Sensiz Olmaz 11 Mayısta neler olacak 28. Bölüm Rudra Laila’yı Kovar

Sensiz Olmaz 11 Mayısta neler olacak 28. Bölüm Rudra Laila’yı Kovar Sensiz Olmaz 28. bölüm

Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam eden Sensiz Olmaz dizisi yeni bölümleri ile hafta içi her gün izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Toplam 169 bölüm çekilen Rangrasiya dizisi Hint dizi tarihinin en uzun dizilerinden biri olma özelliğine sahiptir; ancak üzülerek söylemek zorundayım ki Tüykiye versiyonu Sensiz Olmaz dizisi için aynı şeylere söylemek zor.

Sensiz Olmaz dizisi ne zaman final yapacak? Kesin final tarihi için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Sensiz Olmaz dizisi 11 mayıs çarşamba akşamı 28. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında 16:30 da izleyici ile buluşacak. İşte Sensiz Olmaz 28. bölüm özeti ve tüyoları

Sensiz Olmaz 11 Mayıs Özeti

Rudra Laila’yı evden gönderir. Laila’nın hain planlarından ve oyunlarından yorulan Rudra tehlikeli olmasına rağmen Laila’yı evden gönderir ve onu bir Bsd ofisinde tutar. Laila ise geri geldiğinde ölüm oyununu oynayacağına ve Paro’dan intikam alcağına kendi kendine söz verir.

Rudro Paro’yu gözü için doktora götürür. Paro’nun Rudra’nın kendisi ile ilgilenmesi ve kendisini doktora götürecek olması çok hoşuna gider. Mesleğine aşık olan Rudra’nın işten izin alarak; Paro’yu hastaneye göz kontrolüne götürüyor olması bazı şeylerin değiştiğinin en net göstergesidir.

Rudra hastane çıkışında Paro’yu öğle yemeğine götürmek ister; ancak Paro evdee yemeğin hazır olduğunu söyleyerek ret eder. Laila ise hain bir plan peşindedir. Monhini için Summer’in önemli olduğunu bilen Laila Summer’i baştan çıkarmak için Bsd’den kaçar.

Rundra’nın ise Paro’ya sürpriz bir hediyesi vardır.

Sensiz Olmaz 11 Mayıs Fragmanı

Sensiz Olmaz 11 Mayısta neler olacak 28. Bölüm Rudra Laila’yı Kovar (4 Yorum)