Sensiz Olmaz 21 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 4. Bölüm Özeti Paro zor durumda

Burak 20 Eyl 2017 Sensiz Olmaz(Rangrasiya)  0

Kanal 7’nin tekrarı ile ekranlara gelen ve en çok izlenen dizilerinden olan Sensiz Olmaz dizisi 21 eylül perşembe günü 21:30 da 4. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. İşte Sensiz Olmaz 21 eylül özeti

Sensiz Olmaz 4. Bölüm Özeti

Nişanlısının gözünün önünde BSD tarafından vurulup, öldürülmesiyle Parvatı onlara karşı kin ve nefretle dolar. Rudra’yı ilk ele geçen şansda onu öldürecegine, Varun’un intikamını alacağına ant içer.

Rudra Paroyu nezarethanede bir odaya kapatır. Ona yemek verir, ama yemez. Paro Rudraya: “Benim kocamı öldürdün” der. Kendi arkadaşlarından, kendi ailesinden, kendi toprağından uzak olan Parvati çaresizce ağlar. Ne yapacağını bilemez.

Rudra’ya çalışanların bir tanesi gelir ve ona silahlarla ilgili her şeyi Tejewat’ın ayarladığını ifade edebilcek birisi kaldımı der. Rudra onu kapalı odanın yanına getirerek işte ifade verecek kişi diyerek Paroyu gösterir.

Tejewat ise kendini bu olaylardan rahat olması için halkı toplayacak. Halkı BSD subayılarına karşı dolduracak. Onların sebepsiz yere saldırdığını anlatmaya çalşıcak ama silahdan  hiç birşey bahsetmeyecektir. Fedakarlık yapmaya hazırmısınız diyecek. Halk ise: “Evet, evet, evet” diye bağıracak.

Rudra Paronun kapalı kaldığı odasına girecektir.Parvati ne olup bittiğini sorduğunda ise seni azad ediyorum diyecek. Paro bu duyduklarına çok mutlu olacak. Onu kendi toprağına götürcek. Paro Teyzesine sımsıkı sarılacak..Lakin teyzesi ona hiç yüz vermeyecek. Teyzesi Rudra’ya bu kız kim der. Tejewat’da öyle durmaz. Belliki bu kız gelin olmuş ama bu bizim köyümüzden değil diyecek. O an Rudra silahını Krala karşı tutacak.

Sensiz Olmaz 21 Eylül Fragmanı

Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti 34. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 30 Ekim Özeti 33. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 25 Ekim Özeti 32. Bölüm Fragmanı
Sensiz Olmaz 24 Ekim Fragmanı 31. Bölüm Özeti

“Sensiz Olmaz 21 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 4. Bölüm Özeti Paro zor durumda” üzerine 3 yorum

 1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kızlar ben çok mutluyum yaaaa; ;))))))))
  Meger ben bu diziyi izlemeyi ne çok özlemişim

  Kralicem sana bir önceki sayfada cvp yazdım

  TEJAVAT pisliği senin sonunda gelecek az bekle

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   Nursel özetleri sen yazar mısın? Hem çok iyi biliyorsun kısa kısa yazıverirsin. Hatta ses kaydı yapıp atsan bile ben yazarım özetleri Sensiz Olmaz’ın

   1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Tabiki de yazarım Resul Bey bu dizi benim 2. Favori dizim. Neden olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.