Seni Kimler Aldı Talat ÇAMAY Kimdir?

Burak 05 Nis 2017 Seni Kimler Aldı  0

Seni Kimler Aldı dizisinde Talat ÇAMAY’a hayat verecek olan Yurdaer Okur diziden ayrıldı; Seni Kimler Aldı dizisine Yurdaer OKUR’un yerine ise son olarak Yemin, Unutulmaz ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Serhan Yavaş dahil oldu.

Seni Kimler Aldı dizisi karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Seni Kimler Aldı dizisinde Çamay karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Seni Kimler Aldı dizisinde Talat ÇAMAY karakterine ünlü oyuncu Yurdaer OKUR hayat verecek. Bu haberi açarken elim geri geri gidiyor; zira Yurdaer OKUR şuanda göz altında ve her an Seni Kimler Aldı dizisinden çıkartılabilir. Zira Kıbrıs’a giden Seni Kimler Aldı dizisi oyuncusu Yurdaer OKUR’un üzerinde 1 gr’lık uyuşturucu madde bulundu.

Seni Kimler Aldı dizisinde Talat ÇAMAY çok zengin bir adam olarak karşımıza çıkacak. Talat Çamay’ın tek oğlu vardır Barış ÇAMAY. Barış tam bir zengin çocuğudur; ancak evlerinde hizmetli olarak çalışan Zehra’ya aşık olunca bu Talat ÇAMAY’ın hiç hoşuna gitmeyecektir.

Seni Kimler Aldı dizisi tam liste oyuncu kadrosu için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

 Yurdaer OKUR kimdir?

42 yaşında ki oyuncunun en son oynadığı dizi Ay Yapımın Karadayı dizisinde kötü roldeki unutulmaz Savcı Turgut olarak hatırlıyoruz. Bir çok filmde de oynayan Yurdaer Okur Konservatuar mezunu olan tiyatro sanatçısı sesi ve mimikleri ile çok sevilen ve rolünün hakkını veren önemli bir oyuncumuz. Son olarak Yeter dizisinde Yekta Harmanlı karakterine hayat vermiştir.

 

Seni Kimler Aldı Neden Yayınlanmıyor? Seni Kimler Aldı Neden Yok (25 Haziran)
Seni Kimler Aldı Neden Final Yapıyor?
Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.