek.  Mohini ona karışma der. Paro ise benim söylediklerim daha bitmedi diyecek. Mohini Paro’nun bu söylediklerine kızacak. Burda olduğun iki gün, sen nasıl böyle konuşursun diye ona tokat atmak ister ve elini kaldırır. Paro’ya tokat attım derken bam, tokat Rudra’ya gitmiştir. Yani Rudra Parvati’nin önüne geçerek onu kurtarır. İkinci kere atmaya çalışır Rudra elini tutar ve birinci tokatına hiç birşey demedim. Çünkü ailenin gereksiz konularına karıştı. Sakın bi daha bu olayı tekrarlayayım deme, ne bu gün ne yarın, ne de gelecekte diyerek Paro’yla birlikte başka bir odaya geçer.

Ona kızarak neden karıştın, bunların senin ailen falan değil derken, Paro geçerli sebebim vardı. Görmüyürmusun ablam benim bu evde çok mutsuz. Ben geleli beri hiç yüzü gülmüyor diyecek. Rudra o senin ablan değil, burası senin evin, ailen değil diyecek. Paro ise peki benim ailem, akrabam, köyüm neresi dediğinde Rudra ona Sunehrinin odasına gitmesini söyler.

Cadaloz Mohini nasıl Rudra’nın canını yakacağını bilir. Eve hatunları getirerek onlara hazırlanmalarını söyler. Dilsher ise bu nasıl şaka ne yapıyorsun dediğinde imalı imalı konuşur. Dilsher ona gevelemeden söyle dediğinde bunu sen istedin diye tüm insanların içinde bu gün evin hanımının yani biricik Dilsherin karısının doğum günü der. Dilsher bayağı kızar. Mohini susarmı tabikide hayır, Rudra’nın üstünden dalga geçer gibi konuşur. Nasılda küçüktün, anneni nasıl bekledin derken Rudra artık dayanamaz ve yeter der. Cadaloz Mohini hala susmaz ve yine konuşur. Bu kezde Dilsher ona susmasını söyler.

Mohini bu kez Paro ile Rudra’yı evlendirmek için çabalar. Düğün gününü ayarlarlar, 10 gün sonra evlenecekler. Mohini o sırada bile Paro’dan şüpheli şüpheli konuşur. Mohini herşeyi kendi halleder, Paro’ya neden mutlu değilsin diye sorar. Paro bu evlilik gerçekleşemez der. Mohini nedenini sorduğunda Dilsher devreye girer. Sen onun annesi değilsin, bu kararları veremezsin Rudra olmadan hiçbir şeyi kararlaştırmıycaksın diyecek. Rudra ise biraz zor durumda kalır. BSD görevlileri ona 4 gün içinde kağıdı imzalatamazsa işden boşaltılacağını söylerler.

Eve geldiğinde Mohini ona 10 gün sonra evleneceksiniz dediğinde düğün 10 gün sonra değil 4 gün sonra olacak der. Bu kadar hız neye lazım oldu derseniz, Rudra Paro’ya iki seçim sunacak. Ya 4 gün sonra onunla evlenecek yada kağıda imza atacaksın der. Paro tabi ki de kabul etmez. Ona kendi köyüne, kendi ailesine, kralına ihanet edemeyeceğini söyler.

Sensiz Olmaz 27 Eylül Fragmanı

Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti 34. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 30 Ekim Özeti 33. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti 32. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 24 Ekim Fragmanı 31. Bölüm Özeti

“Sensiz Olmaz 27 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 10. Bölümde Neler Olacak İki seçim” üzerine 42 yorum

 1. Sensiz olmaz dedi ki:

  Sensiz olmaz Mert geldi yenidoğan hala oldumartık sütlü kahve içlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 2. DIKKAT ASI FIRTINA OKU dedi ki:

  asi firtina ben azeriyim bizim dinimizde musliman amma asurada muharremde dugun nisan hatta dogum gunu bile yapmiyorlar benim kardesim dogum gunu asuraya dusuyo her yil biz onun dogum gununu kutlamiyoruz sizde nasil yani dugun yapiyolarmi ?

 3. Thapkii dedi ki:

  Hint dizilerini seviyorum ama artık yeni çıkanları da yayınlasınlar.

 4. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kralicem bugün yb in fragmanini gördüm o kızın babası malik öldürülesiye dövdüruluyordu iğrenç bir dizi gerçekten midem almıyor bu sarhoşun yaptıklarına …

  1. Hülyanın Yalakası iki yüzlü şeytan nursek dedi ki:

   Gerçekdenmi peki sarhoş AYYAŞ RUDRANIN ve manyak kendini beğenmiş zengin süpesi arvavın ve namussus ız düşmanı SAPIKIN yaptıklarnı nasıl miden aldı iyi yüzlü AHLAKSIZ

 5. Anonim dedi ki:

  Defne Hanim Elifsu hanim hakli.Sayfanin en basindan itibaren tüm yorumlari okudum.Insanlara saldirip olay cikaran yine Hülya vampi.Ayrica hayatimda gördügüm en nazik en mantikli analiz yapan yorumcusunuz.Haklisiniz dizi dünyasinin demirbaşı kadinlardir.Kadin nüfusunun fazla olması ve erkeklerden daha fazla televizyon seyretmeleri bu gercegi degistirmez.
  Hülya vampirellasi sacma sapan bi dizi icin Rke olan öfkesinden ve Madhuya olan kıskancligindan dolayi kalbini kırmadigi saldirmadigi kimse kalmadi.Onu Allah affetsin.Bi siz kalmistiniz sizide kırdı döktü.Ama siz yinede dizi yüzünden kimseye kırılmiyosunuz.Lutfen bu kadar nazik,anlayisli olmayin.
  Hülya vampirellasina kalirsaniz dünyadaki tek iyi insan ve tek dogru insan o.SoSYopat işte aklini RK ile bozmuş

 6. SUKTANEDEN DİKSİNEN KARDEŞ KARSNA GÖZ KOYAN NAMUSUS SAPIK HIRSIZ GAMGSİTER MANYAK NANKÖRDEN NİFRET EDEN DİKSİNEN dedi ki:

  Arnavı SEVEN YANINDA SARHOŞ AYYAŞ RUDRANIDA SEVEN RK DA DİLİNDEN DÜŞÜRMEYEN ERKEK AVCISI HÜLYA RK VE FANLARI SENDE BAĞIMLILIK YAPMIŞ HER GUN RK VE FANLARNI KODUZ KÜPEK GİBİ SALDIRYORSUN SAYGISIZ TERBİYEZİZ AHLAK YOKSUNU KAVGAYLA BESLENEN HÜLYA PİSKOPATI SENIN KAFANA RK ARTI FANLARI KADAR TAŞ DÜŞSÜN EMİ

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Hoşşşşşşşşşşşsssssssssssssst!!!

   1. ARNAVI SEVEN SULTANIDA SEVEN YANINDA SARHOŞ AYYAŞ RUDRANIDA SEVEN RK DA DİLİNDEN DÜŞÜRMEYEN ERKEK AVCISI ZIR DELİ HÜLYA dedi ki:

    HHHOOOŞŞŞttt kodurmuş köpeğin YALAKASI NURSEK

 7. Elifsu dedi ki:

  Defooom,bitanem,gonlumun nadide cicegi,senin icin bu sayfaya yorum yazmak istedm.Ben ve benim gibi dusunenler seni ve dusuncelerini cok iyi anliyorz.Kendini bu kadar aciklama yapmak zorunda hissetme canim.Biz senin kimseye hakaret etmedigini biliyoruz:):)

 8. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Binbasim hadi artık basla lütfen çok özledim seni…

 9. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurdelciini*♡*dsha çok seven Hülya dedi ki:

  DEFNECİİM canımcıım sen başka yere çekiyorsun ama olayı şimdi sanki ben erkekleri savunuyorum kadınları eleştiriyorum sanki:))))))))Tatlişim hiç bi dizi ne kadınsız ne de erkeksiz olmaz ve elbette her dizide ufak da olsa aşk vardır sen İYİ Mİ SİN DEFNECİİM:)?:)))))))):)))))
  Çok gereksiz konulara giriyorsun benceee:)))))))
  Ben senin oyuncular arasında o daha başarılı işte yok diperinin dizisi bizde seyredilmez demen bence hoş değil tatlişim Avinin dizisini kötülemedim diyorsun bi yazdığın yorumu oku istersen amma ben y.b bahsedince neden ona bağladın diyorsun canımcıım hem sen y.b reyting rekorundan bahsediyorsun ben uzayda yaşamıyorum y.b ilk yayınlandığında da düşüktü reyting evet şimdi ki kadar değil amma hiç bi zaman rekor kırmadı ayrıca dediğim gibi aynı saatlerde hafta içi Elif yayınlanıyor reytingi 2 katı ki hafta içi o saatlerde herkes yolda iş okul dönüşünde hafta sonu izlemek isteyen için daha rahat amma dediğin gibi belki halkımız o sarhoşu protesto ediyordur çocuklatımıza kötü örnek diyordur:))))))))):)))))
  Defnoooş tarafımdan öpüldün hemde koskocammaaan:)Ben bu arada yine Bursa trafiğindeyim:):P:)

  1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Kralicem kiskanmaz olurmuyum yaaaaa tabikide kiskanıyorum hemde çok :))))
   Asıl kıskançlık krizlerine girdigim sahneler ilerde :)))))

  2. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Kralicem herkes Arnav Arnav diye ölüyor bir Allahın kulu kushiyi istemiyor erkek oyuncular ülkeleri geziyor dunyayi kasıp kavuruyor
   Ben Bga izlerken bir kez olsun kushiyi hayranlıkla izlemedim herkesin gözü arnavdaydi

  3. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

   HÜLYACIM ben gayet iyiyim.Sadece Sanayayla ilgili harika bi kadin yorumu yaptim ama sen Barun en mukemmeliydi diyerek benden aciklama bekledin.Bende yaptim.Avinesh konusunu açtin ufacik bi analiz yaptim.Adama ne hakaret etmisligim var nede ayy ne igrenc bi dizi asla izlenmez demisligim var.Sadece senaryosunu ağir buldum,olay örgüsunu farkli gördum.YB konusunda hic konusmak istemiyorum inan.Zira gına geldi.Ramazan ayinda biraz düsük reyting aldi diye hemen yerin dibine soktular diziyi.Sanki Zahit Akman babasinin hatrini kiramadigi icin yayinladi 158 bolümluk diziyi.Ben her kötuden bir iyiliği,her cirkinlikten bir guzellik,her şerden bir hayir cikarmaya calistim hep.Dizi dünyasi hakkında da sadece bildiklerimi paylastim nazikçe.Hickimseyi incitmedim.Bu konu hakkinda da son konuşmam.Hep derim:Haksiz olmaktan degil,anlaşilamamaktan cok korkarim!diye.Allah tüm oyunculara başari,uzun ömür versin..
   Trafiğe ve sokaktaki insanlara cok dikkat et canim.Sağlicakla evine git.Öpuyorum seni**♡

 10. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

  Arkadasim sen tanimadigin insanlar hakkinda nasil konusuyosun.ASI FIRTINA hakli biz HANEFIYIZ.HANEFI mezhebinde AŞURE ayinda nikah,nişan,dügun yapilir.Ramazanda uygun olmaz.Belki de sizin mezhebiniz farkli bunu bilmiyorum.Buraya girip buradaki yorumculara hakaret cürretinde bulunmayin artik yeter.

 11. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

  HÜLYACIMM tesekkur ederim.Hayat gailesi işte.Dogrusunu istersen bazen boguluyorum,arkama bakmadan kacip gidesim geliyo.Umarim senin icinde hersey yolundadir:))Rabbim mutlu etsin seni*
  Bu arada onemli uzun mesajlarini bos bi taslağa kaydet.Yayinlanmazsa kopyala yapistirla tekrar gonder.Maalesef ben oyle yapiyrm artik..
  Hulyoş Barun-Sanaya ikilemini sadece BGA icin yaptim.Sonucta Barunun ilk basrol deneyimiydi profesyonlce katildigi.Sanayaysa kidemli,deneyimli bi tiyatrocuydu.Musaade ette kedinin o kadarcik farki olsun.Adini feriha koydumda çagatay guzellik yarismasindan firladi geldi.Hazalsa kurt.Cagataya yardimci olmus her konuda,yonlendirmis.Ne var bunda ayip mi?Erkekler kadinlardan yardim alinca egosumu inciliyo,onuru mu zedeleniyo?ezik mi oluyo?Sonucta sanat dunyasi bu kim daha deneyimliyse partnerine yardimci olur.Barun zaten roportajinda da soyluyo bunu.Burakcima da ilk dizisinde partneri yardim etti.Hatta oyuncu koçu bir kadindi.Neden erkekleri bu kadar gozunuzde buyutup zirveye tasidinizi anlamiyorum.Erkek dedigin dümdüz basit bi yaratiktir.Onlara şekil verip,duygu dünyasini yönlendiren kadinlardir.Basarili erkegin onundeki ardindaki kadin muhabbeti sadece evlilik icin degil tum durumlarda gecerlidir.Kadin erkegin hayatini cicek gibi cennete cevirir,duzene sokar,her turlu rezilligine sabreder ama bi de basarinin arkasinda kalir oyle mi?:)Kesinlikle bunu kabul etmiyorum.Kadin dedigin her yerde faal var.Ama gizli ama aleni.Elbetteki bi dizifilmi kadin erkek birlikte yönetir ben erkeklerin hakkini yemedimki sadece baskin kismin kadin oldunu vurguladim.Oyleki bicok dizifilmin adi kadinin adidir.Erkeklerin buraya yorum yazmamalari dizi izlemedikleri anlamina gelmezki.Kadinlar kadar cok degiller tabi ama onlarinda kitlesi var.Erkekler zaten usengectir yorumla falan ugrasmazlar.Is yerinde erkek meslektaslarim esleri ve kardesleri yuzunden hint dizisi bagimlisi oldular:)Hatta birisi Deepali faniydi:))Yani buraya yorum yazmalarini rica etsek erkeklerden tutupda rudranin biyiklarini ovecek degiller:))
  Bu konuyu YB meselesine nasil bagladin Hülyos sonucta tekrari veriliyo.Ilk gosterimi rekorlar kirdi.Zaten uzun.Halk belki sıkıldi,belki protesto ediyo hafta sonu oldugu icin belki yayindan kalkar.Bunun bi onemi yokki.Yeri geliyo dünya stari dedimiz Brad Pittin dizifilmi yayindan kalkiyo.Film dunyasinda hicbi seye şaşirilmaz bunu kisisellestirmenin manasi yok:)
  Hülyoş Avinin dizisini kötülemedim asla.Aksine egzantirik bi dizi.Sadece agir kacabilir seyirci icin dedim.
  Tabiki herkes ask dizisi izlemek zorunda degil.Eskiya Hükumdar,Arka sokaklar gibi dizilerden haberim var.Tum medyaya hakimim.Ama Eskiyada bile mafyalari karistiran kadinlar ve ask.Hizir Cakir beylinin kadinlarla olan fantazik dunyasi mafya temasindan daha on planda masallah:)Keza terör dizilerinde baş terorist ile komutan arasindaki husumete bi bakiyon aa gecmisteki kadin.Yani illa kadin ve romantizme dayaniyo:)Avicimin dizisi rekor kirsin tabi Allah arttirsin.Sadece bi hint polisiyesiyle bi türk polisiyesi yada bi amerikan olayi farklidir.Seyirciye hitabi da tabi.Bizim seyircimiz icin uygun olmayabilir ama kanal7nin sahibi ben degilim.Seyirciye şans vermek isterse afiyetle izleriz.Ben ne genelleme yaparim nede önyargili davranirim.
  Öpuyorum canim❤

 12. Guzellik dedi ki:

  Herkese hayirli aksamlar!
  Ayy sitede bir sorunmu var acep? Ben bu yeni sayfayi gormemisim sabah baktigimda hic yoktu eski sayfaya yazdim yaa…
  Neyse son anda gordum 🙂
  sizler nasilsiniz iysiniz insallah ?
  Adasim prensesim ela ablam defne ablam asi ablam hulya ablam nilufer ablam reyhan ablam serpil ablam rzali ablam begumum helinim tuanam ve yazamadigim tum kizlar :)))))
  Prensesim isler nasil gidiyo benimkini sorarsan cok yorucu dukkanin yaninda okul var sabah kucuk ogrenciler geliyor ayy gormen lazim dukkanda kuyruga giriyolar hepside bir anda konusuyor eee tabi kafalar gidiyor neyse canim seni cok cok opuyorum herkese hayirli aksamlar dilerim byy

 13. REYHANCIIM*♡*CANIM ARKADAŞIM:):) dedi ki:

  Nasılsın tatlişim işlerin nasıl:)?:)Sana işinde kolaylık diliyorum ve bol kazanç:):)
  Tatlişim diziyi seyrediyor musun:)?:)Nurselciimin binbaşısı nasıl da buğulu buğulu bakıyor Paroya valla şeker arkadaşıma Allah sabır versin:):):)
  Birde ben Rudrayı Sultana benzetiyorum yiğit cesur duruşu ve sivil giyindiğinde giyim tarzı modern havalı ve ellerini beline koyup havalı poz verişi:):):)
  Canımcıım sen sarhoş Rk seyrederken beddua etmişsin ben ekrana okkalı bi yumruk atasım geldi o pis suratına:/:/:/:/
  Birde sözde Maduyu seven sarhoş fanlarının gıkı çıkmıyor hadi korusalar ya çok sevdikleri Maduyu o pislikten amma onlar o sarhoşa kızmak bir yana bayılıyorlar o manyağa amma Sultana gelince haksız yere saldırıyorlar:/:/:/
  Sultanın haklı olduğunu bildikleri halde:/:/
  Neyse tatlişim seni çok çok öpüyorum:)Allaha emanet ol:)Ba Baaayyyy:)

  1. Anonim dedi ki:

   Bana bak Vampirella bazi sorunlar yuzunden cok uzun suredir sana cevap veremiyorum.Oncelikle ben sahtekar degilim daha oncede dedim.Sirf bu yuzden isim kismini bos birakiyorum ama Nick kullanabilirim ilerde.Bu siteyide Rk ve fanlarina hakaretle mi kirleteceksin?Kizim sen laftan anlamiyor musun sen ne kadar vahşisin ormanda mi büyüdün sen panterle herkese saldiriyosun.Sanane Rk fanlarinin Rke ne dediginden.Onlar sana Arnava neler soyledin khusiyi savundun mu diyorlar mi?Merakli turşucu.Yoksa Aynur Hanim haklimi Rk fanlarinin bagimlisi mi oldun onlarsiz mi yasayaniyor musun vampcim:)Bana gerizekali demissin ama gerizekalinin dik alası başkani sensin.Laf kâr etmiyo SAna arsizsin.Bi Defne Hanimin yada Asi hanimin olaylari yorumlama sekline bak bide senin.Kizin soylediklerini anlamamissin bile.Allahin sanat yoksunu sen mümkünse yorum yapma.Allah rizasi icin vampirellacim biraz sus.Biktık inanki

 14. REYHANCIIM CANIM ARKADAŞIM:)*♡*:) dedi ki:

  Nasılsın tatlişim:)?:)
  İşlerin nasıl sana:)?:)
  Sana Hayırlı İşler Bol Kazançlar Diliyorum:):)
  Tatlişim diziyi seyrediyor musun?Şeker arkadaşımın binbaşısını görüyor musun nasıl da bakıyor buğulu buğulu Paroya valla Allah Nurselciime sabır versin:):):):)
  Rudra bana Sultanı hatırlatıyor cesur ve yiğit duruşu sivil giyindiğinde Sultan gibi çok tarz giyiniyor modern erkek yani:):)Birde ellerini beline koyup havalı havalı pozlar veriyor aynı Sultan gibi:):):):)
  Reyhancıım sen o sarhoş Arkeyi seyrederken beddua etmişsin ben ekrana okkalı bi yumruk atasım geldi yani onun pis suratına vicdansız şerefsiz:/:/:/
  Maduyu sözde çok seven sarhoş fanları şimdi gıkları çıkmıyor hatta bayılıyorlar o manyağa:/:/
  Sultana saldırdıkları gibi o sarhoşa da saldırsalar ya ki Sultan sarhoşun yaptıklarının binde birini yaptı ve haksızlığa uğradığı için yaptı sarhoş ise ruh hastası ayyaş olduğu için Maduya ve ailesine ve nişanlısına zarar verdi:/:/
  Neyse tatlişim seni çok çok öpüyorum:)
  Allaha emanet ol:)

 15. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Selam DEFNECİİM:)
  Nasıl gidiyor:)?:)
  Umarım iyisindir:):)
  Tatlişim tabi ki de eğitim şart ben aksini söylemedim amma yetenekte Allahın verdiği bir özelliktir ve nice eğitim almış insanlar var bir baltaya sap olamamış bunu da unutmayalım hem ben Sanaya kötü bi oyuncu demiyorum amma sen illa bi oyuncuyu diğer oyuncudan üstün tutmaya çalışıyorsun tatlişim:))))))
  Ne demek SANAYA BARUNDAN DAHA İYİ yaaa yok böyle bir şey sen kendine göre öğle olduğunu düşünüyorsun ve gerçekmiş gibi anlatıyorsun tatlişm yapma böylee:)))))))))
  Ve ne demek her erkek oyuncuyu kadın yönetiyor ikiside birbirini yönetiyor yok böyle bir şey o senin dediğin HER BAŞARILI BİR ERKEĞİN ARKASINDA BİR BAŞARILI KADIN VARDIR sözü o erkeğin eşi için geçerli canıncıım:)))))))))
  Veeee evet kadınlar daha çok dizi izledikleri için bizim Türkiyemizde erkek oyuncular daha ön planda ben hiç Bi erkek oturup hint dizisi seyrettiğine inanmıyorum:))))))))))
  Ve Defnolum sen Avinesh Rekhinin dizisini beğenmemiş olabilirsin amma Hindistanda bomba gibi reytingleri varmış nabeeer:))))))):))))))
  Hem senin beğendiğin diziyi de görüyoruz y.b yerleri süpürüyor:))))))
  Sakın yine yayın saati uygun değil deme çünkü hafta içi her gün Elif dizisi aynı saate veriliyor ve reytingi y.b 2 katı neredeyse:)))))))))
  Son bir şey daha canımcıım bizim Türkiyemizde her kes aşk meşk dizisi izlemiyor hani sen Avi polisiye dizi çekiyor bizde izlenmez diyorsun ya sen hiç
  EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ dizisinin reytinglerine baktın mı tatlişim senin sevdiğin y.b 20 katlıyor ve KIRGIN ÇİÇEKLER var ve bir sürü bu tarz dizi reyting rekortmeni canımcıım Defneciim benim her kes sen ben değil Ah Arjey vah Arnav demiyor ve Avinesh Rekhi dizileri supeeer o yeşil gözlü kaplan kesinlikle bizim tv ekranlarımızda olması gerekiyor:):))))))))
  Öpüldün tarafımdan Defnoooş:):))))))

 16. DIKKAT ASI FIRTINA OKU dedi ki:

  asi firtina sen ne diyosun her yan asura her yer kerbela simdi asura amma sen dugun falan diyon ayip be gunah gunay asura da duyun yapiyonuz

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Sende kimsin bizim dinimizde AŞURA da yani MUHARREM ayında düğün yada nişan yapılamaz diye bir emir yok sende kimsin yahuu bizler Hanefi yiz bizim mezhebimizde de böyle bir kural yok

 17. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  REYHANCIIMA YAZDIĞIM YORUM VERİLMEMİŞ YAAAA BU SİTENİN KALİTESİ İYİCE DÜŞTÜÜ…ESKİDEN İNSAN EMEĞİNE SAYGI VARDI ŞİMDİ NEDEN EMEĞE SAYGI YOK? RESÜL HOCAM DUY SESİMİZİİİİ

 18. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

  HEPINIZI OPUYOR VE SELAMLIYORUM❤❤❤
  Laçincim⚘Reyhancim⚘Nurselcim
  Hülyoş⚘Zeyno⚘Burcucum⚘
  Güzellik⚘Hatice⚘Tuana⚘Deniz
  Şirin⚘Sevda⚘Begüm⚘Nilufer
  Firuze⚘Nurdancim ve TÜM SO FANLARI ⚘⚘⚘
  GÜnünüz cok guzel gecsin.Sizleri seviyorum..
  |{}[]☆♧♡
  ELAMM AHIRETLIGIM CANIMIN ICI.GUNÜN COK GUZEL GECSIN KOMSU KIZI.SENI COK SEVIYRM⚘⚘⚘❤❤❤❣❣❣✨

  1. Asi fırtına dedi ki:

   Gamzelimm Elhamdülillah iyim uğraşiyoruz düğündü nişandı bohçaydı sen nasılsın işlerin ne durumda

   Gel gelelim diziye seviyorum bu diziyi müthiş bir Vatan sevgisi görev sadakati

   Paroya gelince SANAYA İRANİ mükemmel bir oyuncu kadın sanli gerçekten oynadığı rolün kişiliğidir nasıl bir yetenektir

   Oyyy mohinii Gamzelim ne güzel isim buldu DİNAZORRR karıı kint nefret abidesi

   1. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

    NURDANCIM gamzelim diyen diline kurban.Sagol bitanem yasiyorim sukur.He ya canim hakkaten dinazor bi kadin.Manyak ya.Nurdanim Sanaya inanilmaz ya.Bi de dikkat ettin mi Mayitrinin sesi Madhunun sesi.Bu dublaji yapan kadini izle7de tanidim.Sesi gibi kendide cok tatli ve guzel:))

 19. ☺☺☺lacyn☺☺☺ dedi ki:

  Herkese selamlar sensiz olmaz Sitesinin gzl takipcileri kusuruma bakmayin adinizi tek trk yazamiyorum hem cok yogunum hemde bilyosunuz sitede sorun var uzun yorum cikmiyo
  Burallarda havvalllar cok serinledi cook mutluyum sicaklardan kuryulduk olllleeeyy Neyse kisa kesiyim berkwse hayirli gunler☺☺☺☺☺

 20. Melek dedi ki:

  Sesiz olmaz dizisi mükemmel rudra çok yakışıklı

 21. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  ELACIIM CANIMCIIM BİRTANEEM TEŞEKKÜR EDERİM TATLİŞİM BEN ÇOK İYİM BOMBA GİBİYİM:):):)
  EVET BAZI AKŞAMLAR İŞ DÖNÜŞÜ TRAFİK ÇOK SIKIŞIK OLUYOR AMMA İYİ TARAFI DA ŞU Kİ BEKLERKEN SİZ TATLİŞ KANKİLERİME YORUM YAZIYORUM:):)
  SEN NASILSIN CANIMCIIM:)?;)
  DENİ KOSKOCAMAAN ÖPÜYORUM:)
  BA BAYYY:):)

  1. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

   Merhaba Hülyacim:))
   Bu konu aslinda cok derin.Çünkü sanat dünyasi.Ama sana yinede aciklama yapicam.Bak canim dizifilmlerde romantizm yaratip büyülü bi dünya sunan erkek gibi görunse de bunlari yaptirtanin kadin oldugu unutulmamalidir.Barun tabiki iyi bi oyuncu şu an.Herkes oyunculuk mezunu olmak zorunda degil ama egitim şart.Ayettede dedigi gibi”hic bilenle bilmeyen bir olur mu?”Eğer bu gerekli bisey olmasaydi Barun daha sonra sanat okulunda egitim almazdi.Aman her halimle iyiyim der gecerdi.Haksiz miyim?Yetenek bilgiyle taçlandirilmazsa asla ilerleme kaydetmez.Oyuncular 50yil gecsede egitim almaktan ve ogrenmktn asla vazgecmezler.Cunku her zaman rol icabi olmadiklari bi insan haline bürunmek zorundadirlar.Sana şu an Hülya degilde sahte bi insan ol desem hem ruhun hem bedenin cok zorlanir.Ben konservatuara girdim yetenek sinavini kazanip.Binlerce elemeyi kazandim.Orada Jüri ilk once metraj bölumunde kadinin performansini gormek ister ve diyalekt efektinde kadinin erkegi yonlendirmesini ister.Sonra hocayla konustum cikista.Neden kadinlara oncelik veriyorsunuz Ahmet bey dedim kendisi seslendirme sanatcisiydi ayni zamanda.Dediki:Cunku sanat dunyasinda her basarili erkegin onunde bir kadin vardir dedi:)Sahneyi o yürutur dedi.Bizim ulkemize bile tiyatroyu bi kadin getirmistir.Afife Anjeliki taniyosundur herhalde.Anjelik ödulleri verilir.Sen hangi aci gercekten bahsediyosun lokumum:))bak bu dizide bile Parvati öldugü icin dizi kaldirildi.Binbasinin karizmasi diziyi kurtarmaya yetmedi.Khusi gibi neseli ve degisken bi karakter olmasaydi Arnav gibi surekli somurtan ve sadece ofisinde calisan bi karakteri kimse izlemezdi.Khusi Arnavin jest ce mimigini degistirdi,dizinin ilerlemesini sagladi.YBnin gercek adi Madhubaladir.Rk degil ve dizilerin ilk karesinde her zaman kadin karakter tanitilir.Daha sana cok sey yazabilirim inan..Bana bu konuda katilmayabilirsin ama güven canim.istedigin kadarda arastir,analiz,anket yap.Sonunda dersinki:Aa Defnecim biseyler biliyomus hakkaten ya  😉         ayrica sitede tabiki erkekler konusuluyo.Cunku yorumcular kadin.Sen bide erkekleri yorumcu yap burda bakalim kimi konusucaklar daha cok:)
   |||||●●Avineshe gelirsek ben bana yetecek kadarini izledim dizisinin.Ilgimi cezbeden firtinali bi ask goremedim ne yazik.Diger olaylara kafa yormaktan insanlarin aşka odaklanacak zamani kalmiycak.Nice şiir gibi oyuncular senaryo kurbani olmustur.Hep derim:senaryonun kalitesi oyuncudan bi adim önde olmali..Zor sevdada destan yazdi ama ülkemizde bi fikra kadar tutunamadi..
   Opuyorum seni canim.Gunün cok guzel gecsin❤

 22. ŞEKER ARKADAŞIM NURSELCİİM:)*♡*:) dedi ki:

  O kadar güzel anlatmışsın ki akşam olsada izlesem bu bölümü diyorum şuan:):)
  Senin binbaşı o lanet kadına bile saygı gösterdi dün akşamki bölümde ayağına dokunarak bu adam çok iyi kalpli yaaa Paroyu hırpalarken bile ona iyi davranıyor bunu nasıl beceriyorsa:):):)
  Veee aşkitom Paroya nasıl da bakıyor ama:):):)Çok kıskanıyor musun o öyle bakarken şekerciim:)?:)
  Ve o iğrenç yaratık teyze bozuntusu yaaa teyze ana yarısıdır derler bu pis kadın tam bi şeytan ve Binbaşı o kadar iyiki ev babasına ait olmasına rağmen o kadını tüm yaptığı kötülüklere rağmen onu evden atmıyor:)
  Seni öpüyorum ve REYHANCIIMA yorum yazmaya gidiyorum:)Ba Baaayyy:)

 23. GÜNAYDIN TATLİŞ KANKİLERİM:)*♡*:) dedi ki:

  Yaaa size yazdığım yorum gitmedi çok sinir olduuuum:/:/:/
  Herkes yorumların çıkmamasından şikayetçi noluyor böyle bu siteye Resül Hocam?
  Bazen de daha ilk yorumda ÇOK HIZLI YAZIYORSUNUZ yazısı çıkıyor ne alakaysa daha ilk yorumu yazıyorum yaa…
  Neyseee tatlişlerim sonra tekrar yazarım gitmeyen yorumumu:)Ba Bayyyyyy

 24. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Selam Defneciim;)
  Dizi bitti bari sana cevap yazayım dedim:):)
  Ayy şu dizinin müziğine de bayılıyorum hani Rudra ve Paro müziğine harika ya:):)
  Ve binbaşı bu akşamki bölünde yine taktirimi kazandı yaaa adamı eleştirecek bir şey bulamıyorum:):):):):)
  Nurselciime baştan söyledim hoşuma gitmeyen bir şey olursa eleştiririm diye benim şeker arkadaşım da tabi eleştirebilirsin dedi al işte şuana kadar hiç eleştiremedim adam harika nesini eleştirebilirim ki:):):):):):):)
  Tatlişim ben sana bi çok konuda katılmıyorum yine:):)Kusura bakma yaniii:):)Barun işletmeden direkt oyunculuğa geçiş yapmış bi aktör olarak bu kadar başarılı olabildiyse onu ayakta alkışlamamız gerekiyor demek ki çok yetenekli ve yetenek te konservatuar da kazanılmıyor canımcıım:):)
  Sonra benim bildiğim dizilerde erkekler daha ön planda bi düşün bak mesela izlediğimiz hint dizilerinde özelikle erkeklerin mi daha çok bahsediliyor kadınlar dan mı tabi ki de erkeklerden yaa bu gerçek aslında belki bizim için acı bi gerçek:):):)
  Veee canımcıım sen sanırım Avinesh Rekhinin son dizisini izlememişsin bi izle tamam tatlişim aşk dizisi amma o yeşil gözlü kaplan polisiye dizi de oynadı inan bana sırf onu izlemek için izlenir o dizi adam şiir gibi adam Defneciim sen neden bahsediyorsun tatlişim:):):):):)
  Seni öpüyorum canıncıım:)
  İyi geceler:)
  TATLİŞ KANKİLERİM SİZİ DE HEPİNİZİ TEK TEK ÖPÜYORUM VE İYİ GECELER DİLİYORUM:):)

 25. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kralicem canlarim kankilerim nasılsınız bakalım
  Reyhom Allah gönlüne göre versin bitanem inşallah gönlünün prensini bulursun…

  Kralicem can parem eve vardın mi? Nide küçük olduğu için burda öyle yogun trafik olmaz…

  Bu akşam Mohiniye çok sinir oldum binbasima sürekli annesinin onu terkettiğini hatırlattı yarasına tuz biber Allah ne verdiyse bastı!!!

  Şimdi sana yarın binbasimin yapacaklarını anlatayım zaten şimdi izledim yarının fragmaninda da gösteriyor
  Pislik Mohini rudramla yine uğraşacak ve rudra bu bölümde parvatisine yine kiyamayip mohininin karşısında aslanlar gibi duracak ona sahip çıkacak malum mohini pisliği parvatiye tokat atma girişiminde bulunacak…
  mohininin parmağındaki yuzuk Rudranin yüzünü çizecek parvati vicdana gelip benim yuzumden oldu erim evimin erkegi çocuklarımın gelecekteki babası deyip müstakbel kocasının yanında soluğu alacak ve binbaşım yatağında yatarken yanına gidip onun yüzündeki yaraya merhem sürmek isteyecek peki bizim aslan parcasi buna izin verir mi :)))))) parvatinin yanına yaklaştığını hissedince parvatiyi savurup yatağa atacak …. ❤parvatinin kalp atışları Rudranin şaşkınlığı benim bittigim sahne…❤ oy oy oy oy rudra da parvatide şaşkın birbirlerine dokunduklarinda ofkelerini ve nefretlerini bir anlık ta olsa unutup güzel duygularin içinde kayboluyorlar ama kısa sürüyor çünkü ikiside haklı olarak birbirinden nefret ediyor hep TEJAVAT pisliği yüzünden…

  Kralicem bir an önce yarın gelsin de ben dizimi izleyim…

  Defomun bize yazdığı yorumlar neden çıkmıyor hiç anlamış değilim kim caldiysa geri getirsin

  Heppiniz tarafimdan öpüldünuz iyi geceler…..

 26. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NERDESİNİZ NE YAPIYORSUNUZ KEYFİN YERİNDEMİ ÖNCEKİ SAYFADA HEPİNİZE MESAJ YAZDIM ALLAH’A EMANET OLUN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️REYHOŞUM ❤️ KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN NE YAPIYORSUN YORGUN OLDUGUN İÇİN Mİ YAZMIYORSUN
  KANKİTOŞKUM SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️HÜLYAMMMMM ❤️ AŞKİTOŞKOM BİRTANEM NARTANEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR TRAFİK SENİ NE KADAR YORMUŞTUR ONUN İÇİN YOKSUN SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️NURSELİMMMM ❤️ CANIMIN İÇİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  NERDESİN SENİ ÇOK ÖZLEDİM GÜZEL MESAJLARINI GÜZEL YORUMLARINI ÖZLEDİM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️DEFNEM ❤️❤️ RUHUMUN İKİSİ CANIMIN İÇİ KELEBEĞİM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  İYİ DİYELİM İYİ OLALIM
  AHİRRETLİGİM SENİ ÇOK SEVİYORUM MOREL KAYNAĞIM
  SEN HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
  ALLAHIMA EMANETSİN
  KOMŞU KIZI İYİ GECELER ❤️❤️TATLI RÜYALAR ❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 27. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

  Bu arada Rudranin annesi Rudrayi teek etmemistir!!!
  Bunu bi duzeltelim!!!
  Rudranin babasi evlilik hayatini Rudranin annesine zindan etmistir.Maddi durumu iyiyken is kazasi gecirip sakat kalmistir.Fakirlesmislerdir.Hatta kadin eve destek olsun diye calismak bile istemistir.Ama Rudranin babasi kadini gece gunduz dovup iskence edip kemiklerini kirmistir tabiri cayizse..Sonra bi kursa yazilmistir Tejavatla tanismistir.Adam Sultanim falan diyo romantik tabi Rudranin babasi gibi kro değil asik olmuslar birbirlerine evlenmisler.Rudranin annesi rudrayi almak icin eve geldi ama Rudra uyuyodu.Rudranin babasi kadini surukleyerek disari atti.Senin artik oglun yok diye.Sonrada apar topar kacirdi anan bizi terk etti diye.Pislik sonra herseyi itiraf edip ozur diledi ama 20yilini caldi ana oğulun..
  Zalım topal..
  Kadinin tejavattan niye cocugu olmadiki..kral kısirdı zaar:))
  Yorumlar ciksin lutfen

 28. ☺☺☺lacyn☺☺☺ dedi ki:

  Sirinim kankilerin bitanesi nasilsin iyimisin sennnniiiii cooooook ozllledim bilgorum yoginsun ama arasira yaz seni merak edim kankim benim seeeennni cooook sevyoruuuum♥♡♥

 29. Defne⚘⚘⚘ dedi ki:

  Mohininin öfkesi zamaninda Rudranin babasina cok asikmis hatta onunla evlencekmis ama sonra Rudranin annesine yani Mohininin ablasina asik olmus.Mohiniyi de ayip olmasin diye Amca beye yamamişlar.Yazik olmus amca beye o dinazor kariyla.Yani Mohininin butun nefreti bundan.Kardesim sevdigim adami elimden aldi diye yeğenine kan kusturuyo pislik.Ya binbasi ya cok karizmasin.Hele o siyah deri ceketin ateş ediyo resmen dıkşınn  😉  Ya bu hint erkekleri o kadar yakisikli ki karilari neden bu kadar cirkin?Allahin cirkin şansi mi vermesi lazimm illa ha.
  Yalniz binbasinin esprileri de fena degil.Sabah Paronun cayina seker koymasi Mohinin bunu elestirmesi Rudranin:Sevmedigim insanlara katlanmak zorunda kaldigimda cayima mutlaka seker atarim demesi perfect..Aferin binbaşi bizimlesin✌

 30. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NERDESİNİZ NE YAPIYORSUNUZ KEYFİN YERİNDEMİ ÖNCEKİ SAYFADA HEPİNİZE MESAJ YAZDIM ALLAH’A EMANET OLUN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️REYHOŞUM ❤️ KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN NE YAPIYORSUN YORGUN OLDUGUN İÇİN Mİ YAZMIYORSUN
  KANKİTOŞKUM SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️HÜLYAMMMMM ❤️ AŞKİTOŞKOM BİRTANEM NARTANEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR TRAFİK SENİ NE KADAR YORMUŞTUR ONUN İÇİN YOKSUN SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️NURSELİMMMM ❤️ CANIMIN İÇİ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  NERDESİN SENİ ÇOK ÖZLEDİM GÜZEL MESAJLARINI GÜZEL YORUMLARINI ÖZLEDİM
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️DEFNEM ❤️❤️ RUHUMUN İKİSİ CANIMIN İÇİ KELEBEĞİM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  İYİ DİYELİM İYİ OLALIM
  AHİRRETLİGİM SENİ ÇOK SEVİYORUM MOREL KAYNAĞIM
  SEN HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
  ALLAHIMA EMANETSİN
  KOMŞU KIZI İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 31. ☺☺☺lacyn☺☺☺ dedi ki:

  Herkese hayirli aksamlar
  Defnecigim iyim sagol sen nasilsin Evvet yorumlar hic cikmiuo bir cikyo bir cikmiyo sitede sorun var galiba neyse kisa kesiyim umarim eski haline doner yoksa isimiz zor valla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir