Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Neresinde?

furkan 02 May 2020 2020 Yaz Dizileri  0

Yaz aylarının gelmesiyle beraber Fox TV alışkın olduğumuz üzere yeni bir yaz dizisi ile anlaşmaya vardı. Hande Erçel ve Kerem Bursin gibi başrol oyuncularının bulunduğu dizi şimdiden büyük bir ilgi ve alakayla takip edilmeye başlandı. Bu ilgi ve alaka izleyicilerin kafasında yeni sorular da bıraktı. Genel olarak izleyiciler arasında bu dizinin nerede çekildiği merak konusu olmaya başladı. Peki Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne zaman ekranlarda olacak? İşte cevabı…

Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bildiğimiz gibi günümüzdeki pek çok dizinin çekildiği mekan İstanbul sınırları içerisindedir. Onlardan farklı olmayarak Sen Çal Kapımı dizisi de İstanbul’da çekilecektir. Dizinin çekimleri için büyük ihtimalle İstanbul’un Beykoz ilçesi tercih edilmiştir. Çünkü Beykoz birçok dizinin çekim mekanı olup otantik bir görünümle herkesi büyüleyen bir mekandır. Ancak dizi için tek bir mekan vermek oldukça zor gibi görünüyor. Dizi daha renkli görüntüler için sadece Beykoz’a bağlı kalmayıp birçok ilçe de çekimlerine devam edecektir.

Sen Çal Kapımı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

MF Yapım tarafından hazırlanan ve kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi ne zaman başlıyor gibi sorular bütün dizi severlerin kafasında yer tutmuştur. Dizinin ramazan bayramından sonra çekimlere başlayacağını biliyoruz. Bizlere göre çekimlerine Haziran’da başlanması düşünülen dizi için Ağustos ayında ekranlarda demek yanlış olmaz. Ancak dizi için ne zaman ekranlarda olacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.