Seni Kimler Aldı Neden Final Yapıyor?

Burak 23 May 2017 Seni Kimler Aldı  0

Seni Kimler Aldı dizisi yapımcısı Pastel film dizilerinin sözleşme bitiş tarihinde yani 10. bölümü ile 9 temmuz pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı. Bu açıklama ile Seni Kimler Aldı dizisinin final yapacağı söylentileri de doğru çıktı. Muhtemelen Seni Kimler Aldı dizisi için muhtemelen Atv yeni sözleşme imzalamak istemedi ve Seni Kimler Aldı dizisi 10. bölüm sonunda final yapmak zorunda kaldı.

Seni Kimler Aldı dizisi seti bu kararı bekliyordu zira Seni Kimler Aldı dizisi reytingleri zaten hiç bir zaman iyi olmamıştı. 

Pastel Film bir projesinde daha hayal kırıklığını uğradı. 3 sezondur devam ettiği O Hayat Benim için final kararı almış ve  Atv ile Seni Kimler Aldı dizisi için yeni anlaşma imzalamıştı. Başrollerinde Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Seni Kimler Aldı  dizisi ne yazık ki ne Atv’nin ne de Pastel Film’in yüzünü güldüremedi. Seni Kimler Aldı dizisi ilk 4 bölümde aldığı vasat reytingler ile yeni sezonda devam etme şansını da yitirmiş görünüyor. Peki [mavibuton]Seni Kimler Aldı ne zaman final yapacak?[/mavibuton] işte o tarih

Seni Kimler Aldı  Dizisi Reytingleri

Seni Kimler Aldı 4. Bölümü ile 21 Mayıs 2017 Pazar 2.80 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 3. Bölümü ile 14 Mayıs 2017 Pazar 2.61 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 2. Bölümü ile 7 Mayıs 2017 Pazar 2.97 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 1. Bölümü ile 30 nisan 2017 Pazar 2.45 Reyting ile 9 sırada

Şuanda sezonun sonuna gelinmiş olmasına rağmen bir türlü 3.0 ve üzeri reyting alamayan Seni Kimler Aldı dizisi yapımcısı ve Atv arasında yeni sezon anlaşması imzalanamadı. Bu durumda çok büyük ihtimal ile Seni Kimler Aldı dizisi 9. bölümü ile 25 haziranda final yaparak ekranlara veda edecektir. Seni Kimler Aldı dizisinin tek şansı ise sezon dizilerinin final  yapmasının ardından alabileceği yüksek reytingler. Eğer diziler final yaptıktan sonra ortaya çıkacak boşlukta Seni Kimler Aldı dizisi 4 ve üzeri reytingler alırsa yaz sezonu boyunca devam edebilir. Seni Kimler Aldı dizisi yaz konseptine uygun bir dizi olabilir de. 

Seni Kimler Aldı  dizisi 2017 2018 sezonu için uygun bir dizi olmadığını gösterdi; bu durumda kesinlikle yeni sezonda devam etme şansı yok. Bir açıdan da bakıldığında pazar akşamları yayınlanan dizilerin genel olarak yüksek reytingler alması zordur; bu nedenle yaz sezonu için hafta içi bir günde Atv Seni Kimler Aldı’ya yeni bir şans tanıyabilir.

Seni Kimler Aldı Final Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

Seni Kimler Aldı Neden Yayınlanmıyor? Seni Kimler Aldı Neden Yok (25 Haziran)
Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?
Seni Kimler Aldı Talat ÇAMAY Kimdir?

“Seni Kimler Aldı Neden Final Yapıyor?” üzerine 7 yorum

 1. NURCAN dedi ki:

  Arkadaşa katılıyorum bu kadar kötü dizi varken seni kimler aldı dizisinin yayından kaldırılması olmadı lütfen tekrardan atv ekranların da görmekten büyük mutluluk duyacağız ilgilenirseniz seviniriz iyi akşamlar..

 2. nur dedi ki:

  Dizi çok güzeldi.Tekrar ekranlarda istiyoruz lütfen tekrar yayınlayın..

 3. Anonim dedi ki:

  Ya bnm tek seyrettiğim diziydi nasıl olur.guzel dizelere son veriyorsunuz iyi olmayanlar ekranda.Ne ters işyaaa gerçekten.lutfen dizi devam etsin çok cokk iyi di bencee

 4. Çiğdem dedi ki:

  Harika filimdi neden bitirdiker anlamadım ekranda okadar dizi var onlar halen devam edıyor ama bu guzelım dızıyı bıtırdıler vok konusu cok guzeldi

 5. Nur dedi ki:

  Çok güzel bi diziydi üzüldüm Final olunca sevdiğimiz oyuncular vardı anlamlı bikonuyfu:(

 6. EDİP dedi ki:

  SAYIN YÖNETMEN ÇOK GÜZEL DEVAM EDİYORDU LÜTFEN FİNAL YAPMAYIN

 7. Nurhanıye dedi ki:

  Nıye. Bukasadar. Erken. Fınal. Konusu. Ilgıi. Cekıcıydı. Sayın. Yönetmen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.