Seni Kimler Aldı Neden Yayınlanmıyor? Seni Kimler Aldı Neden Yok (25 Haziran)

Burak 19 Haz 2017 Seni Kimler Aldı  0

Atv’nin bir türlü tutunamayan dizisi Seni Kimler Aldı’dan bir kötü haber daha geldi. Zaten aldığı reytingler ile oldukça zor durumda olan Seni Kimler Aldı  dizisinin 25 haziran pazar akşamı 9. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyordu; ancak Seni Kimler Aldı dizisinin 25 haziran pazar akşamının Ramazan Bayramının 1. gününe denk gelmesi sebebi ile yeni bölümü ile yayınlanamayacağı öğrenildi.

Seni Kimler Aldı dizisi 9. bölümün ise 2 temmuz pazar akşamı ekranlara geleceği 25 haziran pazar akşamı ise izleyiciye Seni Kimler Aldı hikayesinin baştan anlatılacağı bir kolaj bölümü ile ekranlarda olacağı öğrenildi.

Seni Kimler Aldı dizisi ilk bölümü ile 30 nisan pazar akşamı ekranlara gelmiş ancak ilk bölümden itibaren benim için oldukça klişe bir dizi olarak kalmıştı. Seni Kimler Aldı  dizisi sezon dizileri karşısında yaklaşık sadece 2.5 reyting ortalamasında kalarak vasat bir görüntü çizmişti.

Yiğit Kirazcı, Duygu Yetiş, Yiğit Özşener, Fulya Zenginer gibi isimlerin başrollerini paylaştığı ve Pastel Filmin yapımcılığını üstlendiği Seni Kimler Aldı  dizisinin sezon dizilerinin sezon finali yapmasının ardından yaz sezonunda bir patlama yaşaması bekleniyor. Seni Kimler Aldı  dizisi böyle bir başarı yakalayamazsa kısa zaman içinde final yaparak ekranlara veda etmek zorunda kalacaktır bence.

Seni Kimler Aldı 8. Bölüm Fragmanı

Seni Kimler Aldı Neden Final Yapıyor?
Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?
Seni Kimler Aldı Talat ÇAMAY Kimdir?

“Seni Kimler Aldı Neden Yayınlanmıyor? Seni Kimler Aldı Neden Yok (25 Haziran)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    İki yabanci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.