Sensiz Olmaz 10. bölüm Fragmanı Rundra Bsd’den Çıkartılacak mı 15 nisan

Sensiz Olmaz 10. bölüm Fragmanı Rundra Bsd’den Çıkartılacak mı 15 nisan

Kanal 7 ekranlarının bir anda en çok sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Hint dizilerinin en önemli temsilcilerinden Sensiz Olmaz  15 nisan cuma günü Kanal 7 ekranlarında olacakSensiz Olmaz 10. bölüm komutan

Sensiz Olmaz  dizisi 10. bölümü ile 15 nisan cuma saat 16:30 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Peki Sensiz Olmaz 15 nisan özetinde neler var işte detaylar.

Sensiz Olmaz 15 Nisan Özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 10. bölümünde Rundra’nın başı büyük beladadır; çünkü Bsd komutanları son operasyonda Rundra’nın çok başarısız olduğunu hatta bu operasyonu kendi çıkarları için düzenlediğini düşünmektedir. Rundra’nın ise Kral Thakur’un silah kaçırdığını gören tek şahiti Pervati’dir. Pervati ise böyle bir şeyi kabul etmemektedir. Rundra eğer 3 gün içinde kaçakçılığı ispat edemezse binbaşı rütbesi sökülecek ve Bsd’den atılacaktır.Sensiz Olmaz 10. bölüm fotoğrafları

monhini ise Rundra’nın babası Dilsher’in üzerinde oldukça çok gitmektedir. Üzerine çok gelinmesine dayanamayan Dilsher Monhini’ye çok istediği konağı bağışlar. Monhini’nin gerçekten tek amacı konağı üzerinde almaktır; ancak Monhini’nin hiç torunu yoktur. Torunun olmamasını Rundra’nın babası Dilsher Monhini’nin yüzüne vurur ve bu konakta benim torunlarım yaşayacak; senin torunun olmayacak der.

Rundra’nın babası Dilsher yaşananların ardından artık Paro(parvati) ile evlenmesi ve kendisine torun vermesi gerektiğini söyler. Rundra ise babası olarak kendisini her gün güzel kadınlara karşı zehirlediğini; şimdi ise güzel bir kadın olan Parvati ile nasıl evlenmesi gerektiğini söylediğini sorar.

Sensiz Olmaz 15 nisan fotoğrafları

READ  Sensiz Olmaz 27 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 10. Bölümde Neler Olacak İki seçim