Seni Kimler Aldı

Seni Kimler Aldı Neden Final Yapıyor?
Seni Kimler Aldı dizisi yapımcısı Pastel film dizilerinin sözleşme bitiş tarihinde yani 10. bölümü ile 9 temmuz pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı. Bu açıklama ile Seni Kimler Aldı..
Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?
Atv’nin 30 nisanda ilk bölümü ile ekranlara getirdiği Seni Kimler Aldı  dizisi aldığı kötü reytingler sonucunda 9 temmuz pazar akşamı ekranlara gelecek 10. bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. İşte başrollerinde Duygu..
Seni Kimler Aldı Talat ÇAMAY Kimdir?
Seni Kimler Aldı dizisinde Talat ÇAMAY’a hayat verecek olan Yurdaer Okur diziden ayrıldı; Seni Kimler Aldı dizisine Yurdaer OKUR’un yerine ise son olarak Yemin, Unutulmaz ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Serhan Yavaş..
Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı Dizisinden Neden Ayrıldı?
[pembetext]Güncelleme: [/pembetext] [saritext]Yurdaer Okur  Seni Kimler Aldı dizisinden ayrıldığını doğruladı.  Seni Kimler Aldı dizisi oyuncu kadrosundan daha önce çıkartılan Yurdaer Okur konu hakkında sessizliğini bozdu. 13 Nisan akşamı resmi Twitter hesabından bir açıklama..
Seni Kimler Aldı Barış Kimdir (Yiğit Kirazcı)
Pastel Film tarafından Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılacak yeni dizi Seni Kimler Aldı’nın oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Seni Kimler Aldı  dizisinde  Barış ÇAMAY karakterine ünlü oyuncu Yiğit..
Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Pastel Film yeni dram dizisi Seni Kimler Aldı için Atv ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Atv ekranlarında [mavitext]30 nisan pazar günü başlayacağı [/mavitext]açıklanan Seni Kimler Aldı dizisinin yönetmenliğini ise Sadullah Şentürk yapacak. Seni..