Sensiz Olmaz 12 Mayıs Fragmanı 29. Bölüm Paro Rudra’nın annesini öğrenir

Sensiz Olmaz 12 Mayıs Fragmanı 29. Bölüm Paro Rudra’nın annesini öğrenirSensiz Olmaz 12 Mayıs fotoğrafları

Kanal 7 ekranlarının izlenme rekorları kıran Hint dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Sensiz Olmaz  dizisi 12 mayıs perşembe akşamı 29. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında perşembe 16:40 da izleyicisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz dizisi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek.

Sensiz Olmaz dizisi ne zaman final yapacak? Kesin final tarihi için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Sensiz Olmaz 12 Mayıs  29. Bölüm Özeti

Rudra annesi ile ilgili olayları hatırladıkça çok üzülmüştür. Tejewat Rudra’nın annesi Thakur’u artık gözden çıkarmıştır; çünkü Mala Thakur artık Tejewat’ın karanlık yüzünü öğrenmiş ve artık ondan vazgeçmiştir; ancak Tejewat Thakur’u vazgeçemeyecek kadar çok sevmektedir. Sensiz Olmaz 29. bölüm fotoğrafları

Tejewat ise Laila’ya Rudra’nın annesinin durumunu gösterir. Rudra’da annesinin Thakur olduğunu Paro’ya söyler. Paro hayatında en çok sevdiği insanlardan biri olan Thakur’un Rudra’nın anesi olduğuna üzülmeli mi sevinmeli mi bilemez.

Tejewat ise Rudra’ya bir mesaj gönderir. Mesajında annesini sapa sağlam almak istiyorsa kendisine karşı olan tüm delilleri yok etmesini ister. Rudra ise bırak annesini kurtarmayı annesini bulduğunda onu öldüreceğini bile sölemektedir.

Laila ise RAja Tejewat’tan gelen iş birliği teklifini kabul eder. Tejewat Laila’ya Rudra’yı söz vermiştir.

Paro ve Rudra ise Mumbai yolunu tutmuştur. Rudra’nın kolunu tedavi edecek hekim Bumbai’de bulunmuştur. Paro ise sıkıntılıdır; çünkü Rudra iyileşirse vediği söz gereği evi terk etmek zorundadır.

Sensiz Olmaz 12 Mayıs Fragmanı

Sensiz Olmaz 12 Mayıs Fragmanı 29. Bölüm Paro Rudra’nın annesini öğrenir (1 Yorum)