Sen Çal Kapımı Leyla

Sen Çal Kapımı Leyla (İlkyaz Arslan) Kimdir? Biyografisi

Burak 24 May 2020 Haberler  0

MF Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisi set ve senaryo çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ender Mıhlar’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosu birkaç eksik dışında netleşti. Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrol oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinde dikkat çeken isimlerden biri de İlkyaz Arslan oldu. Sanat alanında adını duyuran İlkyaz Arslan Sen Çal Kapımı dizisinde Leyla karakterine hayat verecek.

Haziran ayı itibariyle çekimlere başlanılacak olan Sen Çal Kapımı dizisinin en geç ağustos ayında yayınlanması planlanıyor. Başrol oyuncularının hayran kitlesiyle beraber reyting oranlarını alt üst etmesi planlanan dizinin senarist koltuğunda Ayşe Üner Kutlu gibi usta bir isim oturmakta.

Sen Çal Kapımı Leyla Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde Leyla karakterini canlandıracak başarılı oyuncu İlkyaz Arslan oldu. Leyla, Bolat Holding’in varislerinden Serkan’ın tatlı mı tatlı sekreteri olarak karşımıza çıkıyor. Serkan’a aşık olan Selin, çirkef tavırlarıyla sürekli Leyla’nın damarına bassa da Leyla ağır başlı duruşuyla seyircinin sevdiği bir karakter olacaktır.

Sen Çal Kapımı Leyla

İlkyaz Arslan Kimdir? Biyografisi

1993 yılında Ankara’da dünyaya gelen İlkyaz Arslan 27 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümünü başarıyla tamamlayan başarılı oyuncu İspanya’da fiziksel tiyatro eğitimi almıştır. İlkyaz Arslan, ilk olarak Behzat Ç. dizisinde komiser Banu olarak karşımıza çıkmış, gösterdiği performansla birçok dizi yapımcısının ilgisini çekmiştir.

Boyu: 1.65 m
Yaşı: 27
Kilosu: 57 kg
Burcu: Başak
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Aldığı Ödüller: 9.Sadri Alışık Anadolu Oyuncu Ödülleri, Yılın En Başarılı Yardımcı Kadın Oyuncusu Ödülü
İnstagram Adresi: @ilkyazarslan
Oynadığı Diziler: Behzat Ç. (Komiser Banu), Sen Çal Kapımı (Leyla)

Birçok tiyatro oyununda yer alan İlkyaz Arslan’ın sanata olan ilgisi ön plana çıkmaktadır. Güzel oyuncunun aynı zamanda Theatre Pluton adında bir sanat platformu ve tiyatro ekibi vardır. Sen Çal Kapımı dizisinde Leyla karakterini canlandıracak olan İlkyaz Arslan’a kariyerinde bol şans ve başarılar diliyoruz.

Etiketler: , ,
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Sen Çal Kapımı Leyla (İlkyaz Arslan) Kimdir? Biyografisi” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Sen çal kapımı Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle

  2. Sen cal kapimi dedi ki:

    Sen cal kapimi cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir