Sensiz Olmaz 2 Ekim Özeti Sensiz Olmaz 15. Bölüm Zerdeçal Töreni

Sensiz Olmaz 2 Ekim pazartesi günü 15. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Sensiz Olmaz’ın yeni bölümünde Zerdeçal Törenini izleyeceğiz

Sensiz Olmaz 15. Bölüm Özeti

Mohini Tejewat’la konuşmak için ona arar. Telefonu Mala açar, ondan kim olduğunu sorduğunda Mohini lafı geveleyip durur, taa ki telefonu Tejewat alana kadar. Mohini ona Paro’yu göndereceğini söyler.

Zerdeçal törenine hazırlıklar tamdır. Rudra ile Paro gelirler. Rudra’nın elbisesi ilişince Paro ona dikkat et diyerek onu ayırır.

Zerdeçal töreni başladı.Her kes birer birer zerdeçal sürer…o anda Layla’da gelecek. Rudra’ya sürdükten sonra 1 kap zerdeçalı dışarıya götürür. Sen beni suçladın diyerek o zerdeçala yüzü yaralayan zehiri katar. Paro’nun yanına giderek onla konuşmaya başlar. Yaprağa bol miktarda zehirli zerdeçalı alarak, Paro’nun her yerine sürecek. Son olarak kulağına canavarı nasıl evcil yaptın diyerek sırtınada sürecek. Paro hiç birşeyden haberi yoktur. Layla tam gidecekken Rudra karşısına çıkar ve hesap sorar.

Elindeki zerdeçalı görerek ne yaptın der. Layla ise düğün gününde bile böylesin, güvenme bana bundan sonra diyecek. Rudra’nın eli o zerdeçala azcık olsada batar. Layla orda tüm yaptığını hareketleriyle ifşa edecek. Herşeyi anlayan Rudra Paro’nun elinden tutarak onu hızlı bir şekilde suyun yanına götürür. Onun başından su döker, suyla zehiri ayırmaya çalışır. Paro ise hayır yapma, ayrıl diye itiraz edip durur. Rudra ona bu zerdeçal zehirli, güven bana desede, Paro ona güvenmez, taaki zehir canını acıtmaya başlayana kadar. O anlar romantik anlar bile yaşanır.Rudra onu yıkamaya başlar. Paro’nun Rudra tarafından yıkandığını gören Layla adeta çılgına döner. Bıçakla onun yanına gelerek öldürmeye çalışır.Paro Rudra diye bağıracak. Rudra yine onu Layla’yı iterek kurtaracaktır.

Layla’nın kafası yaralanır ve kanar. O kız için beni ittin, bunu nasıl yaptın diyecek. Rudra Paro’nun önünde duracaktır. Layla ona bizim ilişkimizi ona anlattın mı diyerek, Paro’ya bakarak anlatmaya çalışırken Rudra ona bağırarak Yeter der. Layla’ya gördükleri çok ağır değecek. Rudra Paro’nun üzerine bir şal ile örterek, her zamanki gibi onu Sunehri’nin odasına gönderir. Artık Rudra ile Layla tekdir. Layla ona 8 yıllık tanıdığına karşı 8 hafta tanıdığını mı koruyorsun sen, benim sana olan  aşkıma nasıl yaparsın derken, Rudra aramızda aşk falan olmadı diyecek. O kızla aranda ne var dediğinde, Bizim diye cümle kurmaya çalışan Rudra’nın sözleri Layla’yı dahada kötü duruma düşürecek. Artik aramızda hiç birşey kalmadı, git Paro dediğinde Layla: “Layla ben Layla” diyecek.

Düğün günü yaklaşmıştır. Rudra son kez Paro’ya imzalar mısın diyecek. Paro asla diyerek yine reddeder. Mohini melekler gibi takılır. Maitri Paro’yu arabaya götürmek istediğinde Mohini onun gelinliğini yırtacak. İki dakikada dikersin sen, çobucak bunu hallet sonra gidelim der. Rudra’ya ise siz gidin Paro hala hazır değil diyecek. Dilsheer’de Paro ile gelecek. Ama cadaloz Mohini herşeyi Kral Thakur’la planladığı için hiç kimsenin engel olmasını istemez. Dilsheer’e başlığını takmalısın diyerek onu başka bir odaya gönderir. Tam o sırada Sunehri küpesini almak için eve gelir. Paro’yu ise cadaloz Mohini tek başına arabaya bindirerek gönderir. Yerine sahte gelini tutacaktır. Yüzünü değil gelinliğini görsün, ne yapmadığını biliyorsundur umarım diyecek. Sahte gelin evet odayı ateşe vericem diyerek, Dilsheer’in odasına gidecek. Odaya ateş çıkarıcıyı fırlatacak, bunu Sunehri görecek. Dilsheer yangının içinde demi kısılmaya başlar.

Düğüne Sunehri ile Dilsheer’den başka herkes yerine gelmiştir. Mohini Thakur ike konuşur. Thakur onları ayırmak için müthiş plan hazırlamıştır. Bu plana Rudra aldanır. Paro ise tek kalır. O sırada Tejewat onun yanına gelir, gel canım seni kurtarmaya geldim laflarıyla Paro’yu inandırır. Maitri engel olmak istese de Mohini onu durdurur. Rudra her şeyin farkına varır, tüm hızıyla Paro’nun yanına koşar. Tejewat onun karşısına çıkıcakdır. Arkasında duran Paro’yu gösterek artık ait olduğu yerdedir diyecek. Kısa sürede olaylar yaşanır. Tejewat Rudra’yı öldürmek ister. Bu iş olmaz. Silah Rudra’nın eline geçince Tejewat’a doğru tutacak. Tam silahı çektim derken, Paro onun kafasına dayakla vuracak.

 

dizibilgi google play

Sensiz Olmaz 2 Ekim Özeti Sensiz Olmaz 15. Bölüm Zerdeçal Töreni (55 Yorum)

 1. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kraliçem defom kafanız karıştı farkındayım
  Söyle söyleyim:
  12.13.14. Bölümleri ben yazdım
  16. Ve 17. Bölümleri de resul beye gönderdim
  15. Bölümü kim yazdı bilmiyorum…
  Sıkıntı yok önemli olan dizi özetlerinin yayınlanıyor olması:))))) sizi seviyorum ve özet yazmaya gidiyorum. ;))))))

  • Haklisin hulyaa laylaya bende uzuluyorum 8 yilini vetdigi adami 2gunde paro kapti emekleri bosa gitti zavallini n rudra ile evlenmek onun hskkiydi sanki ama basrol degil yinede diziyi seviyorm kacirmadan izliyorum bu arada rudranin gercek hauattaki esi zor sevdanin oyuncusu nikhat karekterindeki kiz:)

 2. Kizlar hepinize Allah rahatlik versin.Mişıl mışıl uyuyun⚘⚘
  REYHANCIMM neden yazmadin?Allah korusun fenalastin mi yoksa??Aman arada ses ver opuyrm seni canim❣
  ||♡◇♧☆
  ELAMM AHIRETLIGIM⚘⚘CANIMIN ICI❤IYI GECELER BITANEM❣☀☉
  ELAMM❤DEFNE

 3. Allahim ya gülmekten öldüm.Kizı öyle bi yikayisi vardiki binbasinin dur kız koktun hemen bıci bıci yaptiralim sana der gibi:))Yalniz Parvatinin bakislari nasildi sapik midir nedir der gibi korktu:)Ee kim olsa korkar Allah icin.Benide adamin biri oyle sürukleyip hortumla bi hışım yikamaya kalksa:hopp çüşs nöruyon kara binbaşı derim yani:)))Allahim şu Layla beni hem güldüruyo hem üzüyo hâli icler acisi garibimin.Onca yıl koynunda besledigi binbaşı yılan ciktı.Acı bi sey kiskanclik..
  ☘☘☘☘
  FERIDECIM Sanayanin guzelliginden bize ne?Biz yeteneginden bahsediyorz.Hep derim hickimse Turk oyuncular kadar guzel olamaz diye**
  ☘☘☘☘
  NUTSELCIMM yok kiz benim kimseyle aramda kalıci bi gerginlik olamaz.Yanliş anlasilmalar oldu sadece.Seviyorum ben Hülyayi:))
  ☘☘☘☘☘
  MAHRICIMM hosgeldin.Demek internet sorunu yuzinden yoktun.Bide ozledim galiba diyo şu yaramaz kiza bak hele :))
  Ya bu ozetleri kim yaziyo anlamadim??Nursel mi Mahri mi yoksa Resul bey mi??kafam karisti..Tabi benim icin fark etmez.Kim yazarsa,yazsin Allah ondan hep razi olsun vakit ayirdigi icin.Sadece kaos oluyoda bazen meraktan sordum..

  • Kız Defnem maşaAllah sana hoşgörülüsün yüzü kusurlu kız kusurların olayım 😉 😉 😉

 4. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Bu zerdeçal sahnesi beni bitiriyor

  Rudram ne güzel yıkadı karısını…:)))))

  • Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekerciği*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Evet şeker arkadaşım yaa çok güzel yıkadı Paroyuuu:):):)
   Yalnız ben Laylaya da çok üzülüyorum yaaa çokda güzel bi kadın vallah Parıdan çon daha güzel o gözleri yüzü çok güzel oyuncunun ismini bilmiyorum amma baş rol olacak kadın Rudranın yanına çok güzel yakılıyor ve binbaşıya deli gibi aşık amma geleceği olmadığını bile bile binbaşıya aşık olmuş tabi aşk laftan anlamaz dimi şeker arkadaşım?:)):))
   Birde tatlişim bu yalancı Mahri amca ne diyor yaaa özetleri kendisi yazdığı yalanını atıyor:))))))):))))

 5. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Selam canlarim
  Selam kankilerim
  Kraliçem defom lütfen bu gerginligi bırakın atın üzerinizden ikinizde benim için kiymetlisiniz lütfen yapmayin

 6. HÜLYA SEN NE KAVGACI SALDRGAN KISKANC İÇİN PİSLİKLLE DOLU
  ZIR DELİ SALDRGAN KODOZ KÜPEK HÜLYA BEN KÖTÜ BİR ŞEY DEMEDİM DİZİNİN SAATI YANLIŞ YANLIŞ OLDUĞUNU DEDİM
  ASIL SEN ÖĞRENDE GEL CAHİL GERİ ZEKALI ZIR DELİ
  16 :00 DA KÖRDÜĞÜM BAŞLIYOR SENSİZ OLMAZ 21 DE BAŞLIYOR ANLADINMI EŞEK SURATLI HÜLYA

 7. Yine unuttumyaa NUR SALKIMIM..canim canim firtinam… bu büyük kusuruma bakma… 🙂 senide inanılmaz özledim..geçen seferde yazmamıştım sana ..
  Allaha emanet oool 🙂 görüşürüz..inşallah bana kırılmamışsındır

 8. Ohh sonunda burayada girebildik..
  İlk önce selamlar 🙂
  Nasılsınız bakalım???
  Şimdi özetler neden yok onu açıklıyım..biara ben gözümden dolayı yazamadım..12/13/14
  Sonra 15den başladım Ablye gönderdim..Resul abi o kadar meşgulki herşeyi karıştırmış.
  16yıda tüm detayıyla birlikte geçen gün gönderdim ama maalesef yayınlamadı. İşi çok adamın.. o yüzden arkadaşlar az süreliğine olsada böyle olacak.Bilgi veriyim dedim 🙂

  Burayı özlemişim ayol..vpnsiz artık girilmiyor..o yüzden yoktum..sorunuda şimdi çözdüm..
  Zaram, Serpilim, Defnem, Elacım ve Sedefim bizim kızlardan sadece bunlar galiba özlemişim 🙂
  Ayşem nerdee??? Alina??
  Zineti bilyoruz 😉 😉
  Neyse ben kaçar…
  sonra yine yazarım..girebilirsem tabi..ay unutyordum
  SEVGİLİ GÜNEL! HATAYI OLDUKÇA TEZ ZAMANDA DÜZELTİRİS. RESUL ABİ BİR BOŞ ZAMAN BULSUN…

 9. Nurdanım hamdolsun iyiyim oğluşumda çok şükür iyi.. 17 aylık oldu :))Ahmed pirensim kaça gediyor? Esma pirensesim okula başladmı? :)) Evet Sanaya Oskarık oyuncu Sanaya’nın bakışları harika :))
  Defnem kalbi güzel arkadaşım Allah razı olsun iyiyim

  • ZARAM canım mereba. Nasılsın? Ay 4 aydır buralarda yoktum. Sizleri çok çok özlemişşim. Surivivor sayfasına bakdım orda yokdunuz. Bende sayfaları dolaştım. Sonunda seni ve Serpil ablayı buldum. Canım peki söylermisin Eylül, Zinet, Aygün ve diyerleri nerde? Bu arada geçde olsa doğum günün kutlu olsun:-) Benim için bebişini öp olurmu. Hadi hoşcakal. Ben yine urarım:-)

  • Oooo maşaAllah barekAllah daha delikanlı olmuş paşamm Ahmet Serhan 3 e geçti bu sene Esmanur Didar da 4. Yaşın içinde henüz erken okul için teyZesi artık seneye ana okulu sonraki sene inşAllah

 10. İyi akşamlar canım abloşlarım nasılsınız bakiyim ben çok yorgunum yatıyorum allah rahatlık versin inşallah hayırlı geceler diliyorum tatlı rüyalar sizi çok seviyorum byy

  • Cahilciim Nurselciimi kötülemeye çalışırken kendini rezil ediyorsun:)))))))))
   Öğren de gel aptaaall cahil:))))))

  • Sanaya falan cok buyutmeyin bence gercekte gundelik hayatta gorseniz kacariniz vucutlarina bile fondoten suruyolar oyle degiler ama dize isik altinda oyle gozukuyorlar makyaj sanati cok gelismis dehset makjaj yapiyorlar acik renkte gozukmek icin

 11. ❤Nurdanım ❤nasılsın⁉ bitanem :))
  kına sahnesni Bende çok severim şarklarnı çok severim, severek izliyorum keşki sonunda güzel olsaydı :))
  ❤Defnem❤ kalbi güzel arkadaşım nasılsın? :)) hayat nasıl gediyor?⁉ ❤:))))
  ❤Elam ❤kankam benim hamdolsun iyiyim sen nasılsın Aşkım
  ❤ZAEL ❤SENİ ÇOK SEVİYORUM

  • Zaramm zarif çiçeğim nasıl gidiyor hayatt nasılsın paşam nasıll ne kadarlık oldu

   Bende evdeyim okul ev işi yemek akşam oluyor arada sensiz olmazı izleyip bide çay içiyorsam mutlu hissediyorum kendimi çocuklar akşama kadar kudurup duruyorlar çok şamatalılar yaa

   Sensiz olmaz mükemmel bir senaryo müthiş oyunculuklar dinazor mohiniden tut tejawata kadar herkes mükemmel rol yapıyor tabiki Paroya yani Sanaya irani ye bayılıyorum kadın oskarlık oyuncu korkması sevmesi nefes alış verişi her şeyiyle mükemmel bir oyuncu eee binbaşının da özelliklerini es geçmeyelim tabikii oda iyi bir asker mükemmel bir vatan sever dediya paroya keşke yanlış şeyleri savunmasan diye ahh ne bileyim yinede güzel öyle aşk meşk işleriii

   Defnee gamzelimm kız bak aşık olmadan sakın evlenme haa gazmelerini çalarım yoksa kusursuz olursun sonra 😉 😉 😉 😉 o kalp atışını hisset lütfen bakışmaları yapp ama türk erkekleri malesef o konuda beceriksizler gözleri başka tarafa kayıyoo

   Gözlerin konuşması demişken Kenan imirzalıoğlu nun bakışlarını çok severim adam konuşuyor gözleriyle dimi Elamm katılıyonmu sende bana

   Kıymetlilerim iyi varsınız

   • Ha haa Nurdancim alemsin beni cok güldürdün:))3tane gamzem var hepsi de sana feda olsun bitanem 😉 bende aşk evligi yapmayi cok isterim inan.Doğrusunu istersen aşık olunan kadin oldum hep.Cok ama çok sevildim.Sevilmeyi ve romantizmi hep tattim ama bi yerlerde kaderimin yönetmeni:kestik bu kadar mutluluk sana yeter dedi:))
    Evet Kenanin bakislari harika.Ozellikle de karisi Sineme bakarken gözleri ışildiyor..Evet Sanaya Oskarlik bi kadin.Keske Turkiyede olsaydi Drashtiyle..

 12. İyi günler abloşlarım kardeşlerim nasılsınız serpil ablammm teşekkürler sanada kolay gelsin abloşlarım size bi haberim var aamir khan 4 ekimde Türkiyeye geliyor yeni filiminin tanıtımları için üstelik filim türkiyedede 20 ekimde vizyona giricekmiş neyse ben işime döneyim sizi çok seviyorum görüşürüz sonra byy

 13. Hulyacim konu kapanmamisti sadece ben susmustum yeni sayfa icin.Yahu Allah rizasi icin ben fanlara yonelik bi konusma yapmadim.Onlar benim akrabam degilki yaptigim yorumlardan cikarim olsun.Evet kadinlari daha basarili buluyorum.Sadece ben degil dizifilmlerin konusuda kadin etrafinda dönuyor.Eger ben bunu sadece Barun icin soyleseydim sana hak verirdim.Ama ben bütun erkekler icin aynisini soyledim.Kadin düsmanisin falan demedim..
  Ve evet hint polisiyelerini bizim seyirci icin uygun bulmuyorum.Dövuş sahneleri komedi gibi.Arka Sokaklarin 100bolumu hindistana satildi ama sadece 40bolumu izlenebildi.Sevmedi adamlar tutmadi bizim polisiye Riza Baba.ne diyim simdi tuttu mu diyim yalanmi soyliyim..ama adini feriha koydum rekor kirdi hindistanda..
  Felsefe şu mu yani:benim sevdigim oyuncu 1numaradadir.her zaman zirvededir,ondan daha iyisi asla gelmiycek,en mukemmeldir,ölümsüzdür,asla basarisiz olmayacaktir..öyle mi Hülyoş??..ben bunu kabul etmiyorum.Onlar devlet memuru degil garantili hayatlari olsun
  Tabiki durum degerlendirmesi yapip medya analizini paylasicam.Bi insana göklere cikarip,diger insani kücuk dusurmek bana madalya kazandirmiycak.Hakikaten bunlardan bunaldim ve bi kalem gecmek istiyorum…

  • Arnavı mok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Evet Defnoş ben de tam da bunu söylemek istiyordum sana 🙂
   BİRİLERİNİ AŞIRI ÖVEREK VE BİRİLERİNİ DE AŞIRI KÖTÜLEYEREK ALTIN MADALYA KAZANMAYACAKSIN PEKİ NİYE YAPIYORSUN TATLİŞİM O ZAMAN BUNU?:)))))))

   • Evet HÜLYACIMM itiraf ediyorum.
    Evet ben senin sevdigin oyunculari kücük dusürmeye calistim.Evet Madalya verecekler bana altin hemde..
    Sanaya cok eski dostum kankim oldugu icin onu üstun gördum Barunu aşagiladim.Elimden gelse bi kasik suda bogucam onu.
    Aviye desen kıl oldum bi kere.Renkli gozleriyle Turk halkina nazar degdirir diye istedim.Onun babasini da hic sevmezdim.zahit akmani tehdit edicem ve dizilerinin satin alinmasini engelliycem.
    Oldu mu itirafimi begendin mi?Simdi yeterince tatmin ettiysem seni bu konuyu sonsuza kadar kapaticam musadenle.Nede olsa icimdeki kötulukleri döktum.senin fani oldugun oyuncular 1numara ölumsüz en mükemmeli dahada hickimse gelmiyecek..hakikaten inanilir gibi degil

    • Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amna şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

     Evet Defneciim hakikaten inanılır gibi değil:))))
     Şu yazdığın yorumu sen değil de Anonim kadın fasulye teyze yazmış gibi sanki sadece Vampirela ve Sosyopat eksik:)))))))))
     Amma ben yine de sana kızmıyorum herşeye rağmen çünkü ben arkadaşım dediğim kişilere kolay kolay kızamıyorum evet hak ettikleri zaman hak ettikleri cevabı veririm amma kızamam:):):):)
     O yüzden senin bana yazdıklarına karşılık ben sana gitarımla GESİ BAĞLARINI çalıp ve söylüyorum benim sana hediyem olsun:):):)
     Neden Gesi Bağları bilmiyorum içimden o geldi ve ayrıca kendimde çok seviyorum Gesi Bağlarını hem söylemeyi hem de çalmayı:):)
     Allaha emanet ol:)

     • Anonim kim teyze..ha şu arada yazan kişi..ilahi Hülyoş.Biliyosun bicok seyi alttan alan bi insanim ama bazen iletisimimizde aramiza o kadar büyuk bi duvar örüyorsunki sana ulasamiyorum.Ben burda binlerce sanatcidan bahsediyorum.Kendi sevdigim oyuncularin bile elestiri analizini yapiyorum.Ustelik Barunu cok sevdimi,Aviyi de begendimi biliyosun.Ne olmus bir iki medya analizi yaptiysam.Hakaret etmedimki.Bana hak ettigim cevabi vermekten bahsediyosun.
      Rica ediyorum normal hayatimiza dönelim.Elalemin putperestleri yüzunden gerilmek istemiyorum.Sen Gesi baglarini istiyosun,bende Allahim neydi günahim sarkisini istiyorum:))
      Öpuyorum seni Hülyos❤yeni sayfanin yeni baslangicini yapalim gari:))

 14. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️ZARAMMM KANKAM AŞKIM ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️
  REYHOŞUM KANKİTOŞKUM BEN SANA ÖZEL YAZACAGIMDAN DOLAYI SENİN İSMİNİ ORAYA YAZMADIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️HÜLYAMMMMM AŞKİTOŞKOM TATLİŞKOM CANIM ❤️❤️
  ❤️❤️NURSELCİM CANIM İÇİ GÜZELLER GÜZELİ ❤️❤️
  ❤️❤️TUANAM ABLASININ GÜZELLER GÜZELİ NERDESİN SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM ❤️❤️
  ❤️❤️NURDANIM BALIM ZARİFİM ❤️❤️
  ❤️❤️RZALİ BİRTANEM NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ❤️❤️
  ❤️❤️DENİZİMMMM ŞEKERPAREM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️GÜZELLİK BİRTANEM❤️❤️
  ❤️❤️SERPİLİM ORKİDEM ❤️❤️
  ❤️❤️ASİMM CANIM ARKADAŞIM❤️❤️
  ❤️❤️ASLICIM BİRTANEM ❤️❤️
  ❤️❤️SEDOŞUM KIR ÇİÇEGİM ❤️❤️
  ❤️❤️ZÜLAYCIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️OYA CANIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️MAHRİMM ( ) GÜZEL BİR KELİME BUL ONU YAZACAM ONUN İÇİN İSMİNİN YANI BOŞ ❤️❤️
  ❤️❤️BURCU CANIM❤️❤️
  ❤️❤️BEGÜMÜM CANIM❤️❤️
  ❤️❤️BÜŞRACIM CANIM ❤️❤️
  ❤️❤️NÜLİFER BİRTANEM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️HELİNİM CANIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️LAÇİNCİM BİRTANEM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN GÜLÜM ❤️❤️
  ❤️❤️ZEYNOM CANIM NERDESİN ❤️❤️
  ❤️❤️MEYSELİM CANIM❤️❤️
  ❤️❤️MERVEMMM BİRTANEM❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  RUHUMUN İKİZİ CANIM İÇİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMEN DİLEGİYLE
  NADİDE GÜLÜM MOREL KAYNAĞIM
  ❤️SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ❤️
  ❤️ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK❤️
  ❤️ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK❤️
  ❤️SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM❤️
  HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN
  ALLAHIMA EMANETSİN
  ❤️❤️❤️KELEBEĞİM❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELAM❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

  • ELAMM CANIMIN ICI HAMD OLSUN.SEN NASILSIN KELEBEKIMM?
   COK OPUYR VE SEVIYRMM SENI⚘⚘❤❤✨❣☉☀

 15. He ya evet binbasinin zerdacal töreninde Paroyu haldur huldur goturup yikamasi cok komikti.Paro bi de inanmiyo.Sanki binbaşı sana kese atmaya cok merakli 🙂
  Yada meraklidir belki bilemeyiz 😉 ama kisa bi duşun altinda gecirilen romantik anlar ömre bedel❤

  • Oyy oyy oyy kına da yakılmış akşam izleyemedim şimdi okuldan geldim izliyorum çok tatlılar yaaaa binbaşının koruma içgüdüsüne bayılıyorum yaa ödü kopuyor bişey olcak diye

 16. MERHABALAR❤
  REYHANIM Tünaydin cankuş☀
  ☘☘☘☘
  SERPILIMM eksik olma cok sagol zarif ogretmenim⚘
  ⚘⚘⚘⚘
  NURDANCIMM cok haklisin.SO’nun her ani cok özel ve merakla beklenesi..
  ☘☘☘Bi insan düşünunki hayatina biri dahil oluyo bigün ansizin.Apansizin karsina cikiyor.Ve gariptirki onu görür görmez hayatinin ve kaderinin bir parcasi olacagini anliyosun.Bu sana ilahi bi hediye mi ilahi bi ceza mi kestiremiyosun tabi o ayri☺Size hic oldu mu bilmiyorum ben bazen bi kere gordugum yada tokalaştigim bi insanin o an bi elektriklenme oluyo ve ben onun hayatima dahil olucani anliyorum.Şu an en yakin dostum olan universitedeki arkadasimlada bu sekilde tanismistim.Tokalasirken elektrigimiz birbirimizi carpmisti(gercek bi elektrik kivilcim)..tuhaf
  Binbasi şu an Paroya bile tahammul edemedigi anlar oluyo ama ilerde Paro öldüğunde onu rüyasinda bi kez görmek icin cırpinacak.O yuzden sevdiklerimizin kiymetini sagken anlamak cok onemli°°°

 17. İyi günler abloşlarım nasılsınız benim işim çoktu dün kuaföre gittim yazamadım neler yapıyorsunuz bakiyim neyse ben işteyim by sizi çok seviyorum

  • Denız ım ve Begum um sızlerın de gunu aydın neşesı bol olsun.Denız ım sende benım ıçın çok degerlısın.Begum um canım kolay gelsın.Ası Fırtınam ben çok ıyıyım.Çocuklarla resım yapıyoruz.Defnem dızı yorumların çok guzel.Okumadan geçemıyorum.Hepınızi çok sevıyorum.Okul çıkışında yazarım

 18. ❤️❤️❤️❤️❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  Cennet nerede bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerde, bazen gündüzlerde, bazen gecelerde ama; en güzeli…SEVGİ DOLU YÜREKLERDE…Günaydınlar, Hayırlı GÜNLER

  SİZİ GİDİ SİZİ kızlar bende bizi kızlar nerde diye merak EDİYORDUM
  CANIM ARKADAŞLARIMA

  GÜNAYDIN ❤️GÜNAYDIN ❤️GÜNAYDIN

  DEFNEMMMMM
  MADUŞUMMMM
  ASİ FIRTINAM
  VE
  SİTEDEKİ ARKADAŞLAR SİZEDE GÜNAYDINNNNNNNNLAR

  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 19. arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Reyhom size özet yazabilmek için şu saatte bile uyumadım şimdi resul beye 16. Bölüm özetini yazıp gönderdim 17. Bölüme geçtim… yorgunluktan ölüyorum..

  Bu arada özetler aceleye geldi 12 13 ve 14. Bölüm özetlerini kısa yazdığım için resul bey hepsini bir vermiş

  • Gunaydin nurselim elerine sağlık çok güzel yazmişsin insanın okuması geliyor vallah
   Artık bizi özetsiz bırakmasın
   İNŞALLAH:)))
   HülyaciM defnecim elacim hepnıze günaydın ALLAH emanet olun

 20. Aşkitom 15.bolüm özeti yukarıya şimdi etiketlenmiş:):)
  Şeker arkadaşım senin binbaşı harikaydı yine bu akşam:):)Paroyu evlilikle korkutmaya çalışırken kendisine aşık ediyor kızı pamuk kalpli sert adam:):):)Paroya öyle yaklaşırsa zaten kız kendi isteği ile evlenecek onunla:):):)
  Şeker arkadaşım İYİ GECELER diliyorum sana:):)
  Reyhancıım ve diğer tatliş arkadaşlarım size de İYİ GECELER diliyorum:):)

  • arnav kushi rudra paro hayrani:Nursel :) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤HULLAM KRALICEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dedi ki:

   Canlarim gece gece 12. 13. Ve 14. Bolum ozetlerini yazdim cok kisa ve acele oldu kusura bakmayin.
   Şimdi 16. Bölümüde yazıp Resul beye gönderdim

   Kraliçem kankilerim sızı çok ihmal ettiğimin farkındayım ama bunu keyiften yapmıyorum çok yoğunum saat 10 da geldim eve … Sizi Seviyorum

   • Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

    GÜNAYDIN şeker arkadaşım Nurselciim;)
    GÜNAYDIN REYHANCIIM canım arkadaşım ve sayfanın diğer tatliş kızları:)
    Şeker arkadaşım sen başladıysan özetleri yazmaya artık sayfa düzene girer ben bundan eminim aşkitom:):)
    Şimdi çok acelem var gün içinde belki yine yazarım yazamasam da artık akşama görüşürüz:):)
    Tatliş arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ve kaçıyorum:):)
    Ba Baaayyyyy:):)

 21. Offf..bu olaylar hakkindaki son basin aciklamami yapip,sağlamasini bitiricem.Oncelikle Anonim kardes bi takipci olarak buraya yorum yazmk en buyuk hakkiniz.Fakat arkadaslarimla aramizda her ne olursa olsun burada kalir ve kendi aramizda hallederiz.Onlara baskalarinin hakaret etmesini asla onaylamam.Gerçi bugune kadar hicbi kavgaya engel olamadim.Ama Anonim seninle sohbet etmedigimiz halde beni cok iyi analiz edip,tanidigin icin müteşekkirim sana.Doğru ben hicbir oyuncu icin dostlarimi kırip,onlarla tartismam.Çünkü o aktorlerle hayatim boyunca konusamiycam.Ama sanal bile olsa buradaki kizlarla olan sohbetim herkesten daha degerli.O yüzden sevdigim oyunculara yapilan hakaretlere karsilik vermedim.Ama bende üzüldüm ve kırgınim.Sadece 2konu hakkinda konustum.Oyuncularin partner performansi ve bi dizinin ülkemize uyup uymadigi.Vivianin Vampir dizisi bizim seyircimiz icin uygun degil.Kanlı aşklar,hayaletler.Ev hanimlari coluguyla cocuguyla yada 70yasindaki nine bu diziyi izliyo.Nasil izlesin peki?Aa simdi noldu.Aa simdi ne oldu benim Vivian fani bi sürü dostum var beni dostluktan reddetsinler.Burak Ozcivitin Kücük Sirlar diye bi dizisi var.Kesinlikle hindistan gibi kültüre sahip olan ülkeler icin uygun degil.Kim kimin yatagindan cikiyo belli degil.Aman Allahim Defne kendi sevdigi oyunculari bile küçuk düşurdü.Ne utanmaz kızmiş iyi gibide görunuyodu:)Benim oyunculara olan sevgim baska,sanat dunyasindaki gerceklik baskadir.Onlar benim babamin kucuk oglu yada kizi degil.Durum neyse medyadaki gerceklik neyse onu paylasiyorum.Kimseye garezim yada taraf tuttugum yok.Sirf arkadaslarimin merakini gidermk icin bilgileri paylasiyorum.Allahin hintlilerinin meraklisi degilim.Samimiyetimden ve iyi niyetimden şüphe eden varsa kesinlikle benimle iletisimini kessin.Eyvallah diyip saygi duymasini bilirim.Şimdi musadenizle dizi hakkinda da konusmk istiyrm

  • Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurdelciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

   Yaaaa Defnoooş ben bu konu kapandı zannediyordum amma belli ki kapanmamış:))))
   Tartışmayı başlatan sen uzatan sen kalbi kırılan yine sen:))))Ben bir şey anlamadım bu işten sence de tuhaf değilmi yani bu işte bi terslik yok mu tatlişim:)?:))))))
   Çok vaktim yok şuan sana iki soru sorup gideceğim…
   BARUNU SANAYA SOLLADI…BARUN İŞLETMECİLİKTEN OYUNCULUĞA GEÇİŞ YAPTI EĞİTİMSİZ SANAYA İSE KONSERVATUAR MEZUNU….
   ARNAV SOMURTKAN OFİSİNDEN ÇIKMAYAN SIKICI Bİ ADAM KUSHİ DAHA ÖN PLANDA…
   AVİNESH REKHİ POLİSİYE DİZİLER ÇEKİYOR BİZDE İZLENMEZ…SON DİZİSİ ÇOK SIKICI BUNALTICI…
   dedin dimi Defnoş??
   Bana da kadın düşmanıymış gibi konuştun:)))))
   Şimdi bu durumda kalbi kırılmadı gereken kişiler BİZ BARUN FANLARI,AVİ FANLARI VE BEN olmalı değil miyim??
   Çünkü sen tatlişim karakterleri geçtin aktörlere saldırdın:))))(
   Neyse sonra devam ederim…
   Ba Baaayyyy

   • Evet Defneciim sen elbette ki fikrini söyleye bilirsin bu sadece senin fikrin sen öyle dedin diye öyle olacak değil elbet:)))))Herkes özgürce fikirlerini söyleye bilir amma tabi o zaman bende sana katılmadığımı söyleye bilirim ve söyledim de bu kadar… ve herzaman kim olursa olsun doğru bulmadığım bu yorum yapılırsa yine katılmadığımı söylerim:))))))
    Senin de buna itiraz etmemen lazım:)))))
    Ve şunu anlamış değilim neden ila kadın erkek ayırımı yapmaya başlandı ki ben bu konu hakkında cevap yazmıştım amma senin bi yorumumda yine kadın üstünlüğünden bahsetmiştin annelerimizden teyzelerimizden ablalarımızdan falan tamam ben hepsine saygım sonsuz amma peki babalarımız amcalarımız abilerimiz onlar bu dünya da yaşamıyorlar mu onlar bize hiç mi faydası yok neden illa kadın diye ayrımcılık yapalım ki bu dünya kadınsız da erkeksiz de olmaz zaten Yüce Rabbim eğer cinsiyetlere gerek olmasaydı herkesi tek cinsiyetten yaratırdı öyle değil mi?Ve dizilerde aynı şekilde sadece bayanların olduğu bi dizi çekilmiyor?:))))))))))
    Neyseeee şu an yine gitmek zorundayım çok işim vaar:):))))))Tarafımdan öpüldün Defnoş:)Ba Baaaayyy:)

 22. Ayy yasasin yeni sayfa gelmis.Mahricim sen YB nin adminisin ayni zamanda buraninda mi adminisin:))bak hele canim basarili arkadasim gözumuz yollarda kalmisti..
  Ahh Paro ya sendeki ne inat..Ama kiz hakli binbasi.Ona vatan hain oldugunu kabul et imza at diyorsun.Kizin sucu yokki köyunü kralini masum biliyo garibim..inanmadigi biseyi niye imzalasinn
  Ahh o kina sahnesi.Kina hem ruha hem bedene şifa gelir.Ahh binbasi benim elimede kina yak diyesi geliyo insanin..Rudra coktan asik oldu bile ve ilk o asik oldu.Parvatiye bayiliyo icine düsecek karicim diye:))
  Yarin Paro herseyi anliycak.Ya onun ilerde bütün ordunun icinde binbasiya evlilik teklif ettigi sahneyi heycanla bekliyorimm:))

  • Her sahnesi özel ve güzel dimi gamzelimm kına sahnesine bayılıyorum ordaki şarkıya öff öff öffffff

 23. Mahrii kız bi daha böyle arayı açma hızlı hızlı 😉 😉 😉 😉 😉

 24. Ooooo en sevdiğim bölümlerden. Binbaşı korkundan aklın çıktı nasıl yıkadın öyle paro yu 😉 😉 😉 😉 😉