Sensiz Olmaz 24 mayıs salı 37. bölüm Kumar’ın Sırrı

Sensiz Olmaz 24 mayıs salı 37. bölüm Kumar’ın SırrıSensiz Olmaz 24 mayıs

Sensiz Olmaz  dizisi 24 mayıs salı akşamı yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Sensiz Olmaz dizisi 37. bölümü ile salı akşamı izleyici ile buluşacak . Eve gelen subay Kumar’ın büyük bir sırrı vardır. Kumar tüm karakterini değiştirerek eve gelmiş ve herkeze iyi görünmeye çalışmaktadır. Kumar’ın aklında ise abisi Varun’un öcü vardır.

Sensiz Olmaz 24 mayıs Özeti

Shantanu Kumar ise Sunehri’nin duyguları ile oynar ve onunla arkadaş olmak istediğini söyler. Sunehri ise Kumar’ı çok beğenir ve onu kaçırmak istemez.

Monhini ise oğlu Samarat’a ikinci gelini almaya çalışırken gelinin kalbini kırdığı için gelini Maithili’den özür diler.

Eve gelen Kumar’ın her hareketi Rudra’ya batmaktadır. Rudra kendisi gibi asker olan Kumar’ın kendisi ile karşılaştırılmasını sevmez. Özellikle Paro’yu Kumar’dan çok kıskanır. Kumar kadınların çok yorulduğunu bu nedenle bu gün erkeklerin yemekleri koyma teklifini getirir. Erkekler bunu kabul eder; ancak Rudra Paro’nun yemeğini Kumar’ın koymasına engel olur.

Rudra Aman’a Kumar’ı araştırmasını ister; çünkü Kumar’a güvenmemektedir.

Kumar ise kendisinden emindir ve Aman’ın kendisi ile ilgili olumsuz bir şey bulamayacağından emindir. Rudra Kumar’ın odasını ararken Kumar’a yakalanır.

Kumar abisinin fotoğrafını odasına saklamıştır. Rudra ise Kumar’ın odasında bulunan abisinin tam fotoğrafını bulmak üzereyken; yetişen Kumar buna engel olur.
Maithili, Samrat’ın kaçırılmasının ardından büyük bir üzüntü yaşarken Mohini de ikiyüzlülüğünü sürdürmektedir. Sisodikana’nın adamları tarafından rehin alınan Samrat, Shantu ve Paro’nun yardımı ile kurtulur. Samrat’ı elinden kaçıran Sisodikana ise kızının düğününü yarım bırakmak niyetinde değildir ve Sumer’i zorla Shatabdi ile evlendirir. Yaşananları öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşayan Mohini ise hem Danver hem de Samrat’ın hışmına uğrar. Diğer yandan Paro, Sunehri üzerinden aileye daha da yakın olmak isteyen Shantu’dan şüphelenmeye başlar.

Sensiz Olmaz 24 mayıs Fotoğrafları

Sensiz Olmaz 24 mayıs Fragmanı