bige onal

Sen Çal Kapımı Selin (Bige Önal) Kimdir? Yaşı Kilosu Biyografisi

Burak 16 May 2020 Haberler  0

2020 yaz dizileri arasına adını yazdıran Sen Çal Kapımı dizisine sosyal medyadan gelen olumlu tepkiler çığ gibi büyüyor. Oyuncuların merakla beklediği bu dizi virüs salgınının etkisini azaltmasyıla ekranlardaki yerini alacak. Fox TV’de yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu kadar karakterleri de ilgi konusu oldu. Bu yazımızda Sen Çal Kapımı karakterlerinden biri olan Selin karakterini merceğimize aldık.

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir?

Dizide inatçı yönüyle ön plana çıkan Selin karakterini canlandıracak isim Bige Önal oldu. Serkan’a körkütük aşık olan Selin, onu elde etmek için her yola başvuracaktır. Serkan karşısında en büyük rakibi Eda olacaktır. Selin, Eda ve ailesine göre daha sosyetik bir mahallede büyümüştür ve burnu havadadır. Seyircinin gıcık olacağı türden bir karakterdir.

bige onal

Bige Önal Kimdir? Biyografisi

Göz dolduran güzelliğiyle ön plana çıkan Bige Önal, 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi manken, babası futbolcudur. Bilgi Üniversitesi İletişim fakültesi Sinema Televizyon Bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Kısmetim Otel dizisiyle ekranlar karşısına çıkan güzel oyuncu, Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı Lal karakteriyle popülaritesini arttırmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra Newyork’ta Beş Minare adlı filmde yapım asistanı olarak görev almıştır.

Boyu: 1.69m
Yaşı: 27
Kilosu: 52 kg
Burcu: Kova
Sevgilisi: Aras Bulut İynemli
İnstagram Adresi: @bigeonal
Oynadığı Film ve Diziler: Kısmetim Otel, Halil İbrahim Sofrası, Elde Var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Maral:En Güzel Hikayem, Tehlikeli Karım, Bozkır, Hakan Muhafız ve Sen Çal Kapımı

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde gösterdiği büyülü performans onu bu günlere taşımıştır. Son olarak Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde rol alan güzel oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinde en dikkat çeken oyuncularından biridir. Yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir