Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?

Atv’nin 30 nisanda ilk bölümü ile ekranlara getirdiği Seni Kimler Aldı  dizisi aldığı kötü reytingler sonucunda 9 temmuz pazar akşamı ekranlara gelecek 10. bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. İşte başrollerinde Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Seni Kimler Aldı  dizisi reytingleri

[mavibuton]Seni Kimler aldı neden final yapıyor?[/mavibuton] Gerçek nedeni için tıklayınız

Seni Kimler Aldı  Dizisi Reytingleri

Seni Kimler Aldı 4. Bölümü ile 21 Mayıs 2017 Pazar 2.80 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 3. Bölümü ile 14 Mayıs 2017 Pazar 2.61 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 2. Bölümü ile 7 Mayıs 2017 Pazar 2.97 Reyting ile 9 sırada
Seni Kimler Aldı 1. Bölümü ile 30 nisan 2017 Pazar 2.45 Reyting ile 9 sırada

Seni Kimler Aldı  dizisi ne yazık ki sektöre çok kötü bir giriş yaptı. Sezon finalleri öncesi izleyicisi karşısına çıkan ve başrollerinde  Yiğit Kirazcı, Duygu Yetiş ve Yiğit Özşener  gibi isimlerin yer aldığı Seni Kimler Aldı  dizisi 1. bölümü ile sadece 2.46 reyting alabildi ve 30 nisan’da yayınlanan ilk bölümü ile kendisine 10. sırada yer bulabildi.

Atv ekranlarında yayınlanan bir dizinin Prime Time denilen ve televizyonların en çok açık olduğu bir saatte bu kadar düşük bir reyting alması kabul edilemez olarak görülmekte; ancak Pastel Film konusu gereği birazda Seni Kimler Aldı dizisini yaz dizisi konseptine çevirerek yaz aylarında  da izleyici ile buluşturmayı planlıyor olabilir.

Bazen yapım şirketleri yaz dizilerini mayıs ayında başlatıp yeni başlayacak yaz dizilerinin önüne geçirmeyi planlıyorlar; ancak bu kadar düşük reyting yaz dizileri için bile  kabul edilebilir seviyenin altında.

Seni Kimler Aldı  dizisi reytinglerini yükseltmeyi başaramazsa haziran ayı bitmeden final yaparak yaz başında final yaparak ekranlara veda edecektir.

Seni Kimler Aldı Final Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

dizibilgi google play

Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak? (4 Yorum)

        • Herkez reklamdan. Ikti 15 dakika reklami olur o vakit dizilere youtubeden bakanlar cok benim gibi yani acikcasi dizi guzel konu guzel oyuncular super ama su reklam cok uzun ben hhep youtube den bakiyom ertesi gunu yoksa mumkun olmaz cok uzun reklam