Sensiz Olmaz 23 mayıs pazartesi 36. Bölüm Doğum Günü

Sensiz Olmaz 23 mayıs pazartesi 36. Bölüm Doğum GünüSensiz Olmaz 23 mayıs

Sensiz Olmaz dizisi Kana 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ederken; Sensiz Olmaz dizisinin 23 mayıs pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde Rudra’ya sürpriz doğum günü partisi yapılacak. İşte Sensiz Olmaz dizisi 36. bölüm özeti

Sensiz Olmaz 23 mayısta neler olacak?

Sensiz Olmaz dizisinin 23 mayıs pazartesi günü yayınlanacak 36. bölümünde Samarat tarafından telefon ile aranan Rudra aileyi kaçırdığını söyler. Yardımcısı ile ailesini kurtarmak için eve gelen Rudra büyük bir sürprizin parçası olduğunu bilemez. Paro Rudra’ya sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamış ve ona pasta yapmıştır. Rudra bu mutlu gününde annesini de affedecektir.

Doğum günü partisine gelenlerden Bsd başkanın Rudra ve Paro’nun balayına gitmediğini öğrenince onları balayına göndermek ister. Sonunda Paro ve Rudra’nın balayı hayalleri gerçek olacak derken Paro ve Rudra’dan öç almak isteyen bir oğlan girer sahneye.

Paro’nun eski nşanlısının kardeşi Rudra ve Paro’dan öç almak için gelmiştir ve hain planları vardır. İlk planı ise Rudra ve Paro’nun huzurunu bozmak ve onları öldürmektir.

Rudra ve Paro balayı için hazırlık yaparken bu yeni düşmandan habersiz deliler gibi aşk yaşamaktadırlar.
Rudra kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü partisinin ardından Paro ile birlikte çıkar. BSD Karargâhından geldiğini söyleyen bir adam görevinin Rudra ve Paro’nun can güvenliğini sağlamak için konakta yaşayacağını söyler. Rudra’nın gözü artık onun üzerindedir.
Rudra, Paro ile ilgili tehdit telefonunun ardından Aman ile birlikte hemen konağa gider ancak başka bir sürprizle karşılaşır. Konaktakiler ve General Singh, Rudra için özel bir doğum günü partisi hazırlamıştır. Partinin ardından Rudra ve Paro, balayına tatiline çıkmak için Jaipur şehrine doğru yola çıkarlar ancak yolda başlarına beklenmedik bir olay gelince korku dolu anlar yaşayan ikili yeniden eve dönerler. Bu sırada kendisinin BSD Generali tarafından Rudra ve Paro’nun can güvenliğini sağlaması için görevlendirildiğini söyleyen bir adam eve gelir.

Sensiz Olmaz dizisinde 24 mayısta neler olacağını öğrenmek için [mavibuton]TIKLA[/mavibuton]

Sensiz Olmaz 23 mayıs Resimleri

Sensiz Olmaz

Sensiz Olmaz 23 mayıs Fragmanı

Sensiz Olmaz 23 mayıs pazartesi 36. Bölüm Doğum Günü (1 Yorum)