Sensiz Olmaz 20 mayıs cuma Fragmanı 35. Bölüm Samarat’a Kız Bakma

Sensiz Olmaz 20 mayıs cuma Fragmanı 35. Bölüm Samarat’a Kız BakmaSensiz Olmaz samarat

Sensiz Olmaz dizisi 20 mayıs cuma akşamı 35. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. 20 mayıs cuma akşamı yayınlanan Sensiz Olmaz dizisi 35. Bölüm ile birhafta daha bitti. Bakalım Sensiz Olmaz dizisinin önümüzde ki haftalarında neler olacak? Sensiz Olmaz dizisinde finale çok az kaldı.

Sensiz Olmaz dizisi ne zaman final yapacak ? Sensiz Olmaz yeni sezonda devam edecek mi? Detaylar İçin [pembebuton]TIKLA[/pembebuton]

Sensiz Olmaz 20 mayıs Cuma Özeti

Sensiz Olmaz dizisinde 20 mayıs cuma günü evde bir bayarm hazırlığı vardır. Evli kadınlar mutlu bir evlilik geçirmek için bu orucu tutmalıdırlar. Paro’da bu orucu tutmak ister; ancak zaten bacağından yaralı olan Paro’nun bu orucu tutmasına Rudra’nın gönlü yoktur. Paro ise gizli gizli bu orucu tutup Rudra ile balayına gitmek ister.

Rudra ve Paro balayına hazırlanırken evlilikleri bitmek üzere olan bir çift vardır. Samarat’ın bebeğinin olmaması Monhini’ni en büyük sıkıntısıdır. Türk kayanana gibi oğlunu ikince kere evlendirmek ister. Samarat’a bir iş görüşmesine gidileceği söylenir; ancak kız görmeye götürülür. Samarat’a münasip görülen kız ise 31 yaşındadır ve oldukça beceriksizdir. Samarat başına gelenleri anladığında annesine çok kızar; ancak Monhini karısı Maithili’nin kısır olduğunu söyler.

Rudra ise Tejewat’ın peşindedir. Sınırda yaşanan hareketlilik ile ortalık karışır. Rudra kendisine bir şey olursa karısını yengesine emanet eder.

Paro için önemli olan  bebeki alan Rudra bunu saklamak için Paro’ya yaklaşmak ve ona dokunmak zorunda kalır.
Paro’nun başına bir şey gelmesinden korkan Rudra bir an önce ona saldıran kişiyi bulmak ister. Mohini sonunda Samrat için uygun bir gelin adayı bulmuştur ve oğlunu kandırarak ikiliyi tanıştırmaya çalışır. Rudra’nın yaptığı plan işe yarayınca gizemli düşman yeniden ortaya çıkar.