Sensiz Olmaz 19 mayıs Perşembe Fragmanı 34. Bölüm Rudra babası ile Yüzleşir

Sensiz Olmaz 19 mayıs Perşembe Fragmanı 34. Bölüm Rudra babası ile Yüzleşir

Sensiz Olmaz 19 mayıs resimleriKanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Sensiz Olmaz  dizisi günden güne hitap ettiği kitleyi arttırmayı başararak reyitnglerde ilk 50 ye giremediği zamanlardan ilk 20’nin içine girdiği zamanlara kadar yükselmiştir. Kanal 7’nin Hint dizilerinde ki başarıları ise tüm kanallar tarafından yakından takip  edilmektedir. İzleyiciyi peşinden sürükleyen Hint dizilerinden Sensiz Olmaz’da 19 mayıs perşembe günü neler olacak? İşte detaylar

Sensiz Olmaz 34. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 34. bölümünde Rudro Paro ve annesi Mala’nın konuşmalarına şahit olur. Mala evden gitmesinde her gün dayak yemesinin sebep olduğunu ve giderken Rudra’yı da almak istediğini; ancak babasının buna izin vermediğini ve Rudra’ya yalanlar anlattığını söyler. Bunu duyan Rudra babasından hesap sorar.

Rudra’nın babası Dilsher yaşananlarda tek suçlunun annesi olmadığını iki tarafından suçlu olduğunu açıklar. Rudra ise Paro’ya tarafını seçmesini ister. Ya kaynanasını Mala ile birlikte olacaktır yada Rudra’nın yanında

Rudra’nın bu zor zamanlarda en büyük yardımcısı karısı Paro’dur. Paro ise Rudra’yı geçmişe götürmek ve geçmişte annesi ile olan sorunlarını çözmek ister.

Rudra ise Paro’nun bu yaptıklarına çok kızar.  Rudra çocukluğunu hatırlamak istemez; çünkü çocukluğunda iyi günleri yoktur.

 

READ  Sensiz Olmaz 31 Ekim Özeti 34. Bölüm Fragmanı