Sensiz Olmaz 25 mayıs Çarşamba Fragmanı 38. bölüm Summer Evlenir

Sensiz Olmaz 25 mayıs Çarşamba günü neler olacak?

12
Eve gelen subay Shantanu Paro’nun güvenini kazanmak için ona bir oyun planlar ve onu saldırtır. Sonra da Paro’yu kötü adamların elinden kurtarır
Mohini, oğlunun kaçırılması hakkındaki gerçekleri bilse de Maithili’ye hiçbir şey söylemez. Samrat’ın izini süren Paro ve Shantu çok geçmeden onu bulurlar. Shatbandi ile Samrat yerine Sumer’in evlendiğini öğrenen Mohini ise bu duruma çok sinirlenir.
Maithili, Samrat’ın kaçırılmasının ardından büyük bir üzüntü yaşarken Mohini de ikiyüzlülüğünü sürdürmektedir. Sisodikana’nın adamları tarafından rehin alınan Samrat, Shantu ve Paro’nun yardımı ile kurtulur. Samrat’ı elinden kaçıran Sisodikana ise kızının düğününü yarım bırakmak niyetinde değildir ve Sumer’i zorla Shatabdi ile evlendirir. Yaşananları öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşayan Mohini ise hem Danver hem de Samrat’ın hışmına uğrar. Diğer yandan Paro, Sunehri üzerinden aileye daha da yakın olmak isteyen Shantu’dan şüphelenmeye başlar.

Abisi Samrat’a istenilmeye gidilen kız Sumer’e kalmıştır. Böylelikle hem Mohini hemde Sumer cezasını bulmuştur. Paro ise eve yeni gelen geline karşılama töreni hazırlar.

Mohini Sumer’e geline kötü davranmasını ve onu evden kaçırmasını söyler; ancak Sumer gelinin babasının tehditlerinden oldukça korkmuştur. Gelinin babası eğer kızına kötü davranılırsa aralarında ki anlaşmayı herkese söylemek ile tehdit eder.

Shatabdi ise yaman bir gelin çıkar. Gerdek gecesine gelen Sumer’i kemerle sağlam bir döver ve kaynanasına da tehditler savurur. Mohini şimdi başına büyük bela almıştır. Bu gelin ne Paro’ya ne de Maithili’ye benzemektedir.

Sumer ve annesi Mohini’nin yeni geline sürprizleri vardır. Süte acı katarlar; ancak gelin normal sütü içer ve acı sütü Sumer’e içirir.

Eve gelen Rudra her şeyden habersizdir.

Sensiz Olmaz 25 mayıs Fotoğrafları

 

Sensiz Olmaz 25 mayıs  Fragmanı